Szkolenia CodeIgniter

Szkolenia CodeIgniter

Praktyczne szkolenia na żywo z CodeIgniter. CodeIgniter to framework PHP o bardzo małej powierzchni, stworzony dla programistów, którzy potrzebują prostego i eleganckiego zestawu narzędzi do tworzenia w pełni funkcjonalnych aplikacji internetowych. CodeIgniter pokazuje jak stosować typowe zadania programistyczne, takie jak bezpieczeństwo, sprawdzanie poprawności formularzy, CRUD.
Szkolenie CodeIgniter jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii CodeIgniter

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
CodeIgniter jest PHP ramą MVC (Model, View Controller). Z CodeIgniter, użytkownicy będą w stanie zastosować wspólne zadania rozwojowe, takie jak, bezpieczeństwo, weryfikacja formularza, CRUD i więcej. Ten instruktor prowadzony, szkolenia na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów sieci Web, którzy chcą zbudować aplikacje internetowe z CodeIgniter. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Użyj CRUD w CodeIgniter do odtwarzania kodu API. Rozszerz CodeIgniter do spożywania uzależnień. Pobierz CodeIgniter modele i widoki z kontenerów.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii CodeIgniter

Szkolenie CodeIgniter, CodeIgniter boot camp, Szkolenia Zdalne CodeIgniter, szkolenie wieczorowe CodeIgniter, szkolenie weekendowe CodeIgniter, Kurs CodeIgniter,Kursy CodeIgniter, Trener CodeIgniter, instruktor CodeIgniter, kurs zdalny CodeIgniter, edukacja zdalna CodeIgniter, nauczanie wirtualne CodeIgniter, lekcje UML, nauka przez internet CodeIgniter, e-learning CodeIgniter, kurs online CodeIgniter, wykładowca CodeIgniter

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions