Szkolenia Access

Szkolenia Access

Praktyczne szkolenia na żywo z kategorii Microsoft Access, online lub na miejscu, prowadzone przez instruktora, na żywo, pokazujące jak korzystać z Access do zarządzania bazami danych.

Microsoft Access, system służący do obsługi relacyjnych baz danych. Dzięki specyficznej organizacji bazy danych w postaci jednego pliku o rozszerzeniu .mdb Access oferuje znacznie bogatsze konwencje dotyczące nazewnictwa obiektów bazy danych niż systemy, w których pojedynczym obiektom odpowiadają osobne pliki. Został on pomyślany tak, aby pomagać w zbieraniu, odzyskiwaniu i prezentowaniu danych.

Szkolenie Access jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na |ywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

        NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Access

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Ten SQL kurs szkoleniowy jest przeznaczony dla osób, które chcą zdobyć umiejętności niezbędne do wyodrębniania i analizowania danych za pomocą programu Microsoft Access. Uczestnicy kursu nauczą się:
    jak pisać SQL zapytania czym są relacyjne bazy danych i jak z nich korzystać czym są relacje i jak je tworzyć struktura danych różnice pomiędzy dialektami SQL (Oracle, T-SQL, ANSI) praktyczne umiejętności pisania zapytań
Ten SQL kurs dotyczy dialektu Microsoft Access SQL.
21 godzin
Celem kursu jest umożliwienie uczestnikom opanowania podstaw i wykorzystania VBA dla Access & Excel.
14 godzin
Na kursie uczestnik poznana terminologię relacyjnych baz danych, nabędzie umiejętności projektowania aplikacji bazodanowych, pozna podstawowe zasady tworzenia formularzy oraz poznanie raportów.
21 godzin
Szkolenie omawia zagadnienia związane z programowaniem w języku Visual Basic for Applications, przedstawia sposoby dostępu do danych za pomocą języka VBA. Uczestnik szkolenia poznaje również mechanizmy pozwalające napisać profesjonalną aplikacje bazodanową.
21 godzin
Na kursie uczestnik dowie się, jak przyśpieszyć działanie bazy danych, jak napisać zaawansowane zapytania, stworzyć wygodny system formularzy i raportowania. Kurs wprowadza także uczestnika w automatyzacje wszelkich czynności za pomocą makr i języka VBA.
14 godzin
Szkolenie przeznaczone jest dla osób pobierających informacje z gotowych baz danych za pomocą kwerend lub zapytań SQL
14 godzin
Microsoft Access is a pseudo-relational database engine from Microsoft.
21 godzin
Na kursie uczestnik dowie się, jak zaprojektować bazę danych oraz jak przystosować ją do pracy z użytkownikiem końcowym.

Last Updated:

Szkolenie Access, Microsoft Access boot camp, Szkolenia Zdalne Microsoft Access, szkolenie wieczorowe Access, szkolenie weekendowe Microsoft Access, Kurs Microsoft Access,Kursy Ms Access, Trener Access, instruktor Microsoft Access, kurs zdalny Ms Access, edukacja zdalna Access, nauczanie wirtualne Ms Access, lekcje UML, nauka przez internet Microsoft Access, e-learning Ms Access, kurs online Microsoft Access, wykładowca Microsoft Access

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions