Szkolenia Elasticsearch

Szkolenia Elasticsearch

Praktyczne szkolenia na żywo z Elasticsearch uczą optymalnego wykorzystania tego narzędzia służącego do wyszukiwania danych. Elasticsearch to rozproszona wyszukiwarka typu open source. Jest on powszechnie używany razem z Logstash ( Logstash do zbierania danych i analizy dzienników) oraz Kibana (platforma analityczna i wizualizacyjna) w celu utworzenia „stosu ELK”.
Szkolenie Elasticsearch jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Elasticsearch

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Elasticsearch jest open-source, dystrybuowany wyszukiwarka. Jest powszechnie używany wraz z Logstash (motory do gromadzenia danych i log-parsing) i Kibana (platforma analityczna i wizualizacyjna) do tworzenia "ELK stack". Ten instruktor prowadzony, trening na żywo jest skierowany do programistów, którzy chcą zbudować rozwiązania wyszukiwania i analizy za pomocą Elasticsearch. Szkolenie rozpoczyna się od dyskusji na temat Elasticsearch architektury, w tym jej dystrybuowanego modelu i API wyszukiwania. Następuje to wyjaśnienie funkcjonalności Elasticsearch's i jak najlepiej zintegrować go w istniejącą aplikację. Ćwiczenia ręczne stanowią ważną część szkolenia i dają uczestnikom możliwość wprowadzenia ich wiedzy do praktyki podczas otrzymywania informacji zwrotnych na temat ich realizacji i postępu. Format kursu
    Duży nacisk na praktyki na żywo. Większość koncepcji jest uczona poprzez próbki, ćwiczenia i praktyczne rozwój.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Audiance Administratorzy lub programiści, którzy chcą wiedzieć, jak korzystać z Elasticsearch .
14 godzin
Publiczność Administratorzy lub programiści, którzy chcą wiedzieć, jak korzystać z Elasticsearch .
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce is aimed at system administrators who wish to set up an ELK stack (Elasticsearch, Logstash, Kibana). Note that a minimum of 3 delegates is needed for this course to run. The training starts with a discussion of ELK architecture and functionality, then moves on to live lab implementation and practice. Hands-on exercises make up an important part of the training and give participants a chance to put into practice their knowledge while receiving feedback on their progress.
14 godzin
ten trening wprowadza Kibana do użytkowników Elasticsearch. Kibana jest open source analizy i wizualizacji platformy przeznaczone do pracy z Elasticsearch. Możesz użyć Kibana do wyszukiwania, przeglądania i interakcji z danymi przechowywanymi w indeksach Elasticsearch. Możesz łatwo przeprowadzać zaawansowaną analizę danych i wizualizować dane w różnych wykresach, tabelach i mapach. Kibana ułatwia zrozumienie dużych ilości danych. Jego prosty interfejs oparty na przeglądarce umożliwia szybkie tworzenie i udostępnianie dynamicznych pulpitów nawigacyjnych, które wyświetlają zmiany w zapytaniach Elasticsearch w czasie rzeczywistym.

Last Updated:

Szkolenie Elasticsearch, Elasticsearch boot camp, Szkolenia Zdalne Elasticsearch, szkolenie wieczorowe Elasticsearch, szkolenie weekendowe Elasticsearch, Kurs Elasticsearch,Kursy Elasticsearch, Trener Elasticsearch, instruktor Elasticsearch, kurs zdalny Elasticsearch, edukacja zdalna Elasticsearch, nauczanie wirtualne Elasticsearch, lekcje UML, nauka przez internet Elasticsearch, e-learning Elasticsearch, kurs online Elasticsearch, wykładowca Elasticsearch

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions