Szkolenia PowerPoint

Szkolenia PowerPoint

Lokalne instruktaże na żywo kursy szkoleniowe PowerPoint w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii PowerPoint

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
7 godziny
Opis
Ten kurs ma na celu poprawę umiejętności uczniów w programie PowerPoint poprzez praktyczne ćwiczenia poparte odpowiednią teorią. Jest przeznaczony dla wszystkich, głównie dla projektantów prezentacji, ale także dla prelegentów konferencyjnych i prezenterów zespołów.
7 godziny
Opis
Ten kurs jest skierowany do wszystkich, którzy chcą pracować bardziej efektywnie w programie PowerPoint podczas tworzenia slajdów i uczenia się podstaw ich prezentacji .
7 godziny
Opis
Kurs przeznaczony jest dla zespołów sprzedażowych Koncentruje się na wykorzystaniu funkcji programu PowerPoint, które pomagają w procesie sprzedaży, tj jak skutecznie wyświetlać dane, jak nie overclipować slajdów i na czym się skupić w talii sprzedaży .
14 godziny
Opis
Cel: Poprawa umiejętności przygotowywania atrakcyjnych prezentacji za pomocą programu Powerpoint i innych narzędzi Adresaci: Przedstawiciele handlowi, konsultanci, pracownicy naukowo-dydaktyczni, menedżerowie, nauczyciele, pracownicy korporacyjni, MŚP i instytucje publiczne, dla których wyzwaniem jest stanąć przed grupą ludzi, powiedz im, wzbudzając zainteresowanie .
7 godziny
Opis
Ten kurs da ci wiedzę na temat prezentacji informacji finansowych (liczb) w programie PowerPoint, a nie tylko umiejętności prezentacji Będziesz mógł przedstawić informacje finansowe w bardziej profesjonalny sposób .
Szkolenie PowerPoint, PowerPoint boot camp, Szkolenia Zdalne PowerPoint, szkolenie wieczorowe PowerPoint, szkolenie weekendowe PowerPoint, Kurs PowerPoint,Kursy PowerPoint, Trener PowerPoint, instruktor PowerPoint, kurs zdalny PowerPoint, edukacja zdalna PowerPoint, nauczanie wirtualne PowerPoint, lekcje UML, nauka przez internet PowerPoint, e-learning PowerPoint, kurs online PowerPoint, wykładowca PowerPoint

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!