Szkolenia Rest Assured

Szkolenia Rest Assured

Lokalne, prowadzone przez instruktorów szkolenia na żywo w programie Rest Assured pokazują za pośrednictwem interaktywnej praktyki handson testowanie usług REST API Odpoczynek Zapewnione szkolenie jest dostępne jako "trening na żywo na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Rest Assured

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
7 godziny
Opis
testowanie i sprawdzanie poprawności usług REST w Javie jest trudniejsze niż w dynamicznych językach takich jak Ruby i Groovy. REST zapewniona jest Java DSL (język specyficzny dla domeny), który przynosi prostotę tych języków do domeny Java.

w tym instruktorem, szkolenia na żywo, uczestnicy uczą się, jak korzystać REST do testowania usług REST API. Omówimy, jak testowanie interfejsu API można rozwiązać niektóre niedociągnięcia interfejsu użytkownika i testowania opartego na jednostce. Szkolenie obejmuje sesje treningowe i projekt testowy. Do końca szkolenia uczestnicy będą mieli dobre zrozumienie, kiedy do przeprowadzania testów interfejsu API REST, jak eksplorować i uzyskiwać dostęp do interfejsów API, jak przeprowadzać różne typy testów i jak doprowadzić ich testy razem poprzez integrację i automatyzację.

Format kursu

- kurs prowadzony przez instruktora, który zawiera wprowadzenie do testowania interfejsu API, jego narzędzi i procesów oraz praktyczne, oparte na REST zapewniane projekty rozwojowe testowe.
Szkolenie Rest Assured, Rest Assured boot camp, Szkolenia Zdalne Rest Assured, szkolenie wieczorowe Rest Assured, szkolenie weekendowe Rest Assured, Kurs Rest Assured,Kursy Rest Assured, Trener Rest Assured, instruktor Rest Assured, kurs zdalny Rest Assured, edukacja zdalna Rest Assured, nauczanie wirtualne Rest Assured, lekcje UML, nauka przez internet Rest Assured, e-learning Rest Assured, kurs online Rest Assured, wykładowca Rest Assured

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!