Szkolenia OpenSpan

Szkolenia OpenSpan

OpenSpan to zintegrowane oprogramowanie do aplikacji i automatyzacji dla biznesu. Umożliwia 2000 firmom na całym świecie zwiększenie potencjału pracowników, dając prostą metodę łączenia obiektów między aplikacjami w celu zastąpienia zadań ręcznych, budowania rozszerzenia automatyzacji, funkcji aplikacji i tworzenia unikalnych aplikacji, które przedstawiają pulpit nawigacyjny przechodzący przez różne aplikacje. Lokalne, instruktażowe szkolenia na żywo OpenSpan pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak korzystać z OpenSpan (teraz zintegrowane z Pegasystems).

Szkolenie z usługi OpenSpan jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii OpenSpan

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać OpenSpan (teraz zintegrowanego z Pegasystems) do ujednolicenia robotyki i analizy siły roboczej. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Użyj OpenSpan, aby zautomatyzować aplikacje Windows Automatyzacja procesów aplikacji internetowych Wdrażanie zautomatyzowanych przepływów pracy Diagnozowanie i debugowanie procesów Używaj OpenSpan w połączeniu z oprogramowaniem Pegasystems Workforce Analytics w celu usprawnienia procesów obsługi klienta.
Publiczność
    Architekci oprogramowania Programiści Konsultanci
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie OpenSpan, OpenSpan boot camp, Szkolenia Zdalne OpenSpan, szkolenie wieczorowe OpenSpan, szkolenie weekendowe OpenSpan, Kurs OpenSpan,Kursy OpenSpan, Trener OpenSpan, instruktor OpenSpan, kurs zdalny OpenSpan, edukacja zdalna OpenSpan, nauczanie wirtualne OpenSpan, lekcje UML, nauka przez internet OpenSpan, e-learning OpenSpan, kurs online OpenSpan, wykładowca OpenSpan

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions