Szkolenia New Relic

Szkolenia New Relic

Praktyczne szkolenia na żywo z New Relic. New Relic to platforma do monitorowania stanu aplikacji, w celu wykrycia i rozwiązania problemów z wydajnością. Jest jednym z rozwiązań APM (Application Performance Management) i swoim działaniem obejmuje aplikacje napisane w 6 językach - Java, .Net, php, node.js, Ruby, Go. Kurs składa się z obszernej prezentacji funkcjonalności New Relic (np. wydajność SQL/NoSQL, mapa usługi czy monitorowanie SLA) oraz omówienia modułów, z których składa się New Relic (np. Mobile i Browser czy Synthetics). Szkolenie New Relic jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii New Relic

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Application Performance Management (APM) to monitorowanie i zarządzanie wydajnością i dostępnością aplikacji oprogramowania. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą użyć New Relic do pomiaru, śledzenia, zgłaszania i naprawy problemów z aplikacją internetową, jak doświadczyli użytkownicy końcowi w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Instaluj i konfiguruj New Relic agenta na serwerach hostingowych aplikacji i klientach użytkowników końcowych. Rozpoznawanie i diagnozowanie złożonych problemów z wydajnością aplikacji. Utrzymanie wysokiego poziomu dostępności usług aplikacji internetowych. Identyfikacja i naprawa uszkodzonych API, które spowalniają wydajność aplikacji. Dokładnie zmierzyć czas reakcji wrażliwych na czas aplikacji internetowych i stron internetowych. Monitorowanie operacji bazy danych i poprawa czasu odpowiedzi na zapytanie. Ustaw ostrzeżenia, aby zostać powiadomiony o problemach w czasie rzeczywistym. Tłumaczyć metryki IT na biznesowe wgląd w podejmowanie lepszych decyzji.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie New Relic, New Relic boot camp, Szkolenia Zdalne New Relic, szkolenie wieczorowe New Relic, szkolenie weekendowe New Relic, Kurs New Relic,Kursy New Relic, Trener New Relic, instruktor New Relic, kurs zdalny New Relic, edukacja zdalna New Relic, nauczanie wirtualne New Relic, lekcje UML, nauka przez internet New Relic, e-learning New Relic, kurs online New Relic, wykładowca New Relic

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions