Szkolenia Solidity w Gdyni

Szkolenia Solidity w Gdynia

Solidity to zorientowany obiektowo język wysokiego poziomu do wdrażania inteligentnych kontraktów. Język Solidity jest jednym z kilku języków, które można wkompilować w kod bajtowy EVM. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo Solidity pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak napisać inteligentny kontrakt za pomocą Solidity.

Szkolenie z usługi Solidity jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Gdyni lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Gdyni . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Gdynia, ul. Ejsmonda 2

Hotel Nadmorski
ul. Ejsmonda 2
81-409 Gdynia Pomorskie PL
Gdynia, ul. Ejsmonda 2
Szkolenia Solidity w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Gdynia.

​Kursy w Gdyni organizujemy w komfortowych salach szkoleniowych Hotelu Nadmorskiego.

Więcej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Solidity w Gdyni

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
Ethereum to otwarta, publiczna platforma typu blockchain, która umożliwia programistom tworzenie i wdrażanie zdecentralizowanych aplikacji Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają podstawy platformy Ethereum i programowania blockchain, a także strategie pisania, wdrażania i zarządzania własnymi rozproszonymi aplikacjami Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Stwórz inteligentny kontrakt oparty na Ethereum Utwórz walutę Ethereum Zoptymalizuj rozwój dzięki Truffle Framework Uwolnij ich pierwszy Dapp na podstawie "tokeneconomy" Uruchomienie i crowdfund projektu blockchain Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godzin
Opis
Solidność jest zorientowanym kontraktowo językiem programowania do pisania i wdrażania inteligentnych kontraktów na platformach blockchain, takich jak Ethereum Opiera się na składni ECMAScript, co czyni ją popularnym wyborem dla twórców stron internetowych W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak napisać inteligentny kontrakt za pomocą Solidity Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Twórz aplikacje, które implementują logikę biznesową opartą na selfenforcing (dotyczy inteligentnych kontraktów) Zaimplementuj kod pozostawiający niezbadany i wiarygodny zapis wszystkich transakcji Opracuj oparte na Ethereum pliki wykonywalne dla rozproszonych kodów (EDCC) Zapoznaj się z podstawowymi i zaawansowanymi funkcjami maszyn wirtualnych Solidity i Ethereum (EVM) Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
Szkolenie Solidity w Gdyni, szkolenie wieczorowe Solidity w Gdyni, szkolenie weekendowe Solidity w Gdyni, Solidity boot camp w Gdyni, kurs zdalny Solidity w Gdyni, Kursy Solidity w Gdyni, Trener Solidity w Gdyni, nauczanie wirtualne Solidity w Gdyni, Kurs Solidity w Gdyni, lekcje Solidity w Gdyni, instruktor Solidity w Gdyni, wykładowca Solidity w Gdyni, kurs online Solidity w Gdyni, edukacja zdalna Solidity w Gdyni, nauka przez internet Solidity w Gdyni

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions