Szkolenia App-V

Szkolenia App-V

Praktyczne szkolenia na żywo z Microsoft App-V .
Microsoft App-V to rozwiązanie do wirtualizacji aplikacji i przesyłania strumieniowego aplikacji firmy Microsoft. App-V służy również jako scentralizowany system dostarczania dla tych zwirtualizowanych aplikacji, który wykorzystuje technologię przesyłania strumieniowego do optymalizacji szybkości dostarczania. Szkolenie z Microsoft App-V jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Microsoft Application Virtualization (App-V)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Microsoft Application Virtualization (App-V) pozwala na tworzenie aplikacji, które działają jako centralnie zarządzane usługi. Aplikacje App-V mają tę zaletę, że nigdy nie muszą być instalowane bezpośrednio na komputerze użytkownika końcowego i nigdy nie wchodzą w konflikt z innymi aplikacjami. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo przedstawiamy architekturę, komponenty i procesy wirtualizacji aplikacji oraz przeprowadzamy uczestników krok po kroku przez wdrażanie aplikacji App-V i App-V w środowisku laboratoryjnym na żywo. Pod koniec kursu uczestnicy zdobędą wiedzę i praktyczną praktykę potrzebną do instalowania, konfigurowania, administrowania i rozwiązywania problemów App-V, a także tworzenia, pakowania i wdrażania własnych aplikacji App-V. Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwagi:
    Ten kurs obejmuje wersję 5.1 App-V. W przypadku szkolenia dotyczącego innej wersji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
21 godzin
Microsoft Application Virtualization (App-V) pozwala na tworzenie aplikacji, które działają jako centralnie zarządzane usługi. Aplikacje App-V mają tę zaletę, że nigdy nie muszą być instalowane bezpośrednio na komputerze użytkownika końcowego i nigdy nie wchodzą w konflikt z innymi aplikacjami. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo omawiamy zaawansowane techniki i rozwiązywanie problemów związanych z Microsoft wirtualizacją aplikacji (App-V), zwłaszcza w obszarze sekwencjonowania i pakowania. Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli głębokie zrozumienie App-V i będą w stanie sekwencjonować, rozwiązywać i rozwiązywać złożone problemy. Format kursu Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
    Uwagi:
Ten kurs obejmuje wersję 5.1 App-V. Jeśli potrzebujesz szkolenia na temat innej wersji, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Ten kurs koncentruje się na wirtualizacji aplikacji i nie obejmuje innych komponentów MDOP.

Last Updated:

Szkolenie Microsoft Application Virtualization, Microsoft App-V boot camp, Szkolenia Zdalne App-V, szkolenie wieczorowe App-V, szkolenie weekendowe Microsoft Application Virtualization (App-V), Kurs Microsoft Application Virtualization,Kursy Microsoft Application Virtualization (App-V), Trener Microsoft Application Virtualization (App-V), instruktor Microsoft Application Virtualization (App-V), kurs zdalny Microsoft App-V, edukacja zdalna Microsoft Application Virtualization (App-V), nauczanie wirtualne Microsoft Application Virtualization (App-V), lekcje UML, nauka przez internet App-V, e-learning App-V, kurs online Microsoft App-V, wykładowca App-V

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions