Szkolenia IBM Cognos

Szkolenia IBM Cognos

Praktyczne szkolenia na żywo z IBM Cognos. IBM Cognos Analytics jest platformą do analizy danych. To łatwy sposób na pomiar efektywności przedsiębiorstwa za pomocą elastycznej, modułowej strategii uzależnionej od indywidualnych potrzeb użytkownika. Kurs pokrywa wizualizacje wyników, analizę danych przy użyciu AI oraz integrację źródeł danych.


Szkolenie IBM Cognos jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii IBM Cognos

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Analityka to zbiór inteligencji biznesowej IBM. IBM Cognos Analytics zapewnia elastyczne środowisko analityczne i raportowe dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do analityków biznesowych, którzy chcą używać IBM Cognos do analizy danych i raportowania. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Analiza i udostępnianie informacji na temat danych. Wizualizuj wydajność biznesową. Użyj preparatu wspomaganego przez AI do czyszczenia i połączenia źródeł danych. Odkryj ukryte wzorce w danych z IBM Cognos Analytics zbudowany w funkcjach AI.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie IBM Cognos, IBM Cognos boot camp, Szkolenia Zdalne IBM Cognos, szkolenie wieczorowe IBM Cognos, szkolenie weekendowe IBM Cognos, Kurs IBM Cognos,Kursy IBM Cognos, Trener IBM Cognos, instruktor IBM Cognos, kurs zdalny IBM Cognos, edukacja zdalna IBM Cognos, nauczanie wirtualne IBM Cognos, lekcje UML, nauka przez internet IBM Cognos, e-learning IBM Cognos, kurs online IBM Cognos, wykładowca IBM Cognos

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions