Szkolenia EBX

Szkolenia EBX

Szkolenia z tematu EBX w Polsce.

Plany szkoleń z technologii EBX

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Master Data Management (MDM) odnosi się do narzędzi i procesów wykorzystywanych przez zespoły biznesowe i informatyczne w celu zapewnienia jedności, dokładności, zarządzania i odpowiedzialności aktywów danych przedsiębiorstwa. EBX5 (TIBCO EBX) jest narzędziem MDM do modelowania głównych danych i egzekwowania zarządzania.

Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć EBX5 (TIBCO EBX) w celu umożliwienia rozwiązania Master Data Management w swojej organizacji.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

Interpretuj wymagania i zaprojektuj rozwiązanie MDM. umożliwia zarządzanie i integrację głównych danych. Integracja i transfer danych w wielu systemach. Wprowadź dane do EBX5 za pomocą logiki match i fusion. Projektowanie, tworzenie i dokumentowanie modelu danych, który odpowiada na wymagania biznesowe organizacji. Integracja EBX5 z usługami trzeciej strony.

Format kursu

Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowania kursu

Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii EBX

Szkolenie EBX, EBX boot camp, Szkolenia Zdalne EBX, szkolenie wieczorowe EBX, szkolenie weekendowe EBX, Kurs EBX,Kursy EBX, Trener EBX, instruktor EBX, kurs zdalny EBX, edukacja zdalna EBX, nauczanie wirtualne EBX, lekcje UML, nauka przez internet EBX, e-learning EBX, kurs online EBX, wykładowca EBX

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions