Szkolenia Hive

Szkolenia Hive

Hive to narzędzie infrastruktury hurtowni danych do przetwarzania ustrukturyzowanych danych na platformie Hadoop. Znajduje się na szczycie Hadoop, aby podsumować Big Data i ułatwia wykonywanie zapytań i analizowanie.Lokalne, prowadzone przez instruktora szkolenia z Hive demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia podstawy i zaawansowane tematy Hive.

Szkolenie z usługi Hive jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Hive

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Kurs obejmuje korzystanie z języka Hive SQL (AKA: Hive HQL, SQL on Hive , Hive QL) dla osób wydobywających dane z Hive

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Hive

Szkolenie Hive, Hive boot camp, Szkolenia Zdalne Hive, szkolenie wieczorowe Hive, szkolenie weekendowe Hive, Kurs Hive,Kursy Hive, Trener Hive, instruktor Hive, kurs zdalny Hive, edukacja zdalna Hive, nauczanie wirtualne Hive, lekcje UML, nauka przez internet Hive, e-learning Hive, kurs online Hive, wykładowca Hive

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions