Szkolenia CloudFormation

Szkolenia CloudFormation

Praktyczne szkolenia na żywo z CloudFormation pokazują jak korzystać z CloudFormation AWS do automatyzacji procesu zarządzania infrastrukturą chmury AWS.

Szkolenie CloudFormation jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii CloudFormation

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Zarządzanie środowiskiem AWS jest złożonym i podatnym na błędy zadaniem. CloudFormation umożliwia aprowizację środowiska chmurowego przy użyciu tekstowych szablonów YAML.  Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą używać AWS CloudFormation do automatyzacji procesu zarządzania infrastrukturą chmury AWS. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Włącz usługi AWS, aby rozpocząć zarządzanie infrastrukturą. Zrozumienie i zastosowanie zasady "infrastruktura jako kod". Poprawa jakości i obniżenie kosztów wdrażania infrastruktury. Pisanie CloudFormation szablonów przy użyciu języka YAML.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
7 godzin
Amazon Web Services (AWS) CloudFormation to usługa, która upraszcza zarządzanie infrastrukturą poprzez traktowanie infrastruktury jako kodu. Szablony CloudFormation mogą być używane do zarządzania i udostępniania zasobów AWS. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów i programistów chmury, którzy chcą używać CloudFormation do zarządzania zasobami infrastruktury w ekosystemie AWS. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wdrożenie szablonów CloudFormation w celu automatyzacji zarządzania infrastrukturą. Integracja istniejących zasobów AWS z CloudFormation. Wykorzystanie StackSets do zarządzania stosami na wielu kontach i w wielu regionach.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie CloudFormation, CloudFormation boot camp, Szkolenia Zdalne CloudFormation, szkolenie wieczorowe CloudFormation, szkolenie weekendowe CloudFormation, Kurs CloudFormation,Kursy CloudFormation, Trener CloudFormation, instruktor CloudFormation, kurs zdalny CloudFormation, edukacja zdalna CloudFormation, nauczanie wirtualne CloudFormation, lekcje UML, nauka przez internet CloudFormation, e-learning CloudFormation, kurs online CloudFormation, wykładowca CloudFormation

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions