Szkolenia Protractor

Szkolenia Protractor

Protractor to kompleksowe środowisko testowe dla aplikacji AngularJS. Obsługuje struktury testowe Jasmine i Mocha. Lokalne, prowadzone przez instruktorów szkolenia na żywo z serii PROTractor krok po kroku pokazują jak opracować testy PROTractor na przykładowej, angularnej aplikacji internetowej w środowisku laboratoryjnym.

Szkolenie z usługi Protractor jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Protractor

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Protractor to kompleksowy framework do automatyzacji testów dla aplikacji Angular i AngularJS. Służy do uruchamiania testów na aplikacjach internetowych, wchodząc z nimi w interakcję tak, jak zrobiłby to użytkownik: wypełniając formularze, klikając elementy i przechodząc od strony do strony. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy uczą się z pierwszej ręki, jak pisać Protractor testy na przykładowej aplikacji internetowej Angular w środowisku laboratoryjnym na żywo. Pod koniec tego kursu uczestnicy zdobędą biegłość w Protractor i będą czuć się komfortowo.
  tworzenie własnych testów automatyzacji dla aplikacji Angular. zintegrowanie Protractor z istniejącym przepływem pracy programistycznej. zapewnienie, że ich testy są czyste i łatwe w utrzymaniu. uruchamianie Protractor z lub bez Selenium, aby sterować zachowaniem przeglądarki.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak pisać i utrzymywać testy dla aplikacji Angular. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wybór najbardziej odpowiedniej strategii testowania aplikacji Angular Przeprowadzanie testów jednostkowych, testów komponentów, testów A/B i kompleksowych testów aplikacji Angular Wybrać odpowiednie narzędzia do tego zadania: Jasmine, Karma, Protractor, Mocha itp. Pisanie testów w Protractor i Jasmine Uruchamianie i debugowanie testów za pomocą Karma i Protractor. Tworzenie łatwego w utrzymaniu zestawu testów Stosowanie najlepszych praktyk testowania jednostkowego w Angular
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
  Angular ma różne nazwy i wersje, a mianowicie: Angular.js, AngularJS, AngularJS 1, Angular 1, Angular 2 itd. Aby dostosować wersję używaną w tym szkoleniu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Protractor, Protractor boot camp, Szkolenia Zdalne Protractor, szkolenie wieczorowe Protractor, szkolenie weekendowe Protractor, Kurs Protractor,Kursy Protractor, Trener Protractor, instruktor Protractor, kurs zdalny Protractor, edukacja zdalna Protractor, nauczanie wirtualne Protractor, lekcje UML, nauka przez internet Protractor, e-learning Protractor, kurs online Protractor, wykładowca Protractor

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions