Szkolenia Hortonworks Data Platform (HDP)

Szkolenia Hortonworks Data Platform (HDP)

Praktyczne szkolenia na żywo z Hortonworks Data Platform (HDP).
Hortonworks Data Platform to platforma typu open source do rozproszonego przechowywania i przetwarzania dużych zestawów danych z wielu źródeł. HDP modernizuje infrastrukturę IT i zapewnia bezpieczeństwo danych - w chmurze lub lokalnie - pomagając jednocześnie generować nowe źródła przychodów, poprawiać jakość obsługi klienta i kontrolować koszty.

Szkolenie z Hortonworks Data Platform (HDP) jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii HDP

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Hortonworks Data Platform (HDP) to platforma wsparcia Apache Hadoop o otwartym kodzie źródłowym, która zapewnia stabilną podstawę do opracowywania rozwiązań Big Data w ekosystemie Apache Hadoop. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) wprowadza Hortonworks Data Platform (HDP) i przeprowadza uczestników przez wdrożenie rozwiązania Spark + Hadoop. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Wykorzystaj Hortonworks do niezawodnego uruchamiania Hadoop na dużą skalę. Ujednolicenie zabezpieczeń, zarządzania i możliwości operacyjnych Hadoop ze zwinnymi analitycznymi przepływami pracy Spark. Wykorzystaj Hortonworks do badania, walidacji, certyfikacji i wsparcia każdego z komponentów projektu Spark. Przetwarzanie różnych typów danych, w tym ustrukturyzowanych, nieustrukturyzowanych, w ruchu i w spoczynku.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Hortonworks Data Platform, HDP (Hortonworks Data Platform) boot camp, Szkolenia Zdalne Hortonworks Data Platform (HDP), szkolenie wieczorowe Hortonworks Data Platform (HDP), szkolenie weekendowe HDP, Kurs Hortonworks Data Platform,Kursy HDP, Trener HDP, instruktor HDP, kurs zdalny HDP (Hortonworks Data Platform), edukacja zdalna HDP, nauczanie wirtualne HDP, lekcje UML, nauka przez internet Hortonworks Data Platform (HDP), e-learning Hortonworks Data Platform (HDP), kurs online HDP (Hortonworks Data Platform), wykładowca Hortonworks Data Platform (HDP)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions