Szkolenia Gherkin

Szkolenia Gherkin

Gherkin to format specyfikacji Cucumber. Jest to język dziedzinowy, który pomaga opisywać zachowania biznesowe bez konieczności wdawania się w szczegóły implementacji. Gherkin to język, który jest używany do pisania funkcji, scenariuszy i kroków, ma na celu stworzenie bardziej konkretnych wymagań.

Szkolenie z usługi Gherkin jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Gherkin

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Behave to oparty na otwartym kodzie źródłowym Python framework BDD do pisania testów w języku naturalnym. BDD, czyli Behavior Driven Development, to zwinna technika tworzenia oprogramowania, która zachęca do współpracy między programistami, działem kontroli jakości i nietechnicznymi osobami biznesowymi w projekcie oprogramowania. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo rozpoczyna się od omówienia BDD i sposobu wykorzystania frameworka Behave do przeprowadzania testów BDD dla aplikacji internetowych. Uczestnicy mają wiele okazji do interakcji z instruktorem i rówieśnikami podczas wdrażania koncepcji i taktyk poznanych w tym praktycznym, opartym na praktyce środowisku laboratoryjnym. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mieli solidne zrozumienie BDD i Behave, a także niezbędną praktykę do wdrożenia tych technik i narzędzi w rzeczywistych scenariuszach testowych. Format kursu Duży nacisk na praktykę. Większość pojęć jest przyswajana poprzez przykłady, ćwiczenia i praktyczny rozwój.
14 godzin
Cucumber.js jest natywną JavaScript implementacją Cucumber. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak pisać i wykonywać przypadki testowe w stylu BDD (Behavior Driven Devleopment) przy użyciu Cucumber i Javascript. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Uruchamianie testów automatycznych napisanych w czytelnym dla człowieka języku Gherkin Korzystanie z przypadków testowych opartych na Cucumber w celu poprawy komunikacji i współpracy między zespołami technicznymi i nietechnicznymi. Integracja Cucumber.js z innymi frameworkami testowymi, takimi jak Protractor do testowania aplikacji Angular.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie Gherkin, Gherkin boot camp, Szkolenia Zdalne Gherkin, szkolenie wieczorowe Gherkin, szkolenie weekendowe Gherkin, Kurs Gherkin,Kursy Gherkin, Trener Gherkin, instruktor Gherkin, kurs zdalny Gherkin, edukacja zdalna Gherkin, nauczanie wirtualne Gherkin, lekcje UML, nauka przez internet Gherkin, e-learning Gherkin, kurs online Gherkin, wykładowca Gherkin

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions