Szkolenia Authorized Systems Engineering

Szkolenia z tematu Authorized Systems Engineering w Polsce.

Plany szkoleń z technologii Authorized Systems Engineering

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Automatyzacja jest niezbędna do skutecznego funkcjonowania Linux w przedsiębiorstwie. Automatyzacja pozwala zminimalizować koszty poprzez zmniejszenie operacji ręcznych, pomaga zapewnić zgodność w całym centrum danych, standardyzuje infrastrukturę oprogramowania i przyspiesza rozmieszczenie infrastruktury bar-metalu i chmury. Ten kurs nauczy Cię, jak używać automatyki, aby osiągnąć te wyniki. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się, jak wziąć udział w decyzjach architektonicznych obejmujących automatyzację centrum danych i zrozumieć zaawansowane koncepcje i techniki zarządzania systemami, które uwzględniają skalowalność, reprodukcyjność i efektywność. Kurs obejmuje również to, jak zapewnić fizyczne (bar-metale) i wirtualne hosty w konsekwentny i skalowalny sposób, wdrażanie narzędzi zarządzania konfiguracją w różnorodnym środowisku Linux, opublikowanie oprogramowania pakietu na systemach opartych na RPM i DPKG, planowanie, budowanie i dostosowanie opublikowania systemu operacyjnego w środowisku i więcej. Czego zyskasz? Ten kurs przygotowuje Cię do wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby wdrożyć Linux narzędzia automatyzacji w środowisku biznesowym.
28 godzin
Live Online (wirtualny) lub Live (w klasie)  4 dni w klasie prowadzonej przez instruktora  Hands-on Labs & Zakłady  Zasoby & Podręcznik kursu  Certyfikat ukończenia  Digitalny Badge Open Source Virtualization przechodzi głęboko w KVM (Kernel-based Virtual Machine) i Xen, najpopularniejsze technologie wirtualizacji hiperwizora w ekosystemie open source, a także rozmieszczenie i wykorzystanie kontenerów. Zbudowany przez ekspertów w dziedzinie wirtualności, ten kurs zapewnia środowisko techniczne, aby zrozumieć elementy niezbędne do budowy i zarządzania nowoczesną wirtualną infrastrukturą informatyczną. Co się nauczysz? Ten kurs zapewnia szkolenie KVM od początku z naciskiem na QEMU i libvirt, a także Xen. Dowiedz się, jak te i inne powiązane elementy open source można zebrać, aby stworzyć wirtualną infrastrukturę informatyczną. Koncentruje się na praktycznych umiejętnościach wdrażania, zapewniania wirtualnej infrastruktury i zarządzania rozwiązaniami, a także szczegółowych materiałach dotyczących korzystania z kontenerów. Ćwiczenia laboratoryjne koncentrują się na wirtualnych obrazach i zdjęciach, wdrażaniu, tworzeniu i utrzymaniu VM, integracji z infrastrukturą sieciową, przejściu przez urządzenie i wiele innych. Czego zyskasz? Ten kurs przygotuje Cię z umiejętnościami potrzebnymi do zrozumienia roli KVM i Xen w ekosystemie wirtualności, a także do połączenia KVM i innych komponentów w solidną i wydajną wirtualną infrastrukturę informatyczną.
28 godzin
Życie online (wirtualne) lub na żywo (klasa) 4 dni w klasie prowadzonej przez instruktora Hands-on Labs & Zakłady Zasoby & podręcznik kursu Certyfikat ukończenia Badge cyfrowe Potrzeba sysadminów o zaawansowanych umiejętnościach administracyjnych i sieciowych nigdy nie była większa, a konkurencja dla osób z doświadczeniem jest gwałtowna. Niezależnie od tego, czy szukasz przygotowania do eksperta do certyfikacji Linux Fundacji Certified Engineer (LFCE), potrzebujesz szkolenia, aby pomóc w przejściu do Linux z innych platform, czy po prostu szukasz tych niezbędnych umiejętności administracyjnych i sieciowych, ten kurs prowadzony przez instruktora nauczy Cię tego, co musisz wiedzieć. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się zaawansowanych Linux umiejętności administracyjnych, w tym, jak projektować, rozmieszczać i utrzymywać sieć prowadzącą pod Linux, jak zarządzać usługami sieciowymi, umiejętności tworzenia i obsługiwania sieci w jakiejkolwiek głównej Linux dystrybucji, jak bezpiecznie skonfigurować interfejsy sieciowe i jak rozmieszczać i skonfigurować pliki, strony internetowe, serwery e-mail i nazwy. Czego zyskasz? Ten kurs nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby być zaawansowanym administratorem systemów i przygotować się do certyfikacji LFCE.

Last Updated:

Szkolenie Authorized Systems Engineering, Authorized Systems Engineering boot camp, Szkolenia Zdalne Authorized Systems Engineering, szkolenie wieczorowe Authorized Systems Engineering, szkolenie weekendowe Authorized Systems Engineering, Kurs Authorized Systems Engineering,Kursy Authorized Systems Engineering, Trener Authorized Systems Engineering, instruktor Authorized Systems Engineering, kurs zdalny Authorized Systems Engineering, edukacja zdalna Authorized Systems Engineering, nauczanie wirtualne Authorized Systems Engineering, lekcje UML, nauka przez internet Authorized Systems Engineering, e-learning Authorized Systems Engineering, kurs online Authorized Systems Engineering, wykładowca Authorized Systems Engineering

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions