Szkolenia Neo4j

Szkolenia Neo4j

Lokalne, instruktażowe kursy szkoleniowe na żywo w Neo4j pokazują poprzez praktyczne ćwiczenia, jak modelować, zarządzać i uzyskiwać dostęp do danych w projekcie na żywo Kontrastujemy i porównujemy bazy danych wykresów z bazami danych bazowanymi na bazie SQL, a także innymi bazami danych NoSQL i wyjaśniamy, kiedy i gdzie ma sens wdrażanie każdej z nich w ramach infrastruktury Trening Neo4j jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Neo4j

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Relational, bazujące na tabeli bazy danych, takie jak Oracle i MySQL, od dawna są standardem organizowania i przechowywania danych. Jednak rosnący rozmiar i płynność danych utrudniały tym tradycyjnym systemom efektywne wykonywanie wysoce złożonych zapytań dotyczących danych. Wyobraź sobie zastąpienie magazynu danych opartego na wierszach i kolumnach za pomocą magazynu danych opartego na obiektach, dzięki któremu jednostki (np. osoba) mogą być przechowywane jako węzły danych, a następnie łatwo poszukiwane na podstawie ich rozległej, wieloliniowej relacji z innymi węzłami. I Wyobraź sobie, zapytań tych połączeń i ich skojarzonych obiektów i właściwości przy użyciu składni Compact, do 20 razy lżejsze niż SQL. Jest to, co baz danych wykresu, takich jak Neo4j oferty.

w tym instruktorem, Live Hands-on szkolenia, będziemy założyć projekt na żywo i umieścić w praktyce umiejętności do modelu, zarządzanie i dostęp do danych za pomocą Neo4j. Porównujemy i porównujemy bazy danych wykresów z bazami danych opartymi na języku SQL, a także z innymi bazami danych NoSQL i wyjaśniamy, kiedy i gdzie warto zaimplementować każdy w swojej infrastrukturze.

Format kursu

- ciężki nacisk na praktyczne praktyki. Większość pojęć jest nauczany poprzez próbki, ćwiczenia i praktyczne rozwoju.
Szkolenie Neo4j, Neo4j boot camp, Szkolenia Zdalne Neo4j, szkolenie wieczorowe Neo4j, szkolenie weekendowe Neo4j, Kurs Neo4j,Kursy Neo4j, Trener Neo4j, instruktor Neo4j, kurs zdalny Neo4j, edukacja zdalna Neo4j, nauczanie wirtualne Neo4j, lekcje UML, nauka przez internet Neo4j, e-learning Neo4j, kurs online Neo4j, wykładowca Neo4j

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!