Szkolenia Kivy

Szkolenia Kivy

Praktyczne szkolenia na żywo z Kivy.
Kivy to bezpłatna platforma Python o otwartym kodzie źródłowym do tworzenia aplikacji mobilnych i innych aplikacji wielodotykowych z naturalnym interfejsem użytkownika. Jest rozpowszechniany na warunkach licencji MIT i może działać na systemach Android, iOS, GNU / Linux, macOS i Windows.

Szkolenie z Kivy jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Kivy

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Kivy jest open-source cross-platform graficzny interfejs użytkownika biblioteki napisane w Python, który umożliwia rozwój aplikacji multi-touch dla szerokiego wyboru urządzeń. W tym instruktorem prowadzonym, uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak zainstalować i rozmieszczać Kivy na różnych platformach, dostosowywać i manipulować widgetami, harmonogramem, uruchamianiem i reagowaniem na wydarzenia, modyfikować grafiki z multi-touching, resize ekran, pakowanie aplikacji dla Android, i więcej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli
    Znajdują się one w języku Python i kodzie Kivy. Posiada solidne zrozumienie sposobu, w jaki Kivy działa i wykorzystuje jego najważniejsze elementy, takie jak widżety, wydarzenia, właściwości, grafiki itp. Bezproblemowo rozwijać i rozwijać aplikacje oparte na różnych wymaganiach biznesowych i projektowania.
Format kursu
    Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Kivy

Szkolenie Kivy, Kivy boot camp, Szkolenia Zdalne Kivy, szkolenie wieczorowe Kivy, szkolenie weekendowe Kivy, Kurs Kivy,Kursy Kivy, Trener Kivy, instruktor Kivy, kurs zdalny Kivy, edukacja zdalna Kivy, nauczanie wirtualne Kivy, lekcje UML, nauka przez internet Kivy, e-learning Kivy, kurs online Kivy, wykładowca Kivy

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions