Szkolenia Master Data Management (MDM)

Szkolenia Master Data Management (MDM)

Szkolenia z tematu Master Data Management (MDM) w Polsce.

Podkategorie Master Data Management (MDM)

Plany szkoleń z technologii Master Data Management (MDM)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Pimcore to otwarta platforma PIM/MDM (Informacja o produkcie Management / Master Data Management) do centralizacji i harmonizacji danych o produkcie w jednym systemie. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów, którzy chcą użyć Pimcore do zarządzania produktem, klientem, dostawcą itp. Dane w wielu dziedzinach. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Konsolidacja złożonych danych mistrzowskich w różnych systemach. Konfiguruj złożone modele danych multi-domain z wielu źródeł i formatów. Modelowanie, przechowywanie i zarządzanie hierarchią i strukturą danych w organizacji. Czyszczenie, dopasowanie, weryfikacja i standardyzacja danych głównych. Integruj dane PIM z zarządzaniem aktywami cyfrowymi (DAM), zarządzaniem treścią (CMS) i projektem doświadczenia użytkownika / doświadczenia klienta (UX / CX).
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Master Data Management (MDM) odnosi się do narzędzi i procesów wykorzystywanych przez zespoły biznesowe i informatyczne w celu zapewnienia jedności, dokładności, zarządzania i odpowiedzialności aktywów danych przedsiębiorstwa. EBX5 (TIBCO EBX) jest narzędziem MDM do modelowania głównych danych i egzekwowania zarządzania. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć EBX5 (TIBCO EBX) w celu umożliwienia rozwiązania Master Data Management w swojej organizacji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Interpretuj wymagania i zaprojektuj rozwiązanie MDM. umożliwia zarządzanie i integrację głównych danych. Integracja i transfer danych w wielu systemach. Wprowadź dane do EBX5 za pomocą logiki match i fusion. Projektowanie, tworzenie i dokumentowanie modelu danych, który odpowiada na wymagania biznesowe organizacji. Integracja EBX5 z usługami trzeciej strony.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Master Data Management (MDM), Master Data Management (MDM) boot camp, Szkolenia Zdalne Master Data Management (MDM), szkolenie wieczorowe Master Data Management (MDM), szkolenie weekendowe Master Data Management (MDM), Kurs Master Data Management (MDM),Kursy Master Data Management (MDM), Trener Master Data Management (MDM), instruktor Master Data Management (MDM), kurs zdalny Master Data Management (MDM), edukacja zdalna Master Data Management (MDM), nauczanie wirtualne Master Data Management (MDM), lekcje UML, nauka przez internet Master Data Management (MDM), e-learning Master Data Management (MDM), kurs online Master Data Management (MDM), wykładowca Master Data Management (MDM)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions