Szkolenia UiPath

Szkolenia UiPath

UiPath to narzędzie, które służy do automatyzacji pulpitu systemu Windows (powtarzalnych / zbędnych zadań) i eliminuje interwencję człowieka. Jest używany przez międzynarodowe firmy, takie jak AIRBUS, NASA, AUTODESK, DHL, HP, PARADISE, itp. Będąc liderem na rynku, dostarczając różne edycje stara się zapewnić, że jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów odbiorców, czy to początkujących, czy doświadczonych profesjonalistów pracujących w czołowych przedsiębiorstwach. Lokalne, instruktażowe szkolenia na żywo UiPath prezentują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia jak używać UiPath do automatyzacji codziennych zadań.

Szkolenie z usługi UiPath jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii UiPath

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
In this instructor-led, live training in w Polsce (onsite or remote), participants will learn how to create an automation workflow, manipulate data within the workflow, debug issues and set up the necessary end-to-end infrastructure needed to deploy a full-fledged robotic workflow. By the end of this training, participants will be able to:
 • Design, deploy and manage a robotic workforce that mimics real employees.
 • Apply this RPA solution to various business areas, including finance, BPO, software, and insurance.
14 godzin
Inteligentna automatyzacja procesów (IPA) odnosi się do wykorzystania Artificial Intelligence (AI) , robotyki i integracji z usługami stron trzecich w celu rozszerzenia mocy RPA. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest skierowane do osób technicznych, które chcą skonfigurować lub rozszerzyć system RPA o bardziej inteligentnych możliwościach. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj UiPath IPA.
 • Włącz roboty do zarządzania innymi robotami.
 • Zastosuj widzenie komputerowe, aby dokładnie zlokalizować obiekty ekranowe.
 • Włącz roboty, które potrafią wykrywać wzorce językowe i przeprowadzać analizę sentymentów na treści nieustrukturyzowane.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
 • Aby dowiedzieć się więcej o UiPath IPA, odwiedź: https: // www. UiPath .com / rpa / intelligent-process-automation
21 godzin
UiPath jest RPA (Robotic Process Automation) narzędzie do automatyzacji organizacji & #39; s codziennych zadań, zwalnianie pracowników z codziennej rutyny pracy Rote. UiPath używa diagramów, schematy blokowe i przeciągnij i upuść opcje, aby zdefiniować działania dla automatyzacji. Pozwala to na wygodne administrowanie zadaniami opartymi na reguach i pozwala na współdzielone i ponownie wykorzystywane komponenty między różnymi projektami i zespołami.
 • UiPath Extensible architektura używa analizy predykcyjnej, funkcje poznawcze i sztucznej inteligencji do automatyzacji złożonych procesów.
w tym szkolenia prowadzone przez instruktora, na żywo (na miejscu lub zdalnie), Uczestnicy dowiedzą się, jak utworzyć przepływ pracy automatyzacji, manipulować danymi w toku prac, debugować problemy i skonfigurować niezbędną infrastrukturę end-to-end potrzebną do wdrożenia pełnoprawnym Robotyczny Workflow. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Design, wdrażanie i zarządzanie robotycznych pracowników, które naśladuje prawdziwych pracowników.
 • Zastosuj to rozwiązanie RPA do różnych obszarów biznesowych, w tym finansów, BPO, oprogramowania i ubezpieczeń.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
21 godzin
UiPath jest narzędziem RPA (Robotic Process Automation) do automatyzacji codziennych zadań organizacji, uwalniając pracowników od codziennej rutyny pracy korzeniowej. UiPath Używa wykresów, wykresów przepływowych oraz opcji ciągnięcia i spadku, aby zdefiniować działania do automatyzacji. Umożliwia wygodne zarządzanie zadaniami opartymi na zasadach oraz umożliwia dzielenie się i ponowne wykorzystanie komponentów między różnymi projektami i zespołami. Rozszerzona architektura wykorzystuje przewidywalną analizę, zdolności poznawcze i sztuczną inteligencję do automatyzacji złożonych procesów. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na zewnątrz lub na odległość), uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować robot klasy przedsiębiorstwa i używać wielu robotów równolegle, aby zwiększyć wydajność pracy z narzędziem UiPath RPA. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz prosty robot biznesowy. Zarządzanie kodem źródłowym za pomocą TFS. Korzystaj z Orchestrator Queues & transakcji. Dodaj butelki do UiPath Studio.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
UiPath to narzędzie RPA (Robotic Process Automation) do automatyzacji codziennych zadań organizacji, uwalniając pracowników od codziennej rutyny pracy. UiPath używa diagramów, schematów blokowych i opcji przeciągnij i upuść, aby zdefiniować działania dla automatyzacji. Pozwala to na wygodne administrowanie zadaniami opartymi na regułach i umożliwia współdzielenie komponentów i ich ponowne wykorzystanie wśród różnych projektów i zespołów. Rozszerzalna architektura UiPath wykorzystuje analizy predykcyjne, zdolności poznawcze i sztuczną inteligencję do automatyzacji złożonych procesów. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowane jest do analityków biznesowych i kierowników projektów, którzy chcą przeprowadzić analizę biznesową za pomocą narzędzia UiPath RPA. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Poznaj architekturę i kluczowe funkcje narzędzia UiPath RPA.
 • Zrozumienie roli analityka biznesowego RPA.
 • Mapuj wymagania biznesowe i śledź proces RPA.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
35 godzin
UiPath is an RPA (Robotic Process Automation) tool for automating an organization's everyday tasks, freeing employees from the daily routine of rote work. UiPath uses diagrams, flowcharts and drag and drop options to define activities for automation. It allows for convenient administration of rules-based tasks and allows components to be shared and reused among different projects and teams. The UiPath extensible architecture uses predictive analytics, cognitive capabilities and artificial intelligence to automate complex processes. In this instructor-led, live training (onsite or remote), participants will learn how to use advanced functionality in UiPath Studio, as well as leveraging the ReFramework to build sophisticated agents with AI capabilities (document understanding). By the end of this training, participants will be able to:
 • Manage advanced UiPath RPA projects.
 • Create enterprise-grade robotic workforce using ReFramework.
 • Extract information from unstructured data sources (e.g. invoices, images).
 • Create advanced applications with machine learning / AI capabilities (e.g. spam detection).
Format of the Course
 • Interactive lecture and discussion
 • Lots of exercises and practice
 • Hands-on implementation in a live-lab environment

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii UiPath

Szkolenie UiPath, UiPath boot camp, Szkolenia Zdalne UiPath, szkolenie wieczorowe UiPath, szkolenie weekendowe UiPath, Kurs UiPath,Kursy UiPath, Trener UiPath, instruktor UiPath, kurs zdalny UiPath, edukacja zdalna UiPath, nauczanie wirtualne UiPath, lekcje UML, nauka przez internet UiPath, e-learning UiPath, kurs online UiPath, wykładowca UiPath

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions