Szkolenia Vivado

Szkolenia Vivado

Praktyczne szkolenia na żywo z Vivado. Xilinx Vivado to pakiet narzędziowy, który umożliwia syntezę i analizę projektów napisanych w HDL (Hardware Description Language). Szkolenie obejmuje przedstawienie możliwości oraz sposobów projektowania w tym środowisku, w tym: zarządzanie projektem, narzędzia syntezy, planowanie powierzchni, weryfikacja funkcjonalna, metody debugowania.

Szkolenie Vivado jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Vivado

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Vivado jest platformą oprogramowania do analizy systemów HDL i opracowywania systemów syntezy na wysokim poziomie. Vivado zapewnia użytkownikom możliwość budowania wbudowanych systemów dla różnych przypadków użytkowania, takich jak przemysł medyczny, przemysł motoryzacyjny i wiele innych. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów FPGA, którzy chcą używać Vivado do projektowania, debugowania i wdrażania rozwiązań sprzętowych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Rozwijanie systemów HDL z kodem C i narzędziami Vivado. Tworzenie i wdrażanie procesorów miękkich w Vivado. Testowanie i symulacja kodu C przy użyciu Vivado.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Vivado

Szkolenie Vivado, Vivado boot camp, Szkolenia Zdalne Vivado, szkolenie wieczorowe Vivado, szkolenie weekendowe Vivado, Kurs Vivado,Kursy Vivado, Trener Vivado, instruktor Vivado, kurs zdalny Vivado, edukacja zdalna Vivado, nauczanie wirtualne Vivado, lekcje UML, nauka przez internet Vivado, e-learning Vivado, kurs online Vivado, wykładowca Vivado

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions