Szkolenia Gherkin

Szkolenia Gherkin

Gherkin to format specyfikacji Cucumber. Jest to język dziedzinowy, który pomaga opisywać zachowania biznesowe bez konieczności wdawania się w szczegóły implementacji. Gherkin to język, który jest używany do pisania funkcji, scenariuszy i kroków, ma na celu stworzenie bardziej konkretnych wymagań.

Szkolenie z usługi Gherkin jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Gherkin

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce begins with a discussion of BDD and how the Behave framework can be used to carry out BDD testing for web applications. Participants are given ample opportunity to interact with the instructor and peers while implementing the concepts and tactics learned in this hands-on, practice-based lab environment. By the end of this training, participants will have a firm understanding of BDD and Behave, as well as the necessary practice to implement these techniques and tools in real-world test scenarios.
14 godzin
Cucumberjs to natywna implementacja JavaScript Cucumber W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak pisać i testować przypadki testowe stylu BDD (Behavior Driven Devleopment), używając Cucumber i Javascript. Po ukończeniu tego szkolenia uczestnicy będą potrafili:
- Uruchomić automatyczne testy napisane w języku Gherkin.
- Użyć przypadków testowych opartych na Cucumber, aby poprawić komunikację i współpracę między zespołami technicznymi i nietechnicznymi
- Zintegrować Cucumberjs z innymi frameworkami testowymi, takimi jak Protractor do testowania aplikacji Angular.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Gherkin

Szkolenie Gherkin, Gherkin boot camp, Szkolenia Zdalne Gherkin, szkolenie wieczorowe Gherkin, szkolenie weekendowe Gherkin, Kurs Gherkin,Kursy Gherkin, Trener Gherkin, instruktor Gherkin, kurs zdalny Gherkin, edukacja zdalna Gherkin, nauczanie wirtualne Gherkin, lekcje UML, nauka przez internet Gherkin, e-learning Gherkin, kurs online Gherkin, wykładowca Gherkin

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions