Szkolenia Katalon Studio

Szkolenia Katalon Studio

Praktyczne szkolenia na żywo z Katalon Studio. Katalon Studio jest platformą przeznaczoną do testowania automatycznego. Tworzenie testów jest możliwe dzięki wbudowanemu rekoderowi zdarzeń lub za pomocą języka skryptowego. Szkolenie prezentuje przegląd treści związanych z Selenium i Katalon Studio. Uczestnicy stworzą też swoje pierwsze Test Case i Test Suite oraz nauczą się importować dane z zewnętrznego źródła. Szkolenie Katalon Studio jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Katalon Studio

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Selenium to framework, który zapewnia różne narzędzia do tworzenia testów oprogramowania dla aplikacji internetowych. Katalon Studio to oprogramowanie do automatycznego testowania oparte na Selenium. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla testerów oprogramowania, którzy chcą używać Selenium i Katalon Studio do tworzenia kompleksowych rozwiązań do automatycznego testowania. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Generowanie i wykonywanie testów wieloplatformowych dla dowolnego systemu operacyjnego lub urządzenia. Integracja testów automatycznych z potokiem CI/CD. Automatyzacja testów internetowych, testów API, testów mobilnych i testów na komputerach stacjonarnych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Katalon Studio, Katalon Studio boot camp, Szkolenia Zdalne Katalon Studio, szkolenie wieczorowe Katalon Studio, szkolenie weekendowe Katalon Studio, Kurs Katalon Studio,Kursy Katalon Studio, Trener Katalon Studio, instruktor Katalon Studio, kurs zdalny Katalon Studio, edukacja zdalna Katalon Studio, nauczanie wirtualne Katalon Studio, lekcje UML, nauka przez internet Katalon Studio, e-learning Katalon Studio, kurs online Katalon Studio, wykładowca Katalon Studio

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions