Szkolenia MicroStrategy

Szkolenia MicroStrategy

Praktyczne szkolenia na żywo z MicroStrategy.
MicroStrategy to platforma analityczna i mobilna dostarczająca wysokowydajne aplikacje biznesowe, które spełniają potrzeby zarówno biznesu, jak i IT. Dzięki MicroStrateg dowiesz się jak uzyskać dostęp do różnych źródeł danych, a następnie generować raporty i kokpity menedżerskie do analizy. Szkolenie z MicroStrategy jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii MicroStrategy

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
MicroStrategy to platforma Business Intelligence (BI), która zapewnia narzędzia do tworzenia wizualizacji, interaktywnych pulpitów nawigacyjnych, automatycznych raportów itp. Oferuje zestaw narzędzi programistycznych, takich jak SDK, do dostosowywania i integrowania MicroStrategy analiz z innymi aplikacjami.To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla architektów od początkującego do zaawansowanego MicroStrategy, którzy chcą opracowywać schematy, zarządzać zmianami i używać narzędzi do modelowania do zarządzania cyklem rozwoju MicroStrategy aplikacji.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Pełne zrozumienie koncepcji i architektury hurtowni danych. Dowiedz się, jak korzystać z analiz, obiektów pulpitu i schematów. Twórz i utrzymuj MicroStrategy projektów.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
MicroStrategy to narzędzie Business Intelligence (BI) i narzędzie do wizualizacji służące do analizy dużych zbiorów danych. MicroStrategy jest używany przez takie firmy, jak Netflix, eBay i Adobe . W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać MicroStrategy do uzyskiwania dostępu do różnych źródeł danych, a następnie generować raporty i kokpity do analizy. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj MicroStrategy
 • Użyj MicroStrategy do wykonywania analiz predykcyjnych na dużych zestawach danych
 • Access i analiza danych z hurtowni danych, plików Excel i Apache Hadoop
 • Twórz rozbudowane raporty i pulpity nawigacyjne
Publiczność
 • Business Intelligence Professionals
 • Analitycy danych
 • Programiści ETL
 • Big Data Professionals
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja
 • Wiele ćwiczeń i ćwiczeń
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
14 godzin
MicroStrategy jest platformą Business Intelligence (BI) do tworzenia wizualizacji, interaktywnych tablic, automatycznych raportów itp. Zapewnia on szereg narzędzi rozwojowych, takich jak SDK, do dostosowania i integracji analizy MicroStrategy z innymi aplikacjami. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć MicroStrategy do tworzenia, dostosowania i wkładu MicroStrategy analizy w aplikacje internetowe i mobilne za pośrednictwem APIs REST i SDK. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko rozwojowe, aby rozpocząć rozwój dostosowanych aplikacji z MicroStrategy. Zrozumienie MicroStrategy cech, architektury i podstawowych koncepcji programowania. Dowiedz się, jak korzystać z MicroStrategy Web APIs i SDK do dostosowania aplikacji analitycznych. Integruj funkcje MicroStrategy w aplikacje internetowe i mobilne. Wykonaj polecenia RESTful API do włączania MicroStrategy z aplikacjami zewnętrznymi. Uzyskaj kilka wskazówek na temat rozwiązywania problemów i rozwiązywania problemów z kodowaniem.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie MicroStrategy, MicroStrategy boot camp, Szkolenia Zdalne MicroStrategy, szkolenie wieczorowe MicroStrategy, szkolenie weekendowe MicroStrategy, Kurs MicroStrategy,Kursy MicroStrategy, Trener MicroStrategy, instruktor MicroStrategy, kurs zdalny MicroStrategy, edukacja zdalna MicroStrategy, nauczanie wirtualne MicroStrategy, lekcje UML, nauka przez internet MicroStrategy, e-learning MicroStrategy, kurs online MicroStrategy, wykładowca MicroStrategy

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions