Szkolenia RabbitMQ w Kielcach

Szkolenia RabbitMQ w Kielce

Local, instructor-led live RabbitMQ training courses demonstrate through interactive discussion and hands-on practice how to to set up and operate a RabbitMQ enterprise messaging system.

RabbitMQ training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live RabbitMQ trainings in w Kielcach can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

RabbitMQ training courses cover administration, security, integration and programming of RabbitMQ with languages such as Java and .Net.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Kielce, ul. Warszawska 19
Szkolenia RabbitMQ w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Kielce.

​Kursy w Kielcach organizujemy w komfortowych salach szkoleniowych Hotelu IBIS.

 

Czytaj dalej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii RabbitMQ w Kielcach

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
14 godziny
Opis
Kurs jest przeznaczony dla specjalistów IT, którzy chcą skonfigurować rozwiązanie oparte na RabbitMQ, wysoce niezawodnym systemie przesyłania wiadomości przedsiębiorstwa, który implementuje protokół zaawansowanej komunikacji kolejkowej (AMQP).
14 godziny
Opis
RabbitMQ to pośrednik komunikacyjny typu open source do przechowywania i pobierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery Wykorzystuje kolejkę komunikatów do asynchronicznego przetwarzania zadań i jest szczególnie przydatna w aplikacjach, które muszą przetwarzać duże zestawy danych w tle, jednocześnie odpowiadając na żądania użytkowników na żywo w czasie rzeczywistym W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować, skonfigurować i administrować RabbitMQ, a następnie zintegrować komunikację RabbitMQ z kilkoma przykładowymi aplikacjamiNET Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Skonfiguruj, skonfiguruj i zarządzaj RabbitMQ Zrozumieć rolę RabbitQ w projektowaniu i wdrażaniu architektury mikroserwisów Dowiedz się, w jaki sposób RabbitMQ porównuje się do innych architektur usług kolejkowania wiadomości Skonfiguruj i używaj RabbitMQ jako brokera do obsługi komunikatów asynchronicznych i synchronicznych w aplikacjachNet w środowisku RealWorld Publiczność Deweloperzy Architekci oprogramowania Administratorzy Kierownicy techniczni Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
Szkolenie RabbitMQ w Kielcach, szkolenie wieczorowe RabbitMQ w Kielcach, szkolenie weekendowe RabbitMQ w Kielcach, RabbitMQ boot camp w Kielcach, kurs zdalny RabbitMQ w Kielcach, edukacja zdalna RabbitMQ w Kielcach, Trener RabbitMQ w Kielcach, kurs online RabbitMQ w Kielcach, Kurs RabbitMQ w Kielcach, nauka przez internet RabbitMQ w Kielcach, wykładowca RabbitMQ w Kielcach, instruktor RabbitMQ w Kielcach, nauczanie wirtualne RabbitMQ w Kielcach, lekcje RabbitMQ w Kielcach, Kursy RabbitMQ w Kielcach

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!