Szkolenia Rest Assured

Szkolenia Rest Assured

REST Assured to biblioteka Java do sprawdzania poprawności usług internetowych REST. Oferuje przyjazny DSL (języki specyficzne dla domeny), który opisuje połączenie z punktem końcowym HTTP i oczekiwane wyniki. Lokalne, prowadzone przez instruktorów szkolenia na żywo w programie Rest Assured demonstrują za pośrednictwem interaktywnej praktyki testowanie usług REST API.

Szkolenie z usługi REST Assured jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Rest Assured

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Testowanie i walidacja usług REST w Javie jest trudniejsza niż w językach dynamicznych, takich jak Ruby i Groovy. REST Assured to Java DSL (język specyficzny dla domeny), który wprowadza prostotę tych języków do domeny Java.  W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Rest Assured do testowania usług REST API. Omawiamy, w jaki sposób testowanie API może rozwiązać niektóre niedociągnięcia testów opartych na interfejsie użytkownika i testach jednostkowych. Szkolenie obejmuje sesje ćwiczeniowe i projekt rozwoju testów. Pod koniec szkolenia uczestnicy będą dobrze rozumieć, kiedy przeprowadzać testy REST API, jak eksplorować i uzyskiwać dostęp do interfejsów API, jak przeprowadzać różne rodzaje testów oraz jak łączyć testy poprzez integrację i automatyzację. Format kursu Kurs prowadzony przez instruktora, który obejmuje wprowadzenie do testowania API, jego narzędzi i procesów oraz praktyczny projekt rozwoju testów opartych na REST Assured.
21 godzin
Rest Assured API to interfejsy API języka Java specyficzne dla domeny, służące do automatyzacji interfejsów API REST. Dzięki Postman i Javie, REST Assured API są w stanie wywoływać usługi sieciowe REST i dopasowywać odpowiedzi do testowania. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla testerów oprogramowania, którzy chcą testować usługi sieciowe REST za pomocą interfejsów API Postman, Java i Rest Assured. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Automatyzacja testowania interfejsów API usług internetowych przy użyciu Postman i REST Assured API. Generowanie raportów dla wyników wykonania. Projektować i wdrażać struktury automatyzacji z wykorzystaniem REST Assured API.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Rest Assured, Rest Assured boot camp, Szkolenia Zdalne Rest Assured, szkolenie wieczorowe Rest Assured, szkolenie weekendowe Rest Assured, Kurs Rest Assured,Kursy Rest Assured, Trener Rest Assured, instruktor Rest Assured, kurs zdalny Rest Assured, edukacja zdalna Rest Assured, nauczanie wirtualne Rest Assured, lekcje UML, nauka przez internet Rest Assured, e-learning Rest Assured, kurs online Rest Assured, wykładowca Rest Assured

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions