Szkolenia New Relic

Szkolenia New Relic

Praktyczne szkolenia na żywo z New Relic. New Relic to platforma do monitorowania stanu aplikacji, w celu wykrycia i rozwiązania problemów z wydajnością. Jest jednym z rozwiązań APM (Application Performance Management) i swoim działaniem obejmuje aplikacje napisane w 6 językach - Java, .Net, php, node.js, Ruby, Go. Kurs składa się z obszernej prezentacji funkcjonalności New Relic (np. wydajność SQL/NoSQL, mapa usługi czy monitorowanie SLA) oraz omówienia modułów, z których składa się New Relic (np. Mobile i Browser czy Synthetics). Szkolenie New Relic jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii New Relic

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Wydajność aplikacji Management (APM) to monitorowanie i zarządzanie wydajnością i dostępnością aplikacji. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą używać New Relic do mierzenia, śledzenia, raportowania i naprawiania błędów aplikacji internetowych doświadczanych przez użytkowników końcowych w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalowanie i konfigurowanie New Relic agentów na serwerach hostujących aplikacje i klientach użytkowników końcowych. Wykrywanie i diagnozowanie złożonych problemów z wydajnością aplikacji. Utrzymywanie wysokiego poziomu dostępności usług aplikacji internetowych. Identyfikowanie i naprawianie wadliwych interfejsów API, które spowalniają działanie aplikacji. Dokładne mierzenie czasu odpowiedzi wrażliwych czasowo aplikacji internetowych i stron internetowych. Monitorowanie operacji na bazach danych i poprawa czasu odpowiedzi na zapytania. Ustaw alerty, aby otrzymywać powiadomienia o problemach w czasie rzeczywistym. Przekładanie wskaźników IT na informacje biznesowe w celu podejmowania lepszych decyzji.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie New Relic, New Relic boot camp, Szkolenia Zdalne New Relic, szkolenie wieczorowe New Relic, szkolenie weekendowe New Relic, Kurs New Relic,Kursy New Relic, Trener New Relic, instruktor New Relic, kurs zdalny New Relic, edukacja zdalna New Relic, nauczanie wirtualne New Relic, lekcje UML, nauka przez internet New Relic, e-learning New Relic, kurs online New Relic, wykładowca New Relic

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions