Szkolenia Authorized Systems Engineering

Autoryzowane kursy kategorii Linux Foundation Systems Engineering.

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii Authorized Systems Engineering

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Na żywo online (wirtualnie) lub na żywo (w klasie) 4 dni zajęć prowadzonych przez instruktora Praktyczne laboratoria i zadania Zasoby & Podręcznik kursu Certyfikat ukończenia Odznaka cyfrowa Zapotrzebowanie na sysadminów z zaawansowanymi umiejętnościami administracyjnymi i sieciowymi nigdy nie było większe, a konkurencja o osoby z doświadczeniem jest zacięta. Niezależnie od tego, czy szukasz przygotowania do testu eksperckiego do certyfikacji Linux Foundation Certified Engineer (LFCE), potrzebujesz szkolenia, które pomoże Ci przejść na Linux z innych platform, czy po prostu odświeżasz te ważne umiejętności administracyjne i sieciowe, ten prowadzony przez instruktora kurs nauczy Cię tego, co musisz wiedzieć. Czego się nauczysz? W tym kursie nauczysz się zaawansowanych umiejętności administrowania Linux, w tym projektowania, wdrażania i utrzymywania sieci działającej pod Linux, administrowania usługami sieciowymi, umiejętności tworzenia i obsługi sieci w dowolnej głównej dystrybucji Linux, bezpiecznego konfigurowania interfejsów sieciowych oraz wdrażania i konfigurowania serwerów plików, WWW, poczty e-mail i nazw. Co zyskasz? Ten kurs nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby zostać zaawansowanym administratorem systemów i przygotować się do certyfikacji LFCE.
28 godzin
Automatyzacja jest niezbędna do efektywnego działania Linux w przedsiębiorstwie. Automatyzacja pozwala zminimalizować koszty poprzez ograniczenie ręcznych operacji, pomaga zapewnić zgodność w całym centrum danych, standaryzuje infrastrukturę oprogramowania i przyspiesza wdrażanie infrastruktury bare-metal i chmury. Ten kurs nauczy Cię, jak korzystać z automatyzacji, aby osiągnąć te wyniki. Czego się nauczysz? W tym kursie dowiesz się, jak uczestniczyć w podejmowaniu decyzji architektonicznych obejmujących automatyzację centrum danych oraz zrozumieć zaawansowane koncepcje i techniki administracji systemem, które uwzględniają skalowalność, odtwarzalność i wydajność. Kurs obejmuje również sposoby dostarczania fizycznych (bare-metal) i wirtualnych hostów w spójny i skalowalny sposób, wdrażania narzędzi do zarządzania konfiguracją w heterogenicznym środowisku Linux, pakowania wydań oprogramowania zarówno w systemach opartych na RPM, jak i DPKG, planowania, budowania i dostosowywania wydań systemu operacyjnego w środowisku i nie tylko. Co zyskasz? Ten kurs przygotowuje do wdrożenia narzędzi automatyzacji Linux w środowisku korporacyjnym.
28 godzin
Na żywo online (wirtualnie) lub na żywo (w klasie) 4 dni zajęć prowadzonych przez instruktora Praktyczne laboratoria i zadania Zasoby & Podręcznik kursu Certyfikat ukończenia Odznaka cyfrowa Kurs Open Source Virtualization dogłębnie analizuje KVM (Kernel-based Virtual Machine) i Xen, najpopularniejsze technologie wirtualizacji hiperwizorów w ekosystemie open source, a także wdrażanie i wykorzystanie kontenerów. Stworzony przez ekspertów w dziedzinie wirtualizacji, kurs ten zapewnia zaplecze techniczne pozwalające zrozumieć komponenty wymagane do zbudowania i administrowania nowoczesną wirtualną infrastrukturą IT. Czego się nauczysz? Ten kurs zapewnia szkolenie KVM od podstaw, ze szczególnym uwzględnieniem QEMU i libvirt, a także Xen. Dowiesz się, jak te i inne powiązane komponenty open source można połączyć w celu stworzenia wirtualnej infrastruktury IT. Nacisk położono na praktyczne umiejętności wdrażania, zabezpieczania infrastruktury wirtualnej i administrowania rozwiązaniami, a także szczegółowy materiał na temat korzystania z kontenerów. Ćwiczenia laboratoryjne koncentrują się na wirtualnych obrazach i migawkach, wdrażaniu, tworzeniu i utrzymywaniu maszyn wirtualnych, integracji z infrastrukturą sieciową, przekazywaniu urządzeń i nie tylko. Co zyskasz? Ten kurs przygotuje Cię do zdobycia umiejętności potrzebnych do zrozumienia roli KVM i Xen w ekosystemie wirtualizacji oraz do połączenia KVM i innych komponentów w solidną i wydajną wirtualną infrastrukturę IT.

Last Updated:

Szkolenie Authorized Systems Engineering, Authorized Systems Engineering boot camp, Szkolenia Zdalne Authorized Systems Engineering, szkolenie wieczorowe Authorized Systems Engineering, szkolenie weekendowe Authorized Systems Engineering, Kurs Authorized Systems Engineering,Kursy Authorized Systems Engineering, Trener Authorized Systems Engineering, instruktor Authorized Systems Engineering, kurs zdalny Authorized Systems Engineering, edukacja zdalna Authorized Systems Engineering, nauczanie wirtualne Authorized Systems Engineering, lekcje UML, nauka przez internet Authorized Systems Engineering, e-learning Authorized Systems Engineering, kurs online Authorized Systems Engineering, wykładowca Authorized Systems Engineering

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions