Szkolenia PyQt

Szkolenia PyQt

Praktyczne szkolenia na żywo z PyQt.
PyQt to powiązanie Pythona z wieloplatformowym zestawem narzędzi GUI Qt, zaimplementowanym jako wtyczka Pythona. PyQt to darmowe oprogramowanie opracowane przez brytyjską firmę Riverbank Computing. PyQt obsługuje Microsoft Windows, a także różne odmiany UNIX, w tym Linux i MacOS (lub Darwin).

Szkolenie z PyQt jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii PyQt

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
PyQt to wieloplatformowa biblioteka do tworzenia GUI (graficznych interfejsów użytkownika) dla aplikacji Pythona. Łączy ona Pythona z Qt zestawem narzędzi GUI. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowane jest do osób, które chcą zaprogramować atrakcyjną wizualnie aplikację przy użyciu Pythona i frameworka Qt UI. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Skonfigurować środowisko programistyczne zawierające wszystkie potrzebne biblioteki, pakiety i frameworki. Stworzenie aplikacji desktopowej lub serwerowej, której interfejs użytkownika działa płynnie i jest atrakcyjny wizualnie. Wdrażanie różnych elementów i efektów interfejsu użytkownika, w tym widżetów, wykresów, warstw itp. w celu osiągnięcia maksymalnego efektu użyteczności. Wdrożenie dobrego projektu interfejsu użytkownika i organizacji kodu podczas fazy projektowania i rozwoju. Testowanie i debugowanie aplikacji.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Ten kurs może być oferowany do rozwoju w systemach Windows, Linux i Mac OS. Używana jest najnowsza wersja całego oprogramowania, np. PyQt 5 w chwili pisania tego tekstu itp. Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie PyQt, PyQt boot camp, Szkolenia Zdalne PyQt, szkolenie wieczorowe PyQt, szkolenie weekendowe PyQt, Kurs PyQt,Kursy PyQt, Trener PyQt, instruktor PyQt, kurs zdalny PyQt, edukacja zdalna PyQt, nauczanie wirtualne PyQt, lekcje UML, nauka przez internet PyQt, e-learning PyQt, kurs online PyQt, wykładowca PyQt

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions