Szkolenia Blazor

Szkolenia Blazor

Praktyczne szkolenia na żywo z Blazor. Blazor to platforma internetowa typu open source napisana w języku C #. Blazor umożliwia programistom tworzenie interaktywnych interfejsów użytkownika i aplikacji internetowych przy użyciu języka C #.
Blazor jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Blazor

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Blazor to framework sieciowy typu open source napisany w C#, który umożliwia programistom tworzenie interaktywnych internetowych interfejsów użytkownika i aplikacji przy użyciu C#. Entity Framework (EF) Core to mapowanie obiektowej bazy danych dla platformy .NET, które zapewnia programistom zautomatyzowany mechanizm uzyskiwania dostępu do danych i przechowywania ich w bazach danych.To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą nauczyć się korzystać z funkcji programistycznych Progressive Web Application (PWA) w celu stworzenia podobnego do aplikacji doświadczenia w witrynie internetowej przy użyciu Entity Framework (EF) Core i Blazor.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Użyj pakietu EF do pracy z bazami danych. Użyj Blazor komponentów, usług, wstrzykiwania zależności, układu i routingu. Twórz pracowników usług, aby włączyć funkcje PWA w aplikacji. Korzystaj z powiadomień push i innych funkcji PWA.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Blazor to framework sieciowy typu open source napisany w C#, który umożliwia programistom tworzenie interaktywnych internetowych interfejsów użytkownika i aplikacji za pomocą C#.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą używać Blazor WebAssembly do tworzenia aplikacji internetowych.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zapoznaj się z formularzami i uwierzytelnianiem w Blazor WebAssembly. Utwórz projekt Blazor WebAssembly. Poznaj różne sposoby uruchamiania aplikacji internetowej.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Blazor jest open-source web framework napisany w C#. Blazor umożliwia programistom tworzenie interaktywnych interfejsów użytkowników sieci Web i aplikacji za pomocą C#. Ten instruktor prowadzony, szkolenia na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów sieci Web, którzy chcą użyć Blazor do tworzenia pełnego stack C# aplikacji sieci Web. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Rozwijanie aplikacji internetowych z C# i Blazor. Użyj C# kodu, aby zadzwonić JavaScript API i biblioteki. Wykonaj kod klienta C# i logikę klienta bezpośrednio w przeglądarce lub serwerze. Rozpoczęcie Blazor aplikacji internetowych z Azure.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Blazor, Blazor boot camp, Szkolenia Zdalne Blazor, szkolenie wieczorowe Blazor, szkolenie weekendowe Blazor, Kurs Blazor,Kursy Blazor, Trener Blazor, instruktor Blazor, kurs zdalny Blazor, edukacja zdalna Blazor, nauczanie wirtualne Blazor, lekcje UML, nauka przez internet Blazor, e-learning Blazor, kurs online Blazor, wykładowca Blazor

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions