Szkolenia OpenSpan w Częstochowie

Szkolenia OpenSpan w Częstochowa

Lokalne, instruktażowe szkolenia na żywo OpenSpan pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak korzystać z OpenSpan (teraz zintegrowane z Pegasystems) w celu ujednolicenia robotyki i analizy pracowników Szkolenie OpenSpan jest dostępne jako "szkolenie na żywo na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Częstochowie lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Częstochowie Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Częstochowa, ul. Wały Dwernickiego 117/121
Szkolenia OpenSpan w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Częstochowa.

Sale szkoleniowe NobleProg w Częstochowie mają swoją lokalizację w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ulicy ul. Wały Generała Józefa Dwernickiego 117/121. Jest to biurowiec z centrum konferencyjno-szkoleniowym z dobrym dojazdem i lokalizacją blisko centrum (dzielnica Tysiąclecie). Po wyjściu z dworca kolejowego PKP Częstochowa lub dworca autobusowego PKS należy skierować się na przystanek Orzechowskiego usytuowany koło Poczty Głównej ok. 5 minut piechotą....

Więcej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii OpenSpan w Częstochowie

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Opis
W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się korzystać z OpenSpan (obecnie zintegrowanego z Pegasystems) w celu ujednolicenia robotyki i analizy pracowników Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Użyj OpenSpan, aby zautomatyzować aplikacje Windows Zautomatyzuj proces aplikacji internetowej Wdrażaj zautomatyzowane przepływy pracy Diagnozuj i debuguj procesy Użyj OpenSpan w połączeniu z oprogramowaniem analitycznym do analizy siły roboczej Pegasystems, aby usprawnić procesy obsługi klienta Publiczność Architekci oprogramowania Deweloperzy Konsultanci Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
Szkolenie OpenSpan w Częstochowie, szkolenie wieczorowe OpenSpan w Częstochowie, szkolenie weekendowe OpenSpan w Częstochowie, OpenSpan boot camp w Częstochowie, kurs zdalny OpenSpan w Częstochowie, lekcje OpenSpan w Częstochowie, Kursy OpenSpan w Częstochowie, Trener OpenSpan w Częstochowie, instruktor OpenSpan w Częstochowie, edukacja zdalna OpenSpan w Częstochowie, wykładowca OpenSpan w Częstochowie, Kurs OpenSpan w Częstochowie, nauka przez internet OpenSpan w Częstochowie, nauczanie wirtualne OpenSpan w Częstochowie, kurs online OpenSpan w Częstochowie

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions