Szkolenia Veeam

Szkolenia Veeam

Praktyczne szkolenia na żywo z Veeam. Veeam® Backup & Replication™ jest oprogramowaniem służącym do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania oraz replikacji danych i aplikacji. Oprócz tych funkcji, podczas kursu prezentowana jest architektura Veeam, sposoby zarządzania serwerem oraz narzędzia monitoringu systemu.
Szkolenie z Veeam jest dostępne jako "na żywo " lub "zdalny na żywo". jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Veeam

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Veeam Backup and Replication to aplikacja do tworzenia kopii zapasowych dla maszyn wirtualnych, serwerów i stacji roboczych. Veeam Kopia zapasowa i przywracanie zapewnia funkcje przywracania i replikacji. To szkolenie prowadzone przez instruktora, szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalne) jest skierowane do administratorów, którzy chcą używać Veeam kopii zapasowych i replikacji do tworzenia kopii zapasowych, przywracania i replikowania danych. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Wykonywanie replikacji i przywracania na maszynach wirtualnych, serwerach i stacjach roboczych.
  • Przetestuj i weryfikuj kopie zapasowe pod kątem odzyskiwania.
  • Zabezpiecz i chroń Veeam kopie zapasowe przed atakami ransomware.
Format kursu
  • Interaktywny wykład i dyskusja.
  • Wiele ćwiczeń i praktyki.
  • Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  • Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Veeam

Szkolenie Veeam, Veeam boot camp, Szkolenia Zdalne Veeam, szkolenie wieczorowe Veeam, szkolenie weekendowe Veeam, Kurs Veeam,Kursy Veeam, Trener Veeam, instruktor Veeam, kurs zdalny Veeam, edukacja zdalna Veeam, nauczanie wirtualne Veeam, lekcje UML, nauka przez internet Veeam, e-learning Veeam, kurs online Veeam, wykładowca Veeam

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions