Szkolenia IBM Cognos

Szkolenia IBM Cognos

Praktyczne szkolenia na żywo z IBM Cognos. IBM Cognos Analytics jest platformą do analizy danych. To łatwy sposób na pomiar efektywności przedsiębiorstwa za pomocą elastycznej, modułowej strategii uzależnionej od indywidualnych potrzeb użytkownika. Kurs pokrywa wizualizacje wyników, analizę danych przy użyciu AI oraz integrację źródeł danych.


Szkolenie IBM Cognos jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii IBM Cognos

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
IBM Cognos Analytics 11 to kompleksowy, oparty na sieci Web pakiet do analityki biznesowej, który oferuje zintegrowaną platformę do raportowania, analizy, tworzenia kart wyników oraz monitorowania zdarzeń i wskaźników. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla średnio zaawansowanych analityków danych, którzy chcą zrozumieć teoretyczne aspekty Cognos 11, a także dowiedzieć się, jak skutecznie z niego korzystać. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zapoznanie się z różnicami i ulepszeniami w wersji Cognos 11 w porównaniu z wersją Cognos 10. Wykorzystanie ulepszonego modułu danych i funkcji zarządzania danymi w celu wydajniejszej obsługi danych. Wdrożenie najlepszych praktyk w celu płynnego przejścia i optymalnego wykorzystania Cognos 11.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
IBM Cognos Analytics to pakiet do analityki biznesowej firmy IBM. IBM Cognos Analytics zapewnia elastyczne środowisko analityczne i raportowe dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków biznesowych, którzy chcą używać IBM Cognos do analizy danych i raportowania. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Analizuj i udostępniaj wgląd w dane. Wizualizuj wydajność biznesową. Wykorzystanie wspomaganego przez AI przygotowania do oczyszczania i łączenia źródeł danych. Odkrywaj ukryte wzorce w danych dzięki IBM Cognos Analytics wbudowanym funkcjom AI.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie IBM Cognos, IBM Cognos boot camp, Szkolenia Zdalne IBM Cognos, szkolenie wieczorowe IBM Cognos, szkolenie weekendowe IBM Cognos, Kurs IBM Cognos,Kursy IBM Cognos, Trener IBM Cognos, instruktor IBM Cognos, kurs zdalny IBM Cognos, edukacja zdalna IBM Cognos, nauczanie wirtualne IBM Cognos, lekcje UML, nauka przez internet IBM Cognos, e-learning IBM Cognos, kurs online IBM Cognos, wykładowca IBM Cognos

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions