Szkolenia RabbitMQ

Szkolenia RabbitMQ

Lokalne, prowadzone przez instruktorów szkolenia na żywo RabbitMQ pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak skonfigurować i obsługiwać system komunikacji przedsiębiorstwa RabbitMQ Szkolenie RabbitMQ jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu Kursy RabbitMQ obejmują administrację, bezpieczeństwo, integrację i programowanie RabbitMQ w językach takich jak Java iNet NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii RabbitMQ

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
14 godziny
Opis
Kurs jest przeznaczony dla specjalistów IT, którzy chcą stworzyć rozwiązanie oparte na RabbitMQ , wysoce niezawodnym systemie przesyłania wiadomości korporacyjnych, który implementuje protokół Advanced Message Queuing Protocol (AMQP).
14 godziny
Opis
RabbitMQ to broker komunikatów korporacyjnych o otwartym kodzie źródłowym do przechowywania i pobierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery. Wykorzystuje kolejkę komunikatów do przetwarzania zadań asynchronicznie i jest szczególnie przydatna w aplikacjach, które muszą przetwarzać duże zbiory danych w tle, jednocześnie odpowiadając na bieżące żądania użytkowników w czasie rzeczywistym.

Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować, skonfigurować i administrować RabbitMQ , a następnie zintegrować przesyłanie wiadomości RabbitMQ z wieloma przykładowymi aplikacjami .NET.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Konfiguracja, konfiguracja i zarządzanie RabbitMQ .
- Zrozumienie roli RabbitQ w projektowaniu i wdrażaniu architektury mikroserwisów.
- Zrozum, w jaki sposób RabbitMQ porównuje z innymi Architekturami Usługi kolejkowania wiadomości.
- Skonfiguruj i używaj RabbitMQ jako brokera do obsługi asynchronicznych i synchronicznych komunikatów dla rzeczywistych aplikacji korporacyjnych .Net.

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Nadchodzące szkolenia z technologii RabbitMQ

Szkolenie RabbitMQ, RabbitMQ boot camp, Szkolenia Zdalne RabbitMQ, szkolenie wieczorowe RabbitMQ, szkolenie weekendowe RabbitMQ, Kurs RabbitMQ,Kursy RabbitMQ, Trener RabbitMQ, instruktor RabbitMQ, kurs zdalny RabbitMQ, edukacja zdalna RabbitMQ, nauczanie wirtualne RabbitMQ, lekcje UML, nauka przez internet RabbitMQ, e-learning RabbitMQ, kurs online RabbitMQ, wykładowca RabbitMQ

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!