Szkolenia Apache Ignite

Szkolenia Apache Ignite

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Ignite.
Apache Ignite to rozproszona baza danych typu open source, platforma buforowania i przetwarzania, zaprojektowana do przechowywania, tworzenia projektów obliczeniowych w pamięci. Szkolenie z Apache Ignite jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Ignite

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Apache Ignite to platforma obliczeniowa in-memory, która znajduje się pomiędzy warstwą aplikacji i danych w celu zwiększenia szybkości, skalowalności i dostępności. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (w trybie online lub na miejscu) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą poznać zasady stojące za trwałą i czystą pamięcią masową w trakcie tworzenia przykładowego projektu obliczeniowego w pamięci. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Używaj Ignite do utrzymywania danych w pamięci, na dysku, a także jako czysto rozproszonej bazy danych w pamięci. Osiągnięcie trwałości bez synchronizacji danych z powrotem do relacyjnej bazy danych. Wykorzystanie Ignite do wykonywania SQL i rozproszonych złączeń. Poprawa wydajności poprzez przeniesienie danych bliżej procesora, wykorzystując pamięć RAM jako pamięć masową. Rozproszenie zestawów danych w klastrze w celu osiągnięcia skalowalności poziomej. Integracja Ignite z RDBMS, NoSQL, Hadoop i procesorami uczenia maszynowego.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Apache Ignite, Ignite boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Ignite, szkolenie wieczorowe Apache Ignite, szkolenie weekendowe Ignite, Kurs Apache Ignite,Kursy Ignite, Trener Ignite, instruktor Ignite, kurs zdalny Ignite, edukacja zdalna Ignite, nauczanie wirtualne Ignite, lekcje UML, nauka przez internet Apache Ignite, e-learning Apache Ignite, kurs online Ignite, wykładowca Apache Ignite

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions