Szkolenia AlphaFold

Szkolenia AlphaFold

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe AlphaFold na żywo online lub na miejscu demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać AlphaFold do przewidywania struktur białek.

Szkolenie AlphaFold jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na żywo na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii AlphaFold

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
AlphaFold to system sztucznej inteligencji (AI), który wykonuje przewidywanie struktur białkowych. Został on opracowany przez Alphabet’s/Google’s DeepMind jako system głębokiego uczenia się, który może dokładnie przewidywać modele 3D struktur białkowych. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla biologów, którzy chcą zrozumieć, jak działa AlphaFold i używać modeli AlphaFold jako przewodników w swoich badaniach eksperymentalnych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zrozumienie podstawowych zasad działania AlphaFold. Dowiedz się, jak działa AlphaFold. Dowiedz się, jak interpretować przewidywania i wyniki AlphaFold.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie AlphaFold, AlphaFold boot camp, Szkolenia Zdalne AlphaFold, szkolenie wieczorowe AlphaFold, szkolenie weekendowe AlphaFold, Kurs AlphaFold,Kursy AlphaFold, Trener AlphaFold, instruktor AlphaFold, kurs zdalny AlphaFold, edukacja zdalna AlphaFold, nauczanie wirtualne AlphaFold, lekcje UML, nauka przez internet AlphaFold, e-learning AlphaFold, kurs online AlphaFold, wykładowca AlphaFold

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions