Szkolenia MicroStrategy

Szkolenia MicroStrategy

Praktyczne szkolenia na żywo z MicroStrategy.
MicroStrategy to platforma analityczna i mobilna dostarczająca wysokowydajne aplikacje biznesowe, które spełniają potrzeby zarówno biznesu, jak i IT. Dzięki MicroStrateg dowiesz się jak uzyskać dostęp do różnych źródeł danych, a następnie generować raporty i kokpity menedżerskie do analizy. Szkolenie z MicroStrategy jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii MicroStrategy

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
MicroStrategy to platforma Business Intelligence (BI), która zapewnia narzędzia do tworzenia wizualizacji, interaktywnych pulpitów nawigacyjnych, zautomatyzowanych raportów itp. Oferuje zestaw narzędzi programistycznych, takich jak SDK, do dostosowywania i integracji analityki MicroStrategy z innymi aplikacjami. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla początkujących i zaawansowanych architektów MicroStrategy, którzy chcą opracowywać schematy, zarządzać zmianami i korzystać z narzędzi do modelowania w celu zarządzania cyklem rozwoju aplikacji MicroStrategy. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Pełne zrozumienie koncepcji i architektury hurtowni danych. Zrozumieć, jak korzystać z analityki, obiektów pulpitu i schematów. Tworzenie i utrzymywanie MicroStrategy projektów.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
MicroStrategy to narzędzie do analizy biznesowej (BI) i wizualizacji do analizy dużych zbiorów danych. MicroStrategy jest używane przez firmy takie jak Netflix, eBay i Adobe. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (online lub na miejscu) uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z MicroStrategy, aby uzyskać dostęp do różnych źródeł danych, a następnie generować raporty i pulpity nawigacyjne do analizy. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zainstaluj i skonfiguruj MicroStrategy. Używanie MicroStrategy do przeprowadzania analiz predykcyjnych na dużych zestawach danych. Dostęp i analiza danych z hurtowni danych, plików Excel i Apache Hadoop. Tworzenie rozbudowanych raportów i pulpitów nawigacyjnych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
MicroStrategy to platforma Business Intelligence (BI) do tworzenia wizualizacji, interaktywnych pulpitów nawigacyjnych, zautomatyzowanych raportów itp. Zapewnia zestaw narzędzi programistycznych, takich jak SDK, do dostosowywania i integracji analityki MicroStrategy z innymi aplikacjami. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać MicroStrategy do tworzenia, dostosowywania i osadzania MicroStrategy Analytics w aplikacjach internetowych i mobilnych za pośrednictwem interfejsów API REST i zestawów SDK. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie niestandardowych aplikacji za pomocą MicroStrategy. Zrozumienie funkcji, architektury i podstawowych koncepcji programowania MicroStrategy. Dowiedz się, jak korzystać z interfejsów MicroStrategy Web API i zestawów SDK w celu dostosowania aplikacji analitycznych. Zintegruj funkcje MicroStrategy z aplikacjami internetowymi i mobilnymi. Wykonuj polecenia RESTful API, aby osadzić MicroStrategy z zewnętrznymi aplikacjami. Uzyskaj wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i naprawiania błędów w kodowaniu.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie MicroStrategy, MicroStrategy boot camp, Szkolenia Zdalne MicroStrategy, szkolenie wieczorowe MicroStrategy, szkolenie weekendowe MicroStrategy, Kurs MicroStrategy,Kursy MicroStrategy, Trener MicroStrategy, instruktor MicroStrategy, kurs zdalny MicroStrategy, edukacja zdalna MicroStrategy, nauczanie wirtualne MicroStrategy, lekcje UML, nauka przez internet MicroStrategy, e-learning MicroStrategy, kurs online MicroStrategy, wykładowca MicroStrategy

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions