Szkolenia Hive

Szkolenia Hive

Hive to narzędzie infrastruktury hurtowni danych do przetwarzania ustrukturyzowanych danych na platformie Hadoop. Znajduje się na szczycie Hadoop, aby podsumować Big Data i ułatwia wykonywanie zapytań i analizowanie.Lokalne, prowadzone przez instruktora szkolenia z Hive demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia podstawy i zaawansowane tematy Hive.

Szkolenie z usługi Hive jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Hive

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Ten kurs obejmuje sposób korzystania z języka Hive SQL (AKA: Hive HQL, SQL on Hive, HiveQL) dla osób, które wyodrębniają dane z Hive

Last Updated:

Szkolenie Hive, Hive boot camp, Szkolenia Zdalne Hive, szkolenie wieczorowe Hive, szkolenie weekendowe Hive, Kurs Hive,Kursy Hive, Trener Hive, instruktor Hive, kurs zdalny Hive, edukacja zdalna Hive, nauczanie wirtualne Hive, lekcje UML, nauka przez internet Hive, e-learning Hive, kurs online Hive, wykładowca Hive

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions