Szkolenia Hotjar

Szkolenia Hotjar

Praktyczne szkolenia na żywo z Hotjar. Hotjar to usługa analizy zachowań i opinii użytkowników, która pomaga zrozumieć zachowanie użytkowników witryny i uzyskać ich informacje zwrotne za pomocą narzędzi, takich jak mapy popularności, nagrania sesji i ankiety.
Szkolenie Hotjar jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Hotjar

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Hotjar to narzędzie, które ujawnia interakcje i zachowania użytkowników. Dzięki Hotjar programiści mogą monitorować i ulepszać doświadczenia użytkowników poprzez zrozumienie ruchu użytkowników i odwiedzających witrynę. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowane jest do twórców stron internetowych, którzy chcą ujawnić interakcje i zachowania użytkowników za pomocą Hotjar. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Badanie i profilowanie interakcji użytkowników w aplikacji internetowej. Lepsze zrozumienie użytkowników i odwiedzających strony internetowe w celu zwiększenia konwersji. Wykorzystywanie i stosowanie nagrań Hotjar w odpowiedni sposób w celu usunięcia błędów w projekcie i/lub funkcjonalności strony internetowej.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Hotjar, Hotjar boot camp, Szkolenia Zdalne Hotjar, szkolenie wieczorowe Hotjar, szkolenie weekendowe Hotjar, Kurs Hotjar,Kursy Hotjar, Trener Hotjar, instruktor Hotjar, kurs zdalny Hotjar, edukacja zdalna Hotjar, nauczanie wirtualne Hotjar, lekcje UML, nauka przez internet Hotjar, e-learning Hotjar, kurs online Hotjar, wykładowca Hotjar

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions