Szkolenia Kivy

Szkolenia Kivy

Praktyczne szkolenia na żywo z Kivy.
Kivy to bezpłatna platforma Python o otwartym kodzie źródłowym do tworzenia aplikacji mobilnych i innych aplikacji wielodotykowych z naturalnym interfejsem użytkownika. Jest rozpowszechniany na warunkach licencji MIT i może działać na systemach Android, iOS, GNU / Linux, macOS i Windows.

Szkolenie z Kivy jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Kivy

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Kivy to wieloplatformowa biblioteka graficznego interfejsu użytkownika o otwartym kodzie źródłowym napisana w języku Python, która umożliwia tworzenie aplikacji wielodotykowych dla szerokiej gamy urządzeń. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak instalować i wdrażać Kivy na różnych platformach, dostosowywać i manipulować widżetami, planować, wyzwalać i reagować na zdarzenia, modyfikować grafikę za pomocą wielodotyku, zmieniać rozmiar ekranu, pakować aplikacje na Androida i nie tylko. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Powiązanie kodu Python z językiem Kivy. Solidne zrozumienie sposobu działania języka Kivy i korzystania z jego najważniejszych elementów, takich jak widżety, zdarzenia, właściwości, grafika itp. Płynne tworzenie i wdrażanie aplikacji na Androida w oparciu o różne wymagania biznesowe i projektowe.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie Kivy, Kivy boot camp, Szkolenia Zdalne Kivy, szkolenie wieczorowe Kivy, szkolenie weekendowe Kivy, Kurs Kivy,Kursy Kivy, Trener Kivy, instruktor Kivy, kurs zdalny Kivy, edukacja zdalna Kivy, nauczanie wirtualne Kivy, lekcje UML, nauka przez internet Kivy, e-learning Kivy, kurs online Kivy, wykładowca Kivy

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions