Szkolenia Google Analytics

Szkolenia Google Analytics

Praktyczne szkolenia na żywo z Google Analytics. Google Analytics to zorganizowany system statystyk pokazujących dane o użytkownikach, którzy odwiedzają naszą stronę internetową. Szkolenie z tego zakresu ma na celu poprawę efektywności funkcjonowania strony, optymalizację kampanii reklamowych i dopasowanie treści do potrzeb Twoich odbiorców. Zakres obejmuje między innymi: wprowadzenie i konfigurację Google Analytics, analizę konwersji, przegląd najważniejszych raportów oraz moduł e-commerce.


Szkolenie z Google Analytics jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Google Analytics

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Google Analytics to oprogramowanie do analizy sieci Web do śledzenia i raportowania danych stron internetowych. Używając Google Analytics, użytkownicy mogą zbierać wgląd i podejmować decyzje oparte na danych dla operacji biznesowych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do analityków danych, którzy chcą korzystać z Google Analytics do śledzenia i raportowania danych stron internetowych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Ustaw Google Analytics do gromadzenia danych na stronie internetowej. Tworzenie i analizowanie raportów. Zdobądź wiedzę i podejmuj decyzje oparte na danych.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Google Analytics, Google Analytics boot camp, Szkolenia Zdalne Google Analytics, szkolenie wieczorowe Google Analytics, szkolenie weekendowe Google Analytics, Kurs Google Analytics,Kursy Google Analytics, Trener Google Analytics, instruktor Google Analytics, kurs zdalny Google Analytics, edukacja zdalna Google Analytics, nauczanie wirtualne Google Analytics, lekcje UML, nauka przez internet Google Analytics, e-learning Google Analytics, kurs online Google Analytics, wykładowca Google Analytics

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions