Szkolenia Redash

Szkolenia Redash

Szkolenia z tematu Redash w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Redash

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Redash jest narzędziem open-source Business Intelligence do tworzenia wizualizacji danych i interaktywnych tablic. Używa SQL do wyszukiwania i ekstrakcji danych z różnych źródeł baz danych, takich jak Postgres, MySQL, MongoDB, Presto, Snowflake itp. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do naukowców danych i deweloperów, którzy chcą użyć Redash do prowadzenia pytań opartych na SQL i wizualizowania danych z wielu źródeł. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Zainstaluj i zainstaluj Redash, aby rozpocząć tworzenie wizualizacji danych i tablic. Podłącz Redash do różnych źródeł danych, takich jak Postgres, MongoDB, Databricks, itp. Dowiedz się, jak wyszukiwać i łączyć złożone dane z wielu źródeł baz danych. Napisz i wykonaj SQL zapytania i zbuduj wizualizacje danych i tablicy. Użyj punktów końcowych API, aby umożliwić integracje z innymi aplikacjami internetowymi.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Redash, Redash boot camp, Szkolenia Zdalne Redash, szkolenie wieczorowe Redash, szkolenie weekendowe Redash, Kurs Redash,Kursy Redash, Trener Redash, instruktor Redash, kurs zdalny Redash, edukacja zdalna Redash, nauczanie wirtualne Redash, lekcje UML, nauka przez internet Redash, e-learning Redash, kurs online Redash, wykładowca Redash

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions