Szkolenia App-V

Szkolenia App-V

Praktyczne szkolenia na żywo z Microsoft App-V .
Microsoft App-V to rozwiązanie do wirtualizacji aplikacji i przesyłania strumieniowego aplikacji firmy Microsoft. App-V służy również jako scentralizowany system dostarczania dla tych zwirtualizowanych aplikacji, który wykorzystuje technologię przesyłania strumieniowego do optymalizacji szybkości dostarczania. Szkolenie z Microsoft App-V jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Microsoft Application Virtualization (App-V)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Microsoft Application Virtualization ( App-V ) pozwala na tworzenie aplikacji działających jako usługi zarządzane centralnie. App-V mają tę zaletę, że nigdy nie muszą być instalowane bezpośrednio na komputerze użytkownika końcowego i nigdy nie powodują konfliktu z innymi aplikacjami. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo przedstawiamy architekturę, komponenty i procesy stojące za wirtualizacją aplikacji oraz krok po kroku przeprowadzamy uczestników przez wdrażanie App-V i App-V w środowisku na żywo. Do końca kursu uczestnicy będą mieli wiedzę i praktyczne praktyki potrzebne do instalowania, konfigurowania, administrowania i rozwiązywania problemów z App-V a także tworzenia, pakowania i wdrażania własnych App-V . Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
Uwagi:
 • Kurs obejmuje wersję 5.1 App-V . W celu szkolenia na innej wersji, prosimy o kontakt w celu umówienia się.
21 godzin
Microsoft Application Virtualization ( App-V ) pozwala na tworzenie aplikacji działających jako usługi zarządzane centralnie. App-V mają tę zaletę, że nigdy nie muszą być instalowane bezpośrednio na komputerze użytkownika końcowego i nigdy nie powodują konfliktu z innymi aplikacjami. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo omawiamy zaawansowane techniki i rozwiązywanie problemów związanych z wirtualizacją aplikacji Microsoft ( App-V ), szczególnie w zakresie sekwencjonowania i pakowania. Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli dogłębne zrozumienie App-V i będą mogli sekwencjonować, rozwiązywać i rozwiązywać złożone problemy.
  Format kursu
  • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
  Uwagi:
  • Kurs obejmuje wersję 5.1 App-V . Jeśli potrzebujesz szkolenia z innej wersji, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
  • Kurs koncentruje się na wirtualizacji aplikacji i nie obejmuje innych składników MDOP.

  Last Updated:

  Szkolenie Microsoft Application Virtualization, Microsoft App-V boot camp, Szkolenia Zdalne App-V, szkolenie wieczorowe App-V, szkolenie weekendowe Microsoft Application Virtualization (App-V), Kurs Microsoft Application Virtualization,Kursy Microsoft Application Virtualization (App-V), Trener Microsoft Application Virtualization (App-V), instruktor Microsoft Application Virtualization (App-V), kurs zdalny Microsoft App-V, edukacja zdalna Microsoft Application Virtualization (App-V), nauczanie wirtualne Microsoft Application Virtualization (App-V), lekcje UML, nauka przez internet App-V, e-learning App-V, kurs online Microsoft App-V, wykładowca App-V

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions