Szkolenia UiPath

Szkolenia UiPath

UiPath to narzędzie, które służy do automatyzacji pulpitu systemu Windows (powtarzalnych / zbędnych zadań) i eliminuje interwencję człowieka. Jest używany przez międzynarodowe firmy, takie jak AIRBUS, NASA, AUTODESK, DHL, HP, PARADISE, itp. Będąc liderem na rynku, dostarczając różne edycje stara się zapewnić, że jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów odbiorców, czy to początkujących, czy doświadczonych profesjonalistów pracujących w czołowych przedsiębiorstwach. Lokalne, instruktażowe szkolenia na żywo UiPath prezentują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia jak używać UiPath do automatyzacji codziennych zadań.

Szkolenie z usługi UiPath jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii UiPath

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
In this instructor-led, live training in w Polsce (onsite or remote), participants will learn how to create an automation workflow, manipulate data within the workflow, debug issues and set up the necessary end-to-end infrastructure needed to deploy a full-fledged robotic workflow. By the end of this training, participants will be able to:
 • Design, deploy and manage a robotic workforce that mimics real employees.
 • Apply this RPA solution to various business areas, including finance, BPO, software, and insurance.
14 godzin
Inteligentna automatyzacja procesów (IPA) odnosi się do wykorzystania Artificial Intelligence (AI), robotyki i integracji z usługami innych firm w celu rozszerzenia możliwości RPA. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla osób technicznych, które chcą skonfigurować lub rozszerzyć system RPA o bardziej inteligentne możliwości. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zainstaluj i skonfiguruj UiPath IPA. Umożliwienie robotom zarządzania innymi robotami. Zastosowanie wizji komputerowej do dokładnego lokalizowania obiektów na ekranie. Umożliwienie robotom wykrywania wzorców językowych i przeprowadzania analizy nastrojów na nieustrukturyzowanych treściach.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami. Aby dowiedzieć się więcej o UiPath IPA, odwiedź stronę: https://www.UiPath.com/rpa/intelligent-process-automation
21 godzin
UiPath to narzędzie RPA (Robotic Process Automation) służące do automatyzacji codziennych zadań organizacji, uwalniając pracowników od rutyny codziennej pracy. UiPath wykorzystuje diagramy, schematy blokowe i opcje "przeciągnij i upuść" do definiowania działań do automatyzacji. Pozwala na wygodne administrowanie zadaniami opartymi na regułach i umożliwia udostępnianie i ponowne wykorzystywanie komponentów w różnych projektach i zespołach.
  Rozszerzalna architektura UiPath wykorzystuje analitykę predykcyjną, możliwości poznawcze i sztuczną inteligencję do automatyzacji złożonych procesów.
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć przepływ pracy automatyzacji, manipulować danymi w ramach przepływu pracy, debugować problemy i konfigurować niezbędną kompleksową infrastrukturę potrzebną do wdrożenia pełnoprawnego zrobotyzowanego przepływu pracy. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Projektuj, wdrażaj i zarządzaj zrobotyzowaną siłą roboczą, która naśladuje prawdziwych pracowników. Zastosuj to rozwiązanie RPA w różnych obszarach biznesowych, w tym w finansach, BPO, oprogramowaniu i ubezpieczeniach.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
UiPath to narzędzie RPA (Robotic Process Automation) do automatyzacji codziennych zadań organizacji, uwalniające pracowników od codziennej rutyny pracy rutynowej. UiPath wykorzystuje diagramy, schematy blokowe oraz opcje przeciągania i upuszczania w celu zdefiniowania działań do automatyzacji. Pozwala na wygodne administrowanie zadaniami opartymi na regułach oraz udostępnianie i ponowne wykorzystywanie komponentów w różnych projektach i zespołach.Rozszerzalna architektura UiPath wykorzystuje analitykę predykcyjną, możliwości kognitywne i sztuczną inteligencję do automatyzacji złożonych procesów.W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować robota klasy korporacyjnej i używać wielu robotów równolegle, aby zwiększyć wydajność pracy za pomocą narzędzia UiPath RPA.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz prostego robota klasy korporacyjnej. Zarządzaj kodem źródłowym za pomocą TFS. Użyj kolejek i transakcji programu Orchestrator. Dodaj fragmenty do UiPath Studio.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
7 godzin
UiPath to narzędzie RPA (Robotic Process Automation) do automatyzacji codziennych zadań organizacji, uwalniające pracowników od codziennej rutyny pracy rutynowej. UiPath wykorzystuje diagramy, schematy blokowe oraz opcje przeciągania i upuszczania w celu zdefiniowania działań do automatyzacji. Pozwala na wygodne administrowanie zadaniami opartymi na regułach oraz udostępnianie i ponowne wykorzystywanie komponentów w różnych projektach i zespołach.Rozszerzalna architektura UiPath wykorzystuje analitykę predykcyjną, możliwości kognitywne i sztuczną inteligencję do automatyzacji złożonych procesów.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków biznesowych i kierowników projektów, którzy chcą przeprowadzić analizę biznesową za pomocą narzędzia UiPath RPA.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Poznaj architekturę i kluczowe funkcje UiPath narzędzia RPA. Zrozumienie roli analityka biznesowego RPA. Mapuj wymagania biznesowe i śledź proces RPA.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
35 godzin
UiPath to narzędzie RPA (Robotic Process Automation) służące do automatyzacji codziennych zadań organizacji, uwalniając pracowników od rutyny codziennej pracy. UiPath wykorzystuje diagramy, schematy blokowe i opcje "przeciągnij i upuść" do definiowania działań do automatyzacji. Pozwala na wygodne administrowanie zadaniami opartymi na regułach i umożliwia udostępnianie i ponowne wykorzystywanie komponentów w różnych projektach i zespołach. Rozszerzalna architektura UiPath wykorzystuje analitykę predykcyjną, możliwości poznawcze i sztuczną inteligencję do automatyzacji złożonych procesów. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z zaawansowanych funkcji w UiPath Studio, a także wykorzystywać ReFramework do tworzenia zaawansowanych agentów z możliwościami AI (rozumienie dokumentów). Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zarządzaj zaawansowanymi UiPath projektami RPA. Tworzenie zrobotyzowanej siły roboczej klasy korporacyjnej przy użyciu ReFramework. Wyodrębnianie informacji z nieustrukturyzowanych źródeł danych (np. faktur, obrazów). Tworzenie zaawansowanych aplikacji z funkcjami uczenia maszynowego / sztucznej inteligencji (np. wykrywanie spamu).
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja Dużo ćwiczeń i praktyki Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab

Last Updated:

Szkolenie UiPath, UiPath boot camp, Szkolenia Zdalne UiPath, szkolenie wieczorowe UiPath, szkolenie weekendowe UiPath, Kurs UiPath,Kursy UiPath, Trener UiPath, instruktor UiPath, kurs zdalny UiPath, edukacja zdalna UiPath, nauczanie wirtualne UiPath, lekcje UML, nauka przez internet UiPath, e-learning UiPath, kurs online UiPath, wykładowca UiPath

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions