Szkolenia App-V

Szkolenia App-V

Praktyczne szkolenia na żywo z Microsoft App-V .
Microsoft App-V to rozwiązanie do wirtualizacji aplikacji i przesyłania strumieniowego aplikacji firmy Microsoft. App-V służy również jako scentralizowany system dostarczania dla tych zwirtualizowanych aplikacji, który wykorzystuje technologię przesyłania strumieniowego do optymalizacji szybkości dostarczania. Szkolenie z Microsoft App-V jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Microsoft Application Virtualization (App-V)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Microsoft Application Virtualization ( App-V ) pozwala na tworzenie aplikacji działających jako usługi zarządzane centralnie. App-V mają tę zaletę, że nigdy nie muszą być instalowane bezpośrednio na komputerze użytkownika końcowego i nigdy nie powodują konfliktu z innymi aplikacjami.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo przedstawiamy architekturę, komponenty i procesy stojące za wirtualizacją aplikacji oraz krok po kroku przeprowadzamy uczestników przez wdrażanie App-V i App-V w środowisku na żywo. Do końca kursu uczestnicy będą mieli wiedzę i praktyczne praktyki potrzebne do instalowania, konfigurowania, administrowania i rozwiązywania problemów z App-V a także tworzenia, pakowania i wdrażania własnych App-V .

Format kursu

-

Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka

Uwagi:

- Kurs obejmuje wersję 5.1 App-V . W celu szkolenia na innej wersji, prosimy o kontakt w celu umówienia się.
21 godzin
Microsoft Application Virtualization ( App-V ) pozwala na tworzenie aplikacji działających jako usługi zarządzane centralnie. App-V mają tę zaletę, że nigdy nie muszą być instalowane bezpośrednio na komputerze użytkownika końcowego i nigdy nie powodują konfliktu z innymi aplikacjami.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo omawiamy zaawansowane techniki i rozwiązywanie problemów związanych z wirtualizacją aplikacji Microsoft ( App-V ), szczególnie w zakresie sekwencjonowania i pakowania.

Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli dogłębne zrozumienie App-V i będą mogli sekwencjonować, rozwiązywać i rozwiązywać złożone problemy.

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka

Uwagi:

- Kurs obejmuje wersję 5.1 App-V . Jeśli potrzebujesz szkolenia z innej wersji, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
- Kurs koncentruje się na wirtualizacji aplikacji i nie obejmuje innych składników MDOP.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii App-V

Szkolenie Microsoft Application Virtualization, Microsoft App-V boot camp, Szkolenia Zdalne App-V, szkolenie wieczorowe App-V, szkolenie weekendowe Microsoft Application Virtualization (App-V), Kurs Microsoft Application Virtualization,Kursy Microsoft Application Virtualization (App-V), Trener Microsoft Application Virtualization (App-V), instruktor Microsoft Application Virtualization (App-V), kurs zdalny Microsoft App-V, edukacja zdalna Microsoft Application Virtualization (App-V), nauczanie wirtualne Microsoft Application Virtualization (App-V), lekcje UML, nauka przez internet App-V, e-learning App-V, kurs online Microsoft App-V, wykładowca App-V

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions