Szkolenia App-V

Szkolenia App-V

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo w aplikacji Microsoft App-V demonstrują poprzez interaktywną praktyczną naukę podstawy i zaawansowane tematy aplikacji App-V. Szkolenie App-V jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii App-V

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
28 hours
Opis
Microsoft Application Virtualization (App-V) umożliwia tworzenie aplikacji uruchamianą jako usługi zarządzane centralnie. Aplikacje App-V mają korzyści nigdy nie muszą być instalowane bezpośrednio na komputerze użytkownika końcowego & #39; s i nigdy nie kolidujące z innymi aplikacjami.

w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Przedstawiamy architekturę, komponenty i procesy za wirtualizację aplikacji i walk uczestników krok po kroku poprzez wdrożenie aplikacji App-V i App-V w środowisku laboratoryjnym na żywo. Do końca kursu uczestnicy będą mieli wiedzę i praktyczne praktyki potrzebne do zainstalowania, skonfigurowania, administrowania i rozwiązywania problemów z App-V, a także tworzenia, pakowania i wdrażania własnych aplikacji App-V.

Format kursu

-

część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne

uwagi:

- ten kurs obejmuje wersję 5,1 App-V. W celu szkolenia w innej wersji, prosimy o kontakt w celu zorganizowania.
21 hours
Opis
Microsoft Application Virtualization (AppV) pozwala na tworzenie aplikacji działających jako usługi zarządzane centralnie Aplikacje AppV mają tę zaletę, że nigdy nie muszą być instalowane bezpośrednio na komputerze użytkownika końcowego i nigdy nie kolidują z innymi aplikacjami W tym instruktażowym szkoleniu omawiamy zaawansowane techniki i rozwiązywanie problemów związanych z AppV, szczególnie w zakresie sekwencjonowania i pakowania Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli głębokie zrozumienie AppV i będą mogli sekwencjonować, rozwiązywać problemy i rozwiązywać złożone problemy Publiczność Specjaliści IT odpowiedzialni za zarządzanie konfiguracjami i wdrożeniami komputerów stacjonarnych Informatycy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wirtualizacji Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwagi: Ten kurs obejmuje wersję 51 AppV Jeśli potrzebujesz szkolenia w innej wersji, skontaktuj się z nami w celu umówienia się Kurs koncentruje się na wirtualizacji aplikacji i nie obejmuje innych komponentów MDOP .

Nadchodzące szkolenia z technologii App-V

Szkolenie App-V, App-V boot camp, Szkolenia Zdalne App-V, szkolenie wieczorowe App-V, szkolenie weekendowe App-V, Kurs App-V,Kursy App-V, Trener App-V, instruktor App-V, kurs zdalny App-V, edukacja zdalna App-V, nauczanie wirtualne App-V, lekcje UML, nauka przez internet App-V, e-learning App-V, kurs online App-V, wykładowca App-V

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!