Szkolenia Data Cleaning

Szkolenia Data Cleaning

Praktyczne szkolenia na żywo z Data Cleaning poprzez interaktywne wykłady i ćwiczenia pokazują jak opracować skuteczną strategię czyszczenia danych. Data Cleaning danych odnosi się do procesu wykrywania i rozwiązywania problemów w zbiorze danych przed jego analizą. Kursy z tej tematyki skierowane są do naukowców danych, analityków danych i analityków biznesowych, którzy chcą skutecznie czyścić i przetwarzać dane.

Szkolenie Data Cleaning jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Data Cleansing

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Data Cleaning lub Data Cleansing odnosi się do procesu wykrywania i naprawiania błędów w zestawie danych przed ich analizą. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, analityków danych i analityków biznesowych, którzy chcą skutecznie czyścić i przetwarzać dane. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Opracowanie skutecznej strategii czyszczenia danych. Wdrożenie przydatnych narzędzi do czyszczenia danych. Wydajniejsze uzyskiwanie wyników. Poznaj i zastosuj najlepsze praktyki czyszczenia danych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Data Cleaning, Data Cleansing boot camp, Szkolenia Zdalne Data Cleaning, szkolenie wieczorowe Data Cleaning, szkolenie weekendowe Data Cleansing, Kurs Data Cleaning,Kursy Data Cleansing, Trener Data Cleansing, instruktor Data Cleansing, kurs zdalny Data Cleansing, edukacja zdalna Data Cleansing, nauczanie wirtualne Data Cleansing, lekcje UML, nauka przez internet Data Cleaning, e-learning Data Cleaning, kurs online Data Cleansing, wykładowca Data Cleaning

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions