Szkolenia Elasticsearch

Szkolenia Elasticsearch

Local, instructor-led live Elasticsearch training courses demonstrate through interactive discussion and hands-on practice the Elasticksearch architecture and terminology and how to set up, manage and operate Elasticsearch.

Elasticsearch training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live Elasticsearch trainings in w Polsce can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Elasticsearch

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Audiance

Administratorzy lub programiści, którzy chcą wiedzieć, jak korzystać z Elasticsearch.
14 godziny
Opis
Publiczność Administratorzy lub programiści, którzy chcą wiedzieć, jak korzystać z Elasticsearch .
14 godziny
Opis
Elasticsearch jest open-source, rozproszonej wyszukiwarki. Jest powszechnie stosowany wraz z logstash (zbieranie danych i log-analizowanie silnika) i Kibana (analityka i platforma wizualizacji), aby utworzyć stos "Elk".

ten prowadzony przez instruktora trening na żywo skierowany jest do twórców oprogramowania, którzy chcą budować rozwiązania wyszukiwania i analityczne za pomocą Elasticsearch.

szkolenie rozpoczyna się od omówienia architektury Elasticsearch, w tym modelu rozproszonego i interfejsu API wyszukiwania. Po tym następuje wyjaśnienie funkcji Elasticsearch & #39; s i jak najlepiej zintegrować ją z istniejącą aplikacją.

Hands-on ćwiczenia tworzą ważną część szkolenia, i dać uczestnikom szansę na wprowadzenie w praktyce ich wiedzy podczas otrzymywania informacji zwrotnych na temat ich realizacji i postępu.

Format kursu

- duży nacisk na praktykę na żywo. Większość pojęć jest nauczany poprzez próbki, ćwiczenia i praktyczne rozwoju.
14 godziny
Opis
Szkolenie skierowane jest do administratorów systemu, którzy chcą skonfigurować stos ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana) Pamiętaj, że do uruchomienia tego kursu potrzeba co najmniej 3 uczestników Szkolenie rozpoczyna się od dyskusji na temat architektury i funkcjonalności ELK, a następnie przechodzi do wdrożenia i ćwiczeń w żywym laboratorium Ćwiczenia Handson stanowią ważną część szkolenia i dają uczestnikom szansę na wprowadzenie w życie ich wiedzy podczas otrzymywania informacji zwrotnych na temat ich postępów Publiczność Administratorzy systemu Format kursu Duży nacisk na praktykę na żywo Większość pojęć zdobywa się dzięki ćwiczeniom i ułatwia wdrażanie i wdrażanie .
14 godziny
Opis
ten trening wprowadza Kibana do użytkowników Elasticsearch.

Kibana jest open source analizy i wizualizacji platformy przeznaczone do pracy z Elasticsearch. Możesz użyć Kibana do wyszukiwania, przeglądania i interakcji z danymi przechowywanymi w indeksach Elasticsearch. Możesz łatwo przeprowadzać zaawansowaną analizę danych i wizualizować dane w różnych wykresach, tabelach i mapach.

Kibana ułatwia zrozumienie dużych ilości danych. Jego prosty interfejs oparty na przeglądarce umożliwia szybkie tworzenie i udostępnianie dynamicznych pulpitów nawigacyjnych, które wyświetlają zmiany w zapytaniach Elasticsearch w czasie rzeczywistym.
Szkolenie Elasticsearch, Elasticsearch boot camp, Szkolenia Zdalne Elasticsearch, szkolenie wieczorowe Elasticsearch, szkolenie weekendowe Elasticsearch, Kurs Elasticsearch,Kursy Elasticsearch, Trener Elasticsearch, instruktor Elasticsearch, kurs zdalny Elasticsearch, edukacja zdalna Elasticsearch, nauczanie wirtualne Elasticsearch, lekcje UML, nauka przez internet Elasticsearch, e-learning Elasticsearch, kurs online Elasticsearch, wykładowca Elasticsearch

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!