Szkolenia Subversion (SVN) w Krakowie

Szkolenia Subversion (SVN) w Kraków

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo Apache Subversion (SVN) demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia z podstawami Subversion Trening Subversion jest dostępny jako "trening na żywo na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Krakowie lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Krakowie Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Kraków, ul. Krasińskiego 10
Szkolenia Subversion (SVN) w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Kraków.

Sala szkoleniowa mieści się w Centrum Szkoleniowym Europrofes

Więcej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Subversion (SVN) Szkolenia - Kraków

Plany szkoleń z technologii SVN w Krakowie

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 hours
Opis
Ten kurs pokazuje użytkownikom Subversion, jak używać Git. Pomaga płynnie migrować zwyczaje z SVN do Git i unikać typowych błędów.
7 hours
Opis
Ten kurs jest przeznaczony dla administratorów systemów, którzy muszą zainstalować i utrzymywać oprogramowanie Subversion i repozytorium Subversion.

Celem tego kursu jest poszerzenie umiejętności administratorów systemu, aby mogli administrować serwerami repozytoriów Subversion i zapewniać najlepsze porady dotyczące praktyk Subversion.

Ten kurs zawiera wiele ćwiczeń laboratoryjnych na wirtualnych maszynach Linux .
14 hours
Opis
Ten kurs jest skierowany do zaawansowanych użytkowników subversion, takich jak menedżerowie ds. Wersji, kierownicy projektów lub każdy, kto chce, aby ich repozytorium svn znajdowało się w usprawnionym łańcuchu produkcyjnym, którzy są mocno zaangażowani w zarządzanie gałęziami, automatyczne budowanie / kompilowanie i testowanie, a nawet wdrażanie i aktualizacja.

Studenci odnieśliby korzyści z tego kursu, ściślej współpracując ze swoim zespołem ds. Rozwoju i zespołem wdrożeniowym, zwłaszcza dla dużych firm lub z oddziałami rozproszonymi geograficznie.

Ten kurs zawiera wiele ćwiczeń na maszynach wirtualnych CentOS 5.
7 hours
Opis
Kurs został stworzony dla osób, które muszą współpracować. Kurs wyjaśnia pojęcia scalania, konfliktów, gałęzi, wersji i plików różnic. Uczestnicy nauczą się korzystać z narzędzi wiersza poleceń, a także GUI, takich jak Żółw.
Szkolenie SVN (Subversion) w Krakowie, szkolenie wieczorowe Subversion (SVN) w Krakowie, szkolenie weekendowe SVN w Krakowie, SVN boot camp w Krakowie, kurs zdalny Subversion (SVN) w Krakowie, nauczanie wirtualne Subversion w Krakowie, wykładowca SVN (Subversion) w Krakowie, Trener SVN w Krakowie, lekcje SVN (Subversion) w Krakowie, Kursy Subversion w Krakowie, nauka przez internet SVN (Subversion) w Krakowie, instruktor SVN (Subversion) w Krakowie, edukacja zdalna Subversion w Krakowie, kurs online Subversion (SVN) w Krakowie, Kurs SVN w Krakowie

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!