Szkolenia MBSE

Szkolenia MBSE

Praktyczne szkolenia na żywo z MBSE (Model-based systems engineering) prezentują, w jaki sposób korzystać z zasad modelowania architektury i najlepszych praktyk w ramach całego cyklu wytwarzania systemów wykorzystywanego w inżynierii systemów.
Szkolenie z MBSE jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Model-Based Systems Engineering

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Jedną z najszybciej rozwijających się ról w branży IT jest analityk IT Business. [Analitycy znajdują się w prawie wszystkich organizacjach i są ważnymi członkami każdego zespołu IT, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Ten kurs zapewnia jasny, krok po kroku przewodnik po tym, jak analityk Business może pełnić swoją rolę przy użyciu najnowocześniejszej technologii obiektowej.
21 godzin
Kurs poszerza posiadana wiedzę z zakresu języka UML. W trakcie szkolenia skupiamy się na praktycznym wykorzystaniu jezyka UML w analizie obiektowej.
21 godzin
Ten kurs jest oferowany w dwóch wariantach, aby zapewnić praktyczne zrozumienie sposobu modelowania systemów przy użyciu najnowszej wersji specyfikacji OMG' Systems Modelling Language (SysML). Notacja i podstawowa semantyka SysML są wyjaśnione w sposób, który pozwala uczniom zastosować to, czego się uczą, do dowolnej odpowiedniej metody lub narzędzia modelowania systemu.
21 godzin
Cel: Pomaga analitykom i projektantom z dziedziny inżynierii systemów zrozumieć, jak skutecznie zbierać wymagania, a następnie przejść przez implementację projektu oprogramowania wbudowanego na podstawie specyfikacji systemu przy użyciu UML 2 i SysML. To 3-dniowe szkolenie ma na celu pomoc analitykom systemowym w skutecznym wyrażaniu ich potrzeb, a projektantom w tworzeniu odpowiedniego projektu architektonicznego systemu na podstawie tych potrzeb. Wynikowa architektura systemu zapewnia dobry poziom zwinności oprogramowania systemu wbudowanego w obliczu zmian, ponieważ umożliwia spójne śledzenie reguł biznesowych zawartych w funkcjach systemu i wyborów użytkowania (przypadków użycia) użytkowników końcowych w kierunku poziomu implementacji oprogramowania.
21 godzin
Wraz z pojawieniem się bardzo złożonych systemów rozproszonych, złożoność pojedynczego systemu przeniosła się na złożoność architektury grupy systemów. Kurs ten obejmuje związek Software Architecture z techniczną architekturą korporacyjną. Te dwa obszary są ze sobą powiązane w sposób, który obecnie nie jest dobrze opisany. Na przykład podział złożonego systemu monolitycznego na dwa systemy komunikujące się za pośrednictwem usług sieciowych spowoduje znaczne zmiany zarówno w nowych systemach, jak i w architekturze między nimi. Kurs ten obejmie kompromisy, obecnie powszechne wzorce i rozwiązania do zarządzania złożonymi systemami oraz komunikacją wewnątrz nich i między nimi.

Last Updated:

Szkolenie Model-Based Systems Engineering (MBSE), MBSE (Model-Based Systems Engineering) boot camp, Szkolenia Zdalne MBSE, szkolenie wieczorowe MBSE, szkolenie weekendowe Model-Based Systems Engineering, Kurs Model-Based Systems Engineering (MBSE),Kursy Model-Based Systems Engineering, Trener Model-Based Systems Engineering, instruktor Model-Based Systems Engineering, kurs zdalny MBSE (Model-Based Systems Engineering), edukacja zdalna Model-Based Systems Engineering, nauczanie wirtualne Model-Based Systems Engineering, lekcje UML, nauka przez internet MBSE, e-learning MBSE, kurs online MBSE (Model-Based Systems Engineering), wykładowca MBSE

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions