Szkolenia PHPUnit

Szkolenia PHPUnit

Praktyczne szkolenia na żywo z PHPUnit.
PHPUnit – framework do testów jednostkowych dla języka programowania PHP.

Szkolenie z PHPUnit jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii PHPUnit

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
PHPUnit jest frameworkiem testów jednostkowych dla PHP. PHPUnit wykorzystuje ścisłe parametry do określenia, czy poszczególne jednostki kodu są wolne od błędów i gotowe do wdrożenia. Izolując i testując poszczególne jednostki, programiści mogą zapewnić większą stabilność aplikacji, uniknąć błędów regresji i zmniejszyć koszty związane z nieprawidłowym działaniem kodu w produkcji. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo uczy uczestników, jak pisać testowalny kod w postaci jednostek testowych, aby ułatwić diagnozowanie, izolowanie i rozwiązywanie błędów. Szkolenie prowadzi uczestników przez tworzenie gotowego do pracy środowiska testowego przy użyciu PHPUnit struktury testowej. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Rozróżnianie dobrych i złych jednostek testowych. Czytać i interpretować wyniki testów. Proaktywnie zarządzać i diagnozować bazę kodu w celu zmniejszenia liczby błędów. Upewnić się, że ich baza kodu nadaje się do ciągłej integracji i wdrażania.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie PHPUnit, PHPUnit boot camp, Szkolenia Zdalne PHPUnit, szkolenie wieczorowe PHPUnit, szkolenie weekendowe PHPUnit, Kurs PHPUnit,Kursy PHPUnit, Trener PHPUnit, instruktor PHPUnit, kurs zdalny PHPUnit, edukacja zdalna PHPUnit, nauczanie wirtualne PHPUnit, lekcje UML, nauka przez internet PHPUnit, e-learning PHPUnit, kurs online PHPUnit, wykładowca PHPUnit

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions