Szkolenia Flask

Szkolenia Flask

Praktyczne szkolenia na żywo z Flask. Flask to mikro framework aplikacji webowych napisany w języku Python. Flask, w odróżnieniu od innych struktur, nie ma żadnych zależności w bibliotekach zewnętrznych, dzięki czemu jest lekki i szybki.
Szkolenie Flask jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Flask

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Flask jest mikro-frameworkiem do tworzenia usług internetowych Python. Flask, w przeciwieństwie do innych frameworków, nie ma żadnych zależności od zewnętrznych bibliotek, dzięki czemu jest lekki i szybki. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą tworzyć interfejsy API REST za pomocą Python i Flask. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zaimplementowanie interfejsu API REST w celu umożliwienia aplikacji internetowej Flask odczytu i zapisu do bazy danych w zapleczu. Opracowanie zaawansowanych funkcji uwierzytelniania, takich jak tokeny odświeżania. Zbudowanie backendu wielokrotnego użytku dla przyszłych projektów Python. Uproszczenie przechowywania danych za pomocą SQLAlchemy. Wdrażanie interfejsów API REST na serwerze w chmurze.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Ten praktyczny kurs jest skierowany do programistów Pythona, którzy chcą tworzyć i utrzymywać swoje pierwsze aplikacje internetowe. Jest również skierowany do osób, które są już zaznajomione z innymi frameworkami internetowymi, takimi jak Django lub Web2py, i chcą dowiedzieć się, jak korzystanie z mikroframeworka (tj. frameworka, który skleja biblioteki innych firm zamiast dostarczać samodzielne, uniwersalne rozwiązanie) zmienia ten proces. Znaczna część kursu poświęcona jest nie samemu Flask (jest on niewielki), ale bibliotekom i narzędziom innych firm często używanym w projektach Flask.
14 godzin
Flask to mikro-framework do tworzenia aplikacji internetowych Python. W przeciwieństwie do innych frameworków, Flask nie ma żadnych zależności od zewnętrznych bibliotek, dzięki czemu jest lekki i szybki. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą korzystać z zaawansowanych funkcji Flask do tworzenia skalowalnych aplikacji internetowych na bazie MongoDB. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie aplikacji internetowych za pomocą Flask. Zapoznanie się z zaawansowanymi koncepcjami i technikami dla rzeczywistych projektów Flask. Zbuduj serwer RESTful API w oparciu o MongoDB. Dowiedz się, jak konteneryzować, testować i wdrażać mikrousługi za pomocą Flask, Docker i Amazon EC2. Uzyskaj wgląd w zaawansowane integracje Flask do skalowania aplikacji internetowych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Ten kurs koncentruje się na integracji Flask z MongoDB, ale inne narzędzia programistyczne (Docker, Amazon EC2 itp.) Mogą być używane do zaawansowanej nauki. Daj nam znać, jeśli masz jakieś szczególne wymagania lub preferencje. Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Flask, Flask boot camp, Szkolenia Zdalne Flask, szkolenie wieczorowe Flask, szkolenie weekendowe Flask, Kurs Flask,Kursy Flask, Trener Flask, instruktor Flask, kurs zdalny Flask, edukacja zdalna Flask, nauczanie wirtualne Flask, lekcje UML, nauka przez internet Flask, e-learning Flask, kurs online Flask, wykładowca Flask

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions