Szkolenia Apache Ignite

Szkolenia Apache Ignite

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Ignite.
Apache Ignite to rozproszona baza danych typu open source, platforma buforowania i przetwarzania, zaprojektowana do przechowywania, tworzenia projektów obliczeniowych w pamięci. Szkolenie z Apache Ignite jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Ignite

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Apache Ignite jest platformą komputerową w pamięci, która umieszcza się między aplikacją a warstwą danych w celu poprawy prędkości, skaly i dostępności. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się zasad za trwałym i czystym przechowywaniem w pamięci, gdy przechodzą przez tworzenie projektu wzorcowego w pamięci. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Użyj Ignite do wytrzymałości w pamięci, na dysku oraz czystej dystrybucji bazy danych w pamięci. Osiągnij wytrwałość bez synchronizacji danych z powrotem do bazy relacyjnej. Użyj Ignite do wykonywania SQL i dystrybuowanych połączeń. Poprawa wydajności poprzez przenoszenie danych bliżej CPU, wykorzystując pamięć RAM jako magazyn. Rozprzestrzeniane dane gromadzą się po jednym klastrze w celu osiągnięcia skalowalności horyzontalnej. Integruj Ignite z procesorami RDBMS, NoSQL, Hadoop i uczenia się maszynowego.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Apache Ignite

Szkolenie Apache Ignite, Ignite boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Ignite, szkolenie wieczorowe Apache Ignite, szkolenie weekendowe Ignite, Kurs Apache Ignite,Kursy Ignite, Trener Ignite, instruktor Ignite, kurs zdalny Ignite, edukacja zdalna Ignite, nauczanie wirtualne Ignite, lekcje UML, nauka przez internet Apache Ignite, e-learning Apache Ignite, kurs online Ignite, wykładowca Apache Ignite

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions