Szkolenia Gradle

Szkolenia Gradle

Praktyczne szkolenia na żywo z Gradle. To narzędzie, które służy do budowania projektów – usprawnia i automatyzuje ten proces. Kursy Gradle przybliżają cały przekrój czynności, które należy wykonać przy tworzeniu projektów, jak np. kompilowanie kodu źródłowego czy zarządzanie zależnościami projektu.


Szkolenie Gradle jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Gradle

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Gradle to system automatyzacji oparty na Apache Ant i Apache Maven do deklarowania konfiguracji języków specyficznych dla domeny. Korzystając z Gradle, użytkownicy mogą tworzyć, testować i wdrażać aplikacje Java. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów Java, którzy chcą używać Gradle do automatyzacji procesu tworzenia stron internetowych Java. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie Java aplikacji za pomocą Gradle. Zarządzanie zależnościami w aplikacji Java. Używanie Gradle w chmurze.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Gradle, Gradle boot camp, Szkolenia Zdalne Gradle, szkolenie wieczorowe Gradle, szkolenie weekendowe Gradle, Kurs Gradle,Kursy Gradle, Trener Gradle, instruktor Gradle, kurs zdalny Gradle, edukacja zdalna Gradle, nauczanie wirtualne Gradle, lekcje UML, nauka przez internet Gradle, e-learning Gradle, kurs online Gradle, wykładowca Gradle

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions