Szkolenia Rest Assured

Szkolenia Rest Assured

REST Assured to biblioteka Java do sprawdzania poprawności usług internetowych REST. Oferuje przyjazny DSL (języki specyficzne dla domeny), który opisuje połączenie z punktem końcowym HTTP i oczekiwane wyniki. Lokalne, prowadzone przez instruktorów szkolenia na żywo w programie Rest Assured demonstrują za pośrednictwem interaktywnej praktyki testowanie usług REST API.

Szkolenie z usługi REST Assured jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Rest Assured

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Testowanie i sprawdzanie poprawności usług REST w Java jest trudniejsze niż w językach dynamicznych, takich jak Ruby i Groovy . REST Assured to Java DSL (język specyficzny dla domeny), który wprowadza prostotę tych języków do domeny Java . W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy uczą się, jak używać Rest Assured do testowania usług API REST. Omawiamy, w jaki sposób testy API mogą rozwiązać niektóre niedociągnięcia interfejsu użytkownika i testów jednostkowych. Szkolenie obejmuje sesje treningowe i projekt rozwoju testów. Pod koniec szkolenia uczestnicy będą dobrze wiedzieć, kiedy przeprowadzać testy interfejsu API REST, jak badać i uzyskiwać dostęp do interfejsów API, jak przeprowadzać różne typy testów oraz jak przeprowadzać testy razem poprzez integrację i automatyzację.
  Format kursu
  • Kurs prowadzony przez instruktora, obejmujący wprowadzenie do testowania API, jego narzędzi i procesów oraz praktyczny projekt rozwoju testów opartych na REST Assured.
  21 godzin
  Rest Assured APIs to Java domeny określonych języków APIs do automatyzacji REST APIs. Dzięki Postman i Java, REST Assured APIs są w stanie odwołać się do usług internetowych REST i odpowiadać na testy. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do testujących oprogramowania, którzy chcą przetestować usługi internetowe REST z Postman, Java, i Rest Assured API. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Automatyczne testowanie API serwisu internetowego za pomocą API Postman i REST. Tworzenie raportów dotyczących wyników wykonania. Projektowanie i wdrażanie ram automatyzacji za pomocą REST Assured API.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

  Last Updated:

  Szkolenie Rest Assured, Rest Assured boot camp, Szkolenia Zdalne Rest Assured, szkolenie wieczorowe Rest Assured, szkolenie weekendowe Rest Assured, Kurs Rest Assured,Kursy Rest Assured, Trener Rest Assured, instruktor Rest Assured, kurs zdalny Rest Assured, edukacja zdalna Rest Assured, nauczanie wirtualne Rest Assured, lekcje UML, nauka przez internet Rest Assured, e-learning Rest Assured, kurs online Rest Assured, wykładowca Rest Assured

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions