Szkolenia Google Analytics

Szkolenia Google Analytics

Praktyczne szkolenia na żywo z Google Analytics. Google Analytics to zorganizowany system statystyk pokazujących dane o użytkownikach, którzy odwiedzają naszą stronę internetową. Szkolenie z tego zakresu ma na celu poprawę efektywności funkcjonowania strony, optymalizację kampanii reklamowych i dopasowanie treści do potrzeb Twoich odbiorców. Zakres obejmuje między innymi: wprowadzenie i konfigurację Google Analytics, analizę konwersji, przegląd najważniejszych raportów oraz moduł e-commerce.


Szkolenie z Google Analytics jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Google Analytics

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Google Analytics to oprogramowanie do analityki internetowej służące do śledzenia i raportowania danych witryny. Korzystając z Google Analytics, użytkownicy mogą zbierać spostrzeżenia i podejmować decyzje oparte na danych dla operacji biznesowych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą używać Google Analytics do śledzenia i raportowania danych witryny. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Skonfiguruj Google Analytics do zbierania danych witryny. Twórz i analizuj raporty. Uzyskaj wgląd i podejmuj decyzje oparte na danych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Google Analytics, Google Analytics boot camp, Szkolenia Zdalne Google Analytics, szkolenie wieczorowe Google Analytics, szkolenie weekendowe Google Analytics, Kurs Google Analytics,Kursy Google Analytics, Trener Google Analytics, instruktor Google Analytics, kurs zdalny Google Analytics, edukacja zdalna Google Analytics, nauczanie wirtualne Google Analytics, lekcje UML, nauka przez internet Google Analytics, e-learning Google Analytics, kurs online Google Analytics, wykładowca Google Analytics

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions