Szkolenia RabbitMQ

Szkolenia RabbitMQ

Praktyczne szkolenia na żywo z RabbitMQ pokazują jak skonfigurować i obsługiwać system komunikacji przedsiębiorstwa. Kursy skierowane są do specjalistów IT, którzy chcą skonfigurować rozwiązanie oparte na RabbitMQ w wysoce niezawodnym systemie przesyłania wiadomości w przedsiębiorstwie, który implementuje protokół Advanced Message Queuing Protocol (AMQP). Szkolenia RabbitMQ obejmują administrację, bezpieczeństwo, integrację i programowanie w językach takich jak Java, .NET, JMS, Spring, Ruby. Powodów do nauki korzystania z RabbitMQ jest wiele. To narzędzie multiplatformowe i oficjalnie wspiera większość popularnych technologii i języków, a jego serwer można uruchomić na najpopularniejszych systemach takich jak: Windows, Linux czy MasOS. Jego serwer uruchamia się z panelem administracyjnym dostępnym z przeglądarki internetowej. RabbitMQ wyróżnia szeroki zakres narzędzi administracyjnych takich jak tworzenie, usuwanie, modyfikowanie exchange’y oraz kolejek. Daje możliwość dynamicznego tworzenia, usuwania, modyfikowania wiązań pomiędzy exchange'm. To tylko kilka z wielu możliwości RabbitMQ.

Szkolenia RabbitMQ są dostępne jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii RabbitMQ

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Kurs jest przeznaczony dla specjalistów IT, którzy chcą skonfigurować rozwiązanie oparte na RabbitMQ, wysoce niezawodnym systemie przesyłania wiadomości dla przedsiębiorstw, który implementuje protokół Advanced Message Queuing Protocol (AMQP).
14 godzin
RabbitMQ to system brokera wiadomości typu open source do przechowywania i pobierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery. Spring jest frameworkiem Java. Używając Java i Spring z RabbitMQ, użytkownicy mogą tworzyć złożone kolejki, wymiany, powiązania i wiele więcej. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla architektów oprogramowania i twórców stron internetowych, którzy chcą używać RabbitMQ jako oprogramowania pośredniczącego do przesyłania wiadomości i programowania w Javie przy użyciu Spring do tworzenia aplikacji. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wykorzystanie Java i Spring z RabbitMQ do tworzenia aplikacji. Projektowanie asynchronicznych systemów sterowanych komunikatami przy użyciu RabbitMQ. Tworzenie i stosowanie kolejek, tematów, wymian i powiązań w RabbitMQ.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
RabbitMQ to open source'owy broker komunikatów dla przedsiębiorstw, służący do przechowywania i pobierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery. Wykorzystuje kolejkę komunikatów do asynchronicznego przetwarzania zadań i jest szczególnie przydatny w aplikacjach, które muszą przetwarzać duże zbiory danych w tle, jednocześnie odpowiadając na żądania użytkowników w czasie rzeczywistym. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować, skonfigurować i administrować RabbitMQ, a następnie zintegrować RabbitMQ wiadomości z wieloma przykładowymi aplikacjami .NET. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Konfiguracja, konfiguracja i zarządzanie RabbitMQ. Zrozumienie roli RabbitQ w projektowaniu i wdrażaniu architektury mikrousług. Zrozumienie, w jaki sposób RabbitMQ porównuje się z innymi architekturami kolejkowania wiadomości. Konfigurowanie i używanie RabbitMQ jako brokera do obsługi asynchronicznych i synchronicznych wiadomości dla rzeczywistych aplikacji .Net dla przedsiębiorstw.
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
RabbitMQ to open source'owy broker komunikatów dla przedsiębiorstw, służący do przechowywania i pobierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery. Wykorzystuje kolejkę komunikatów do asynchronicznego przetwarzania zadań i jest szczególnie przydatny w aplikacjach, które muszą przetwarzać duże zbiory danych w tle, jednocześnie odpowiadając na żądania użytkowników w czasie rzeczywistym. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (online lub na miejscu) uczestnicy dowiedzą się, jak oddzielić aplikację PHP, a następnie zintegrować ją z systemem przesyłania wiadomości RabbitMQ w celu tworzenia rozproszonych aplikacji w chmurze lub mikrousług. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Konfiguracja, konfiguracja i zarządzanie RabbitMQ. Zrozumienie roli RabbitMQ w projektowaniu i implementacji architektury mikrousług. Konfigurowanie i używanie RabbitMQ jako brokera do obsługi asynchronicznych i synchronicznych wiadomości dla rzeczywistych aplikacji PHP.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
RabbitMQ to system przesyłania wiadomości typu open source, który implementuje protokół AMQP (Advanced Message Queuing Protocol). Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i inżynierów oprogramowania, którzy chcą używać RabbitMQ do komunikowania się między mikrousługami za pośrednictwem wiadomości i wykonywania zaawansowanych implementacji i rozwiązywania problemów. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Skonfiguruj środowisko niezbędne do rozpoczęcia opracowywania zaawansowanych rozwiązań do obsługi wiadomości z RabbitMQ. Zrozumieć, jak zaprojektować rozproszoną architekturę mikrousług z RabbitMQ. Dowiedz się, jak wdrożyć zaawansowaną konfigurację, zabezpieczenia, sieci, wysoką dostępność i replikację. Poznanie typowych problemów napotykanych w instalacjach RabbitMQ i sposobów ich rozwiązywania. Zapoznanie się z optymalizacją pamięci, kontrolą przepływu i zaawansowanym dostrajaniem wydajności. Zastosuj zaawansowane techniki rozwiązywania problemów.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
RabbitMQ to open source'owy broker komunikatów dla przedsiębiorstw, służący do przechowywania i pobierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery. Wykorzystuje kolejkę komunikatów do asynchronicznego przetwarzania zadań i jest szczególnie przydatny w aplikacjach, które muszą przetwarzać duże zbiory danych w tle, jednocześnie odpowiadając na żądania użytkowników w czasie rzeczywistym. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (online lub na miejscu) uczestnicy dowiedzą się, jak oddzielić aplikację Python, a następnie zintegrować ją z systemem przesyłania wiadomości RabbitMQ w celu tworzenia rozproszonych aplikacji w chmurze lub mikrousług. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Konfiguracja, konfiguracja i zarządzanie RabbitMQ. Zrozumienie roli RabbitMQ w projektowaniu i wdrażaniu architektury mikrousług. Zrozumienie, w jaki sposób RabbitMQ porównuje się z innymi architekturami kolejkowania wiadomości. Konfigurowanie i używanie RabbitMQ jako brokera do obsługi asynchronicznych i synchronicznych wiadomości w rzeczywistych aplikacjach Pythona.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie RabbitMQ, RabbitMQ boot camp, Szkolenia Zdalne RabbitMQ, szkolenie wieczorowe RabbitMQ, szkolenie weekendowe RabbitMQ, Kurs RabbitMQ,Kursy RabbitMQ, Trener RabbitMQ, instruktor RabbitMQ, kurs zdalny RabbitMQ, edukacja zdalna RabbitMQ, nauczanie wirtualne RabbitMQ, lekcje UML, nauka przez internet RabbitMQ, e-learning RabbitMQ, kurs online RabbitMQ, wykładowca RabbitMQ

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions