Szkolenia Ubuntu

Szkolenia Ubuntu

Praktyczne szkolenia na żywo z Ubuntu prezentują w jaki sposób korzystać z tej popularnej dystrybucji systemu operacyjnego GNU/Linux, przeznaczonej głównie do zastosowań biurowych i domowych. Ubuntu opiera się na dystrybucji Debian.
Szkolenie z Ubuntu jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Ubuntu

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Ten kurs został stworzony dla menedżerów, architektów systemów, istniejących administratorów systemu Unix lub Windows lub każdego, kto chce wiedzieć, co ma do zaoferowania system operacyjny Ubuntu Server. Kurs ten w większości przypadków odpowiada na pytanie CO Ubuntu Server może dla ciebie zrobić, a nie JAK to zrobić. Jeśli jesteś zainteresowany pytaniem JAK, zapoznaj się z naszym kursem szkoleniowym Administracja systemem Linux. Ten kurs zawsze obejmuje najnowszą wersję Ubuntu.
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) gives an intro into the features and highlights of Snap and draws comparisons with other similar Linux packaging systems and container software. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up a Snap package.
 • Build, and release their own Snap packages.
14 godzin
Ubuntu to oparty na otwartym kodzie źródłowym system operacyjny (OS) zbudowany na bazie kontroli dostępu zależnej od uznania. Jego trzy wiodące edycje, Ubuntu Core, Desktop i Server OS można dostosować do konfiguracji zapory administracyjnej i ogólnego bezpieczeństwa systemu sieciowego. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów bezpieczeństwa i administratorów systemów, którzy chcą zintegrować więcej zabezpieczeń ze swoją Ubuntu dystrybucją Linuksa i chronić swój system przed zagrożeniami. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Instalacja i konfiguracja Ubuntu systemu operacyjnego. Wzmocnienie fizycznego bezpieczeństwa dystrybucji Ubuntu Linux. Osadzenie szyfrowanych funkcji serwera w celu ochrony systemu administracyjnego. Zabezpieczanie interakcji urządzeń w systemie Ubuntu. Rozpoznawanie ogólnych zagrożeń bezpieczeństwa dla środowiska Ubuntu i stosowanie odpowiednich rozwiązań.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Ubuntu to dystrybucja open source Linux oparta na architekturze Debiana. Jest szeroko stosowany w urządzeniach IoT, robotach i przetwarzaniu w chmurze, co czyni go najpopularniejszym wśród innych systemów operacyjnych opartych na Linux. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla administratorów systemów, którzy chcą używać Ubuntu do konfigurowania i zarządzania urządzeniami sieciowymi, maszynami wirtualnymi i kontenerami w bezpiecznym, konfigurowalnym i przyjaznym dla użytkownika systemie operacyjnym. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Konfiguracja środowiska niezbędnego do zarządzania urządzeniami sieciowymi, maszynami wirtualnymi i obrazami chmury za pomocą Ubuntu. Zrozumienie funkcji i zalet Ubuntu oraz różnych wariantów. Konfigurowanie urządzeń sieciowych i zabezpieczeń przy użyciu poleceń powłoki bash i sudo. Wykorzystanie technologii (takich jak OpenStack) i narzędzi dostępnych w Ubuntu do zarządzania wirtualizacją i kontenerami w chmurze. Dowiedz się, jak skonfigurować i skonfigurować serwery pocztowe (Dovecot, Exim4 i Postfix) oraz serwery internetowe (Apache) w Ubuntu.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Ubuntu, Ubuntu boot camp, Szkolenia Zdalne Ubuntu, szkolenie wieczorowe Ubuntu, szkolenie weekendowe Ubuntu, Kurs Ubuntu,Kursy Ubuntu, Trener Ubuntu, instruktor Ubuntu, kurs zdalny Ubuntu, edukacja zdalna Ubuntu, nauczanie wirtualne Ubuntu, lekcje UML, nauka przez internet Ubuntu, e-learning Ubuntu, kurs online Ubuntu, wykładowca Ubuntu

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions