Szkolenia Neo4j

Szkolenia Neo4j

Lokalne, instruktażowe kursy szkoleniowe na żywo w Neo4j pokazują poprzez praktyczne ćwiczenia, jak modelować, zarządzać i uzyskiwać dostęp do danych w projekcie na żywo Kontrastujemy i porównujemy bazy danych wykresów z bazami danych bazowanymi na bazie SQL, a także innymi bazami danych NoSQL i wyjaśniamy, kiedy i gdzie ma sens wdrażanie każdej z nich w ramach infrastruktury Trening Neo4j jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Neo4j

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Relacyjne bazy danych oparte na tabelach, takie jak Oracle i My SQL od dawna są standardem organizowania i przechowywania danych. Jednak rosnący rozmiar i płynność danych utrudniają tym tradycyjnym systemom wydajne wykonywanie bardzo złożonych zapytań na danych. Wyobraź sobie zastępowanie przechowywania danych opartego na wierszach i kolumnach przechowywaniem danych opartym na obiektach, dzięki czemu jednostki (np. Osoba) mogą być przechowywane jako węzły danych, a następnie łatwo odpytywane na podstawie ich wielopłaszczyznowej relacji z innymi węzłami . Wyobraź sobie, że odpytujesz te połączenia i powiązane z nimi obiekty i właściwości za pomocą kompaktowej składni, nawet 20 razy lżejszej niż SQL . Oto, jakie bazy danych wykresów, takie jak oferta neo4j.

W tym prowadzonym przez instruktora, praktycznym szkoleniu, przygotujemy projekt na żywo i przećwiczymy umiejętności modelowania, zarządzania i uzyskiwania dostępu do danych za pomocą neo4j. Kontrastujemy i porównujemy bazy danych wykresów z bazami danych opartymi na SQL , a także z innymi bazami danych bez SQL i wyjaśniamy, kiedy i gdzie sensowne jest wdrożenie każdej z nich w ramach infrastruktury.

Format kursu

- Duży nacisk na praktyczne ćwiczenia. Większość pojęć uzyskuje się dzięki próbkom, ćwiczeniom i praktycznemu rozwojowi.
Szkolenie Neo4j, Neo4j boot camp, Szkolenia Zdalne Neo4j, szkolenie wieczorowe Neo4j, szkolenie weekendowe Neo4j, Kurs Neo4j,Kursy Neo4j, Trener Neo4j, instruktor Neo4j, kurs zdalny Neo4j, edukacja zdalna Neo4j, nauczanie wirtualne Neo4j, lekcje UML, nauka przez internet Neo4j, e-learning Neo4j, kurs online Neo4j, wykładowca Neo4j

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!