Szkolenia RabbitMQ

Szkolenia RabbitMQ

Praktyczne szkolenia na żywo z RabbitMQ pokazują jak skonfigurować i obsługiwać system komunikacji przedsiębiorstwa. Kursy skierowane są do specjalistów IT, którzy chcą skonfigurować rozwiązanie oparte na RabbitMQ w wysoce niezawodnym systemie przesyłania wiadomości w przedsiębiorstwie, który implementuje protokół Advanced Message Queuing Protocol (AMQP). Szkolenia RabbitMQ obejmują administrację, bezpieczeństwo, integrację i programowanie w językach takich jak Java, .NET, JMS, Spring, Ruby. Powodów do nauki korzystania z RabbitMQ jest wiele. To narzędzie multiplatformowe i oficjalnie wspiera większość popularnych technologii i języków, a jego serwer można uruchomić na najpopularniejszych systemach takich jak: Windows, Linux czy MasOS. Jego serwer uruchamia się z panelem administracyjnym dostępnym z przeglądarki internetowej. RabbitMQ wyróżnia szeroki zakres narzędzi administracyjnych takich jak tworzenie, usuwanie, modyfikowanie exchange’y oraz kolejek. Daje możliwość dynamicznego tworzenia, usuwania, modyfikowania wiązań pomiędzy exchange'm. To tylko kilka z wielu możliwości RabbitMQ.

Szkolenia RabbitMQ są dostępne jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii RabbitMQ

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
The course is intended for IT specialists that want to set up a solution based on RabbitMQ, the highly reliable enterprise messaging system that implements the Advanced Message Queuing Protocol (AMQP).
14 godzin
RabbitMQ to system brokera wiadomości typu open source do przechowywania i pobierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery. Wiosna to framework Java . Korzystając z Java i Spring z RabbitMQ , użytkownicy mogą tworzyć złożone kolejki, wymiany, powiązania i inne. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla architektów oprogramowania i twórców stron internetowych, którzy chcą wykorzystywać RabbitMQ jako oprogramowanie pośredniczące i program do przesyłania wiadomości w Java używając Spring do tworzenia aplikacji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Do budowania aplikacji używaj Java i Spring z RabbitMQ .
 • Projektuj systemy asynchroniczne oparte na komunikatach za pomocą RabbitMQ .
 • Twórz i stosuj kolejki, tematy, wymiany i powiązania w RabbitMQ
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
RabbitMQ jest otwartym brokerem wiadomości korporacyjnych do przechowywania i pobierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery. Wykorzystuje kolejkę komunikatów do asynchronicznego przetwarzania zadań i jest szczególnie przydatny w aplikacjach, które muszą przetwarzać duże zestawy danych w tle, jednocześnie odpowiadając na bieżące żądania użytkowników w czasie rzeczywistym. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować, skonfigurować i administrować RabbitMQ , a następnie zintegrować komunikację RabbitMQ z wieloma przykładowymi aplikacjami .NET. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Konfiguruj, konfiguruj i zarządzaj RabbitMQ .
 • Poznaj rolę RabbitQ w projektowaniu i wdrażaniu architektury mikrousług.
 • Dowiedz się, jak RabbitMQ porównaniu z innymi architekturami kolejkowania wiadomości.
 • Skonfiguruj i używaj RabbitMQ jako brokera do obsługi asynchronicznych i synchronicznych komunikatów dla rzeczywistych aplikacji korporacyjnych .Net.
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
14 godzin
RabbitMQ jest brokerem wiadomości open source dla przechowywania i odbierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery. Używa śruby wiadomości do przetwarzania zadań w sposób asynchroniczny i jest szczególnie przydatny w aplikacjach, które muszą przetwarzać duże zestawy danych w tle, jednocześnie odpowiadając na żywe zapytania użytkownika w czasie rzeczywistym. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (online lub on-site), uczestnicy dowiedzą się, jak rozdzielić aplikację PHP, a następnie zintegrować ją z systemem wiadomości RabbitMQ, aby stworzyć dystrybuowane aplikacje w chmurze lub usługi mikro. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustawienie, konfiguracja i zarządzanie RabbitMQ. Zrozum RabbitMQ's rolę w projektowaniu i wdrażaniu architektury mikroservice's. Ustaw i użyj RabbitMQ jako brokera do obsługi asynchronicznych i synchronicznych wiadomości dla aplikacji w świecie rzeczywistym PHP.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
RabbitMQ jest open-source systemem wiadomości, który wdraża zaawansowany protokół wiadomości (AMQP). Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów i inżynierów oprogramowania, którzy chcą korzystać z RabbitMQ do komunikacji między mikroserwisami poprzez przesłanie wiadomości i wykonywanie zaawansowanej implementacji i rozwiązywania problemów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko, aby rozpocząć rozwój zaawansowanych rozwiązań wiadomości z RabbitMQ. Zrozum, jak zaprojektować dystrybuowaną architekturę usług mikro z RabbitMQ. Dowiedz się, jak wdrożyć zaawansowaną konfigurację, bezpieczeństwo, sieć, wysoką dostępność i replikację. Poznaj powszechne problemy narażone w instalacjach RabbitMQ i jak je rozwiązać. Dowiedz się więcej o optymalizacji pamięci, kontroli przepływu i zaawansowanym tuningu wydajności. Stosuj kilka zaawansowanych technik rozwiązywania problemów.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
RabbitMQ jest brokerem wiadomości open source dla przechowywania i odbierania wiadomości przekazywanych przez procesy, aplikacje i serwery. Używa śruby wiadomości do przetwarzania zadań w sposób asynchroniczny i jest szczególnie przydatny w aplikacjach, które muszą przetwarzać duże zestawy danych w tle, jednocześnie odpowiadając na żywe zapytania użytkownika w czasie rzeczywistym. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (online lub on-site), uczestnicy dowiedzą się, jak rozdzielić aplikację Python, a następnie zintegrować ją z systemem wiadomości RabbitMQ, aby stworzyć dystrybuowane aplikacje w chmurze lub usługi mikro. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustawienie, konfiguracja i zarządzanie RabbitMQ. Zrozum RabbitMQ's rolę w projektowaniu i wdrażaniu architektury mikroservice's. Zrozum, jak RabbitMQ porównuje się z innymi Architekturami Przekazywania Pisma. Ustaw i użyj RabbitMQ jako brokera do obsługi asynchronicznych i synchronicznych wiadomości dla aplikacji w świecie rzeczywistym Python.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie RabbitMQ, RabbitMQ boot camp, Szkolenia Zdalne RabbitMQ, szkolenie wieczorowe RabbitMQ, szkolenie weekendowe RabbitMQ, Kurs RabbitMQ,Kursy RabbitMQ, Trener RabbitMQ, instruktor RabbitMQ, kurs zdalny RabbitMQ, edukacja zdalna RabbitMQ, nauczanie wirtualne RabbitMQ, lekcje UML, nauka przez internet RabbitMQ, e-learning RabbitMQ, kurs online RabbitMQ, wykładowca RabbitMQ

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions