Szkolenia Behave

Szkolenia Behave

Behavioral Driven Development (BDD) to podejście do tworzenia oprogramowania, które wyewoluowało z TDD (Test Driven Development). Różni się tym, że jest napisany we wspólnym języku, co poprawia komunikację między zespołami technicznymi i nietechnicznymi oraz interesariuszami. Lokalne, prowadzone na żywo kursy behawioralne uczą uczestników jak wdrażać BDD w ich organizacji.

Szkolenie z usługi BDD jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Behave

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce begins with a discussion of BDD and how the Behave framework can be used to carry out BDD testing for web applications. Participants are given ample opportunity to interact with the instructor and peers while implementing the concepts and tactics learned in this hands-on, practice-based lab environment. By the end of this training, participants will have a firm understanding of BDD and Behave, as well as the necessary practice to implement these techniques and tools in real-world test scenarios.
7 godzin
JBehave to oparty na otwartym kodzie źródłowym Java framework BDD do pisania testów w języku naturalnym. BDD, czyli Behavior Driven Development, to zwinna technika tworzenia oprogramowania, która zachęca do współpracy między programistami, działem kontroli jakości i nietechnicznymi ludźmi biznesu w projekcie oprogramowania. Szkolenie rozpoczyna się od omówienia BDD i sposobu wykorzystania frameworka JBehave do przeprowadzania testów BDD dla aplikacji internetowych. Uczestnicy mają wiele okazji do interakcji z instruktorem i rówieśnikami podczas wdrażania koncepcji i taktyk poznanych w tym praktycznym, opartym na praktyce środowisku laboratoryjnym. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mieli solidne zrozumienie BDD i JBehave, a także niezbędną praktykę i zestaw narzędzi do pisania przypadków testowych dla rzeczywistych scenariuszy testowych oprogramowania. Publiczność
    Testerzy i programiści
Format kursu
    Duży nacisk na praktykę. Większość koncepcji jest poznawana poprzez przykłady, ćwiczenia i praktyczny rozwój.

Last Updated:

Szkolenie Behave, Behave boot camp, Szkolenia Zdalne Behave, szkolenie wieczorowe Behave, szkolenie weekendowe Behave, Kurs Behave,Kursy Behave, Trener Behave, instruktor Behave, kurs zdalny Behave, edukacja zdalna Behave, nauczanie wirtualne Behave, lekcje UML, nauka przez internet Behave, e-learning Behave, kurs online Behave, wykładowca Behave

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions