Szkolenia Veeva

Szkolenia Veeva

Szkolenia z tematu Veeva w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Veeva

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Veeva Vault to platforma zarządzania treścią w chmurze i pakiecie aplikacji mających na celu poświadczoną liczbę nauk na świecie (h), to szkolenie na żywo (linia online lub użytkowników), mający na celu użytkownikom końcowym, którzy chcą użyć Vevo Vault do lepszego zarządzania dokumentami i dane o nauce na rynku..
4 Do końca tego szkolenia, uczestnicy będą mogli zarządzać dokumentami, śledzić informacje o produkcie i współpracują z innymi członkami zespołu.

Format przedmiotu

interaktywny wykład i dyskusja.

Ćwiczenia. I
wdrożenie w przyrodniczej narodzie.

Opcje dostosowywania kursu

Aby poprosić o dostosowane do szkolenia do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować nas.
14 godzin
Veeva Komercyjna chmura to system zarządzania danymi klientów, interakcjami wielkanalowymi i zgodnym treścią. Jest on szczególnie skierowany do firm nauk o życiu, takich jak farmaceutyczne, instytucje medyczne, organizacje opieki zdrowotnej itp. W jego centrum znajduje się Veeva CRM, CRM oparty na chmurze oparty na Salesforce, ale z dodatkowymi polami, formularzami i przepływami pracy. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do osób, które chcą korzystać z aplikacji Commercial Cloud Engagement w celu dostarczenia personalizowanego doświadczenia klienta za pośrednictwem wielu kanałów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Personalizuj interakcje klientów za pomocą Veeva CRM. Planowanie i realizacja wydarzeń przedsiębiorstw za pomocą Veeva Wydarzeń cyfrowych. Zmiany w obszarach sprzedaży za pomocą Veeva Zmiany w obszarach sprzedaży.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Veeva

Szkolenie Veeva, Veeva boot camp, Szkolenia Zdalne Veeva, szkolenie wieczorowe Veeva, szkolenie weekendowe Veeva, Kurs Veeva,Kursy Veeva, Trener Veeva, instruktor Veeva, kurs zdalny Veeva, edukacja zdalna Veeva, nauczanie wirtualne Veeva, lekcje UML, nauka przez internet Veeva, e-learning Veeva, kurs online Veeva, wykładowca Veeva

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions