Szkolenia Elasticsearch

Szkolenia Elasticsearch

Praktyczne szkolenia na żywo z Elasticsearch uczą optymalnego wykorzystania tego narzędzia służącego do wyszukiwania danych. Elasticsearch to rozproszona wyszukiwarka typu open source. Jest on powszechnie używany razem z Logstash ( Logstash do zbierania danych i analizy dzienników) oraz Kibana (platforma analityczna i wizualizacyjna) w celu utworzenia „stosu ELK”.
Szkolenie Elasticsearch jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Elasticsearch

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Elasticsearch to rozproszona wyszukiwarka o otwartym kodzie źródłowym. Jest powszechnie używany wraz z Logstash (silnik gromadzenia danych i parsowania logów) i Kibana (platforma analityczna i wizualizacyjna), tworząc stos ELK. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą tworzyć rozwiązania do wyszukiwania i analizy przy użyciu Elasticsearch. Szkolenie rozpoczyna się od omówienia architektury Elasticsearch, w tym jej modelu rozproszonego i interfejsu API wyszukiwania. Następnie wyjaśniona zostanie funkcjonalność Elasticsearch' i sposób, w jaki najlepiej zintegrować ją z istniejącą aplikacją. Ćwiczenia praktyczne stanowią ważną część szkolenia i dają uczestnikom szansę na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce, jednocześnie otrzymując informacje zwrotne na temat ich realizacji i postępów. Format kursu Duży nacisk na praktykę na żywo. Większość koncepcji jest przyswajana za pomocą przykładów, ćwiczeń i praktycznego rozwoju.
    Opcje dostosowywania kursu
Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Audiance Administratorzy lub programiści, którzy chcą wiedzieć, jak korzystać z Elasticsearch.  
14 godzin
Publiczność Administratorzy lub programiści, którzy chcą wiedzieć, jak korzystać z Elasticsearch.  
14 godzin
To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo jest przeznaczone dla administratorów systemów, którzy chcą skonfigurować stos ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana). Szkolenie rozpoczyna się od omówienia architektury i funkcjonalności ELK, a następnie przechodzi do wdrożenia i praktyki w laboratorium na żywo. Ćwiczenia praktyczne stanowią ważną część szkolenia i dają uczestnikom szansę na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce, jednocześnie otrzymując informacje zwrotne na temat ich postępów. Format kursu Duży nacisk na praktykę na żywo Większość koncepcji jest poznawana poprzez ćwiczenia oraz praktyczne wdrażanie i wdrażanie.
14 godzin
To szkolenie wprowadza Kibana do użytkowników Elasticsearch. Kibana to platforma analityczna i wizualizacyjna typu open source zaprojektowana do współpracy z Elasticsearch. Za pomocą Kibana można wyszukiwać, przeglądać i wchodzić w interakcje z danymi przechowywanymi w indeksach Elasticsearch. Możesz łatwo przeprowadzać zaawansowaną analizę danych i wizualizować je na różnych wykresach, tabelach i mapach. Kibana ułatwia zrozumienie dużych ilości danych. Jego prosty, oparty na przeglądarce interfejs umożliwia szybkie tworzenie i udostępnianie dynamicznych pulpitów nawigacyjnych, które wyświetlają zmiany w zapytaniach Elasticsearch w czasie rzeczywistym.

Last Updated:

Szkolenie Elasticsearch, Elasticsearch boot camp, Szkolenia Zdalne Elasticsearch, szkolenie wieczorowe Elasticsearch, szkolenie weekendowe Elasticsearch, Kurs Elasticsearch,Kursy Elasticsearch, Trener Elasticsearch, instruktor Elasticsearch, kurs zdalny Elasticsearch, edukacja zdalna Elasticsearch, nauczanie wirtualne Elasticsearch, lekcje UML, nauka przez internet Elasticsearch, e-learning Elasticsearch, kurs online Elasticsearch, wykładowca Elasticsearch

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions