Szkolenia Cucumber

Szkolenia Cucumber

Cucumber to narzędzie testowe, które obsługuje rozwój oparty na zachowaniu (BDD). Oferuje sposób pisania testów zrozumiałych dla każdego, niezależnie od wiedzy technicznej. Lokalne, prowadzone przez instruktaże kursy na żywo Cucumber demonstrują poprzez praktyczne ćwiczenia, w jaki sposób Cucumber służy do przeprowadzania testów BDD dla aplikacji internetowych.

Szkolenie z usługi Cucumber jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Cucumber

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Behaviour-Driven Development (BDD) to zwinna metodologia mająca na celu poprawę komunikacji i współpracy między programistami, kontrolerami jakości/testerami, analitykami biznesowymi i innymi stronami zaangażowanymi w projekt. Cucumber to open-source'owy framework napisany w języku Ruby. Umożliwia Behavior Driven Development (BDD), pozwalając na tworzenie testów, które są zrozumiałe zarówno dla osób technicznych, jak i nietechnicznych, takich jak interesariusze biznesowi; To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) prowadzi uczestników przez rzeczywiste przypadki rozwoju opartego na zachowaniu (BDD) i demonstruje praktyczne sposoby wdrażania Cucumber w różnych scenariuszach testowych. Format kursu Kurs obejmuje dyskusję na temat Behavior Driven Development (BDD) oraz tego, w jaki sposób Cucumber można wykorzystać do przeprowadzania testów BDD w różnych kontekstach, takich jak testowanie aplikacji internetowych. Uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez proces pisania własnych historyjek użytkownika, przypadków testowych i wykonywalnego kodu testowego.
  Opcje dostosowywania kursu
Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
7 godzin
Cucumber is an open-source, BDD framework for writing tests in a natural language style.  BDD, or Behavior Driven Development, is an agile software development technique that encourages collaboration among developers, QA and non-technical business people in a software project. This training begins with a discussion of BDD and how Cucumber is used to carry out BDD testing for web applications. Participants are given ample opportunity to interact with the instructor and peers while implementing the concepts and tactics learned in this hands-on, practice-based lab environment. By the end of this training, participants will have a firm understanding of BDD and Cucumber, as well as the necessary practice and toolset to write their own test cases for real-world software test scenarios.
Format of the course
 • Heavy emphasis on hands-on practice.
 • Most of the concepts are learned through samples, exercises and hands-on development.
Note
 • This training uses Eclipse and Selenium. If you wish to use a different IDE or test automation framework, please contact us to arrange.
 • If your team is moving from manual testing to automation testing for the first time, please contact us to arrange extending the training to include additional coverage of automation testing.
7 godzin
Iridium to narzędzie do testowania stron internetowych o otwartym kodzie źródłowym, zbudowane wokół Cucumber i Selenium. Wykorzystuje podejście Behavior Driven Development (BDD) do testowania. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak przetestować złożoną aplikację internetową przy użyciu Iridium. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Twórz kompleksowe testy, które symulują działania użytkownika podczas poruszania się po aplikacji internetowej. Automatyzacja testowania aplikacji tematycznych z wieloma stylami. Tworzenie przypadków testowych, które są czytelne dla osób nietechnicznych. Wykonywanie testów w wielu różnych przeglądarkach. Korzystanie z pakietu Iridium Snippets dla Atom w celu ułatwienia pisania skryptów testowych. Zmniejszenie kosztów utrzymania niestandardowego Java kodu i obiektów stron.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Cucumberjs to natywna implementacja JavaScript Cucumber W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak pisać i testować przypadki testowe stylu BDD (Behavior Driven Devleopment), używając Cucumber i Javascript. Po ukończeniu tego szkolenia uczestnicy będą potrafili:
- Uruchomić automatyczne testy napisane w języku Gherkin.
- Użyć przypadków testowych opartych na Cucumber, aby poprawić komunikację i współpracę między zespołami technicznymi i nietechnicznymi
- Zintegrować Cucumberjs z innymi frameworkami testowymi, takimi jak Protractor do testowania aplikacji Angular.
7 godzin
Cucumber Electron to framework do pisania testów BDD (Behavior Driven Development) w prostym języku, z Electronem, frameworkiem do tworzenia aplikacji desktopowych przy użyciu technologii webowych. Jest przeznaczony do testowania Java skryptowych aplikacji internetowych. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak pisać i wykonywać przypadki testowe w stylu BDD dla aplikacji node.js przy użyciu Cucumber Electron. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Uruchamianie testów BDD i kodu aplikacji w jednym procesie (bez transpilacji) Pisanie testów, które są szybsze, mniej kruche i łatwiejsze do debugowania
Publiczność
  Deweloperzy
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie Cucumber, Cucumber boot camp, Szkolenia Zdalne Cucumber, szkolenie wieczorowe Cucumber, szkolenie weekendowe Cucumber, Kurs Cucumber,Kursy Cucumber, Trener Cucumber, instruktor Cucumber, kurs zdalny Cucumber, edukacja zdalna Cucumber, nauczanie wirtualne Cucumber, lekcje UML, nauka przez internet Cucumber, e-learning Cucumber, kurs online Cucumber, wykładowca Cucumber

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions