Szkolenia Cucumber

Szkolenia Cucumber

Cucumber to narzędzie testowe, które obsługuje rozwój oparty na zachowaniu (BDD). Oferuje sposób pisania testów zrozumiałych dla każdego, niezależnie od wiedzy technicznej. Lokalne, prowadzone przez instruktaże kursy na żywo Cucumber demonstrują poprzez praktyczne ćwiczenia, w jaki sposób Cucumber służy do przeprowadzania testów BDD dla aplikacji internetowych.

Szkolenie z usługi Cucumber jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Cucumber

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Behavior-Driven Development (BDD) to Agile metodologia mająca na celu poprawę komunikacji i współpracy między twórcami oprogramowania, kontrolą jakości / testerami, analitykami Business i innymi stronami zaangażowanymi w projekt. Cucumber to open-source „oparty na fabule” framework napisany w Ruby . Umożliwia Behavior Driven Development (BDD) , umożliwiając tworzenie testów zrozumiałych dla osób technicznych i nietechnicznych, takich jak interesariusze biznesowi. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo prowadzi uczestników przez rzeczywiste przypadki Behavior Driven Development (BDD) na Behavior Driven Development (BDD) i demonstruje praktyczne sposoby wdrażania Cucumber w różnych scenariuszach testowych.
  Format kursu
  • Kurs obejmuje dyskusję na temat Behavior Driven Development (BDD) i tego, w jaki sposób można wykorzystać Cucumber do przeprowadzania testów BDD w różnych kontekstach, takich jak testowanie aplikacji internetowych. Uczestnicy zostaną poprowadzeni przez pisanie własnych historii użytkowników, przypadków testowych i wykonywalnego kodu testowego.
  7 godzin
  Cucumber is an open-source, BDD framework for writing tests in a natural language style.  BDD, or Behavior Driven Development, is an agile software development technique that encourages collaboration among developers, QA and non-technical business people in a software project. This training begins with a discussion of BDD and how Cucumber is used to carry out BDD testing for web applications. Participants are given ample opportunity to interact with the instructor and peers while implementing the concepts and tactics learned in this hands-on, practice-based lab environment. By the end of this training, participants will have a firm understanding of BDD and Cucumber, as well as the necessary practice and toolset to write their own test cases for real-world software test scenarios.
  Format of the course
  • Heavy emphasis on hands-on practice.
  • Most of the concepts are learned through samples, exercises and hands-on development.
  Note
  • This training uses Eclipse and Selenium. If you wish to use a different IDE or test automation framework, please contact us to arrange.
  • If your team is moving from manual testing to automation testing for the first time, please contact us to arrange extending the training to include additional coverage of automation testing.
  7 godzin
  Iridium jest Open-Source Web narzędzie do testowania zbudowany wokół cucumber i selenu. Korzysta z podejścia opartego na zachowaniu rozwoju (BDD) do testowania. w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak przetestować złożoną aplikację internetową za pomocą Iridium. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Tworzenie testów end-to-end, które symulować akcje użytkownika podczas nawigowania aplikacji sieci Web.
  • zautomatyzować testowanie aplikacji tematycznych z wieloma stylami.
  • Tworzenie przypadków testowych, które są czytelne dla osób nietechnicznych.
  • wykonać testy w różnych przeglądarkach.
  • Użyj pakietu urywki Iridium dla Atom, aby ułatwić pisanie skryptu testowego.
  • zmniejszyć koszty utrzymania niestandardowych kodu Java i obiektów strony.
  Format kursu
  • Interactive wykładu i dyskusji.
  • wiele ćwiczeń i praktyk.
  • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
  Opcje dostosowywania kursu
  • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
  14 godzin
  Cucumberjs to natywna implementacja JavaScript Cucumber W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak pisać i testować przypadki testowe stylu BDD (Behavior Driven Devleopment), używając Cucumber i Javascript. Po ukończeniu tego szkolenia uczestnicy będą potrafili:
  - Uruchomić automatyczne testy napisane w języku Gherkin.
  - Użyć przypadków testowych opartych na Cucumber, aby poprawić komunikację i współpracę między zespołami technicznymi i nietechnicznymi
  - Zintegrować Cucumberjs z innymi frameworkami testowymi, takimi jak Protractor do testowania aplikacji Angular.
  7 godzin
  Cucumber Electron jest ramą do pisania testów BDD (Behavior Driven Development) w języku płaskim, z Electron, ramą do tworzenia aplikacji desktopowych za pomocą technologii sieci Web. Jest przeznaczony do testowania Javascript aplikacji internetowych. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy dowiedzą się, jak napisać i wykonywać przypadki testowe w stylu BDD dla aplikacji node.js przy użyciu Cucumber Electron. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Wykonaj testy BDD i kod aplikacji w jednym procesie (bez transpilingu) Napisz testy, które są szybsze, mniej brązowe i łatwiejsze do odkurzania
  publiczność
   Twórcy
  Format kursu
   Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Cucumber

  Szkolenie Cucumber, Cucumber boot camp, Szkolenia Zdalne Cucumber, szkolenie wieczorowe Cucumber, szkolenie weekendowe Cucumber, Kurs Cucumber,Kursy Cucumber, Trener Cucumber, instruktor Cucumber, kurs zdalny Cucumber, edukacja zdalna Cucumber, nauczanie wirtualne Cucumber, lekcje UML, nauka przez internet Cucumber, e-learning Cucumber, kurs online Cucumber, wykładowca Cucumber

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions