Szkolenia Subversion (SVN)

Szkolenia Subversion (SVN)

Praktyczne szkolenia na żywo z Subversion (SVN) prezentują jak korzystać z tego systemu kontroli wersji opartym na licencji Apache. SVN został pomyślany jako system zastępujący CVS.
Szkolenie z Subversion (SVN) jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SVN

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Ten kurs został stworzony dla osób, które muszą współpracować. Kurs wyjaśnia pojęcia scalania, konfliktów, gałęzi, wersji i plików diff. Uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z narzędzi wiersza poleceń, a także GUI, takich jak Tortoise.
7 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla administratorów systemów, którzy muszą zainstalować i utrzymywać oprogramowanie Subversion i repozytorium Subversion. Celem tego kursu jest poszerzenie umiejętności administratorów systemów, aby mogli administrować serwerami repozytoriów Subversion i zapewniać najlepsze porady dotyczące praktyk Subversion. Kurs zawiera wiele ćwiczeń laboratoryjnych na Linux maszynach wirtualnych.
7 godzin
Ten kurs pokazuje użytkownikom Subversion, jak korzystać z Git. Pomaga płynnie migrować nawyki z SVN do Git i unikać typowych błędów.
14 godzin
Ten kurs jest skierowany do zaawansowanych użytkowników subversion, takich jak menedżerowie wydań, liderzy projektów lub każdy, kto chce, aby ich repozytorium svn znajdowało się w usprawnionym łańcuchu produkcyjnym, którzy są mocno zaangażowani w zarządzanie rozgałęzieniami, automatyczną kompilację i testowanie, a nawet wdrażanie i aktualizację. Studenci odnieśliby korzyści z tego kursu, pracując ściślej ze swoim zespołem programistów i zespołem wdrożeniowym, szczególnie w przypadku dużych firm lub firm z oddziałami rozproszonymi geograficznie. Ten kurs zawiera wiele ćwiczeń na maszynach wirtualnych CentOS 5.

Last Updated:

Szkolenie Subversion, SVN (Subversion) boot camp, Szkolenia Zdalne Subversion (SVN), szkolenie wieczorowe Subversion (SVN), szkolenie weekendowe SVN, Kurs Subversion,Kursy SVN, Trener SVN, instruktor SVN, kurs zdalny SVN (Subversion), edukacja zdalna SVN, nauczanie wirtualne SVN, lekcje UML, nauka przez internet Subversion (SVN), e-learning Subversion (SVN), kurs online SVN (Subversion), wykładowca Subversion (SVN)

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions