Szkolenia Ubuntu

Szkolenia Ubuntu

Praktyczne szkolenia na żywo z Ubuntu prezentują w jaki sposób korzystać z tej popularnej dystrybucji systemu operacyjnego GNU/Linux, przeznaczonej głównie do zastosowań biurowych i domowych. Ubuntu opiera się na dystrybucji Debian.
Szkolenie z Ubuntu jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Ubuntu

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
This course has been created for managers, system architects, existing Unix or Windows administrators or anyone who wants to know what Ubuntu Server operating system has to offer. This course in most cases answers the question WHAT Ubuntu Server can do for you, rather than HOW to do things. If you are interested in the HOW question then please have a look at our Administration of Linux System training course. This course always covers the newest release of Ubuntu.
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) gives an intro into the features and highlights of Snap and draws comparisons with other similar Linux packaging systems and container software. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up a Snap package.
 • Build, and release their own Snap packages.
14 godzin
Ubuntu jest open-source, oparty na Linux system operacyjny (OS) zbudowany na podstawie kontroli dostępu uzależnionego od dyskrecji. Jego trzy wiodące edycje, Ubuntu Core, Desktop i Server OS są dostosowywane do konfiguracji firewall administracyjny i ogólnej bezpieczeństwa systemu sieciowego. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów bezpieczeństwa i administratorów systemów, którzy chcą zintegrować większą bezpieczeństwo w ich dystrybucji i chronić ich system przed zagrożeniami. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego Ubuntu. Zwiększenie bezpieczeństwa fizycznego Ubuntu Linux dystrybucji. Wbudowane funkcje szyfrowanych serwerów, aby chronić system administracyjny. Bezpieczne interakcje urządzeń w systemie Ubuntu. Rozpoznawanie ogólnych zagrożeń bezpieczeństwa dla środowiska Ubuntu i wdrażanie odpowiednich rozwiązań.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Ubuntu jest dystrybucją open source Linux opartą na architekturze Debian's. Jest szeroko stosowany w urządzeniach IoT, robotach i obliczeniach w chmurze, co czyni go najbardziej popularnym wśród innych systemów operacyjnych opartych na Linux. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do administratorów systemów, którzy chcą używać Ubuntu do instalacji i zarządzania urządzeniami sieciowymi, maszynami wirtualnymi i kontenerami w bezpiecznym, dostosowalnym i przyjaznym dla użytkownika systemie operacyjnym. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko do zarządzania urządzeniami sieciowymi, maszynami wirtualnymi i obrazami w chmurze Ubuntu. Zrozum właściwości i zalety Ubuntu i różnych wariantów. Konfiguruj urządzenia sieciowe i bezpieczeństwo za pomocą poleceń bash i sudo shell. Użyj technologii (takich jak OpenStack) i narzędzi dostępnych w Ubuntu do zarządzania wirtualizacją i kontenerami w chmurze. Dowiedz się, jak ustawić i skonfigurować serwery pocztowe (Dovecot, Exim4, i Postfix) i serwery internetowe (Apache) w Ubuntu.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Ubuntu, Ubuntu boot camp, Szkolenia Zdalne Ubuntu, szkolenie wieczorowe Ubuntu, szkolenie weekendowe Ubuntu, Kurs Ubuntu,Kursy Ubuntu, Trener Ubuntu, instruktor Ubuntu, kurs zdalny Ubuntu, edukacja zdalna Ubuntu, nauczanie wirtualne Ubuntu, lekcje UML, nauka przez internet Ubuntu, e-learning Ubuntu, kurs online Ubuntu, wykładowca Ubuntu

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions