Szkolenia Telecom

Szkolenia Telecom

Praktyczne szkolenia na żywo dedykowane branży Telecom. Kursy w tej kategorii są oparte na rozwiązaniach i technologiach wykorzystywanych wśród dostawców usług telekomunikacyjnych. Znajdziesz tutaj szkolenia z technologi służących do budowania zdecentralizowanych, inteligentnych systemów; bezpieczeństwa sieci; uczenia maszynowego i wiele innych.
Szkolenia dla branży telekomunikacyjnej są dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Telecom

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Uczenie się maszynowe jest gałęzią sztucznej inteligencji, w której komputery mają zdolność do uczenia się bez wyraźnego programowania. Głębokie uczenie się to podział uczenia się maszynowego, który wykorzystuje metody oparte na prezentacjach i strukturach danych uczenia się, takich jak sieci nerwowe. Python jest językiem programowania na wysokim poziomie znany ze swojej wyraźnej syntazy i czytelności kodów. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy dowiedzą się, jak wdrożyć modele głębokiego uczenia się do telekomunikacji przy użyciu Python jak przechodzą przez tworzenie modelu ryzyka kredytowego głębokiego uczenia się. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum podstawowe pojęcia głębokiego uczenia się. Naucz się aplikacji i zastosowań głębokiego uczenia się w telecom. Użyj Python, Keras i TensorFlow do tworzenia modeli głębokiego uczenia się dla telecom. Zbuduj własny model głębokiego uczenia się klienta, używając modelu przewidywania Python.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Blockchain to technologia budowania zdecentralizowanych systemów. Dla dostawców usług telekomunikacyjnych technologia ta może otworzyć drzwi do ulepszonej oferty usług w obszarach takich jak rozliczanie i wykrywanie oszustw, by wymienić tylko dwie. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo analizujemy podstawowe zasady technologii Blockchain i Blockchain jego ogólną architekturę i funkcjonalność. W trakcie kursu Blockchain specyficzne zastosowania technologii Blockchain w branży telekomunikacyjnej. Scenariusze obejmują zabezpieczenia, systemy płatności i weryfikację użytkowników. Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
21 godzin
Treść kursu BSS: Ten kurs jest skierowany głównie do menedżerów działających w branży telekomunikacyjnej, którzy potrzebują 360 punktów widok a) dotychczasowego BSS w eTOM b) powstający BSS w NGOSS c) System rozliczeniowy, w tym mediacje, rating i CDR w szczegółach Ten kurs wprowadza również w nowych tematach takich jak zaawansowane CRM oparte na dużych danych, zarządzanie odchyleniami i zarządzanie oszustwami 3 dniowy kurs, 12 modułów, każdy moduł 2 godziny: 2x12 = 24 godziny .
21 godzin
Wprowadzenie: OSS / BSS jest podstawą działania każdego operatora telekomunikacyjnego. Biorąc pod uwagę rozwój Big Data w ostatnim czasie,
obszar OSS / BSS został poddany przełomowym zmianom specjalnie z wirtualizacją OSS / BSS i podany
faktem jest, że wiele nowych usług OTT (Over the top) to nowo opracowane usługi oparte na sieci / telefonii komórkowej
które nie pasują do starszego OSS. W tym bieżącym kursie, który składa się z 4 dni, spędza się pierwsze 3 dni
intensywnie rozwijać tło w starszych systemach OSS / BSS, a ostatnie 5 modułów jest dedykowanych do wyjaśnienia
pojawiająca się aplikacja analityczna Big Data w warstwie OSS / BSS Grupa docelowa:
 • Telecom / Cellular Operation People
 • Specjaliści ds. Sprzedaży telekomunikacyjnej
 • Dostawcy / wykonawcy usług telekomunikacyjnych
 • CXO, wiceprezes, dyrektor ds. Zarządzania poziomem w TELECOM
Łącznie 12 modułów, 2 godziny każdy, 3 dni, 4 moduły (4x2 = 8 godzin) dziennie
14 godzin
AI to zbiór technologii służących do budowania inteligentnych systemów zdolnych do zrozumienia danych i działań otaczających dane w celu podejmowania „inteligentnych decyzji”. W przypadku dostawców usług telekomunikacyjnych aplikacje i usługi budowlane wykorzystujące sztuczną inteligencję mogą otworzyć drzwi dla ulepszonych operacji i obsługi w takich obszarach, jak konserwacja i optymalizacja sieci. Podczas tego kursu sprawdzamy różne technologie, które tworzą AI i zestawy umiejętności wymagane do ich wykorzystania. W trakcie kursu badamy specyficzne zastosowania AI w branży telekomunikacyjnej. Publiczność
 • Inżynierowie sieci
 • Personel operacyjny sieci
 • Kierownicy techniczni telekomunikacji
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia praktyczne
35 godzin
Wireless i sieci telekomunikacyjnych bezpieczeństwa odnosi się do praktyk przeprowadzonych w celu ochrony urządzeń komunikacyjnych, urządzeń końcowych, urządzeń routingu, serwerów i urządzeń bezprzewodowych i sieci przed złośliwymi atakami.   ten prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do osób technicznych, które chcą zastosować najbardziej odpowiednie narzędzia i techniki, aby zabezpieczyć zarówno telekomunikacyjnych, jak i sieci bezprzewodowych. Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
14 godzin
OpenStack jest open source IaaS (infrastruktura jako usługa) stosu oprogramowania. Jest   popularny wśród dostawców usług telekomunikacyjnych, którzy chcą zoptymalizować ich stos sieciowy za pośrednictwem wirtualizacji funkcji sieciowych (NFV). ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowany jest do inżynierów, architektów i menedżerów, którzy chcą wdrożyć chmurę OpenStack, aby zarządzać swoją infrastrukturą telekomunikacyjną. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • plan, wdrożyć i administrować OpenStack jako Chmura prywatna.
 • zrozumienie architektury IaaS i jej implementacja w ramach OpenStack.
 • Zamień routery fizyczne i serwery na maszyny wirtualne działające w chmurze prywatnej.
 • redukcja kosztów infrastruktury i konserwacji dzięki wirtualizacji i przetwarzaniu w chmurze.
 • Expedite wdrażanie nowych usług dla klientów.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
21 godzin
Tożsamość cyfrowa odnosi się do informacji wykorzystywanych przez systemy komputerowe do weryfikacji tożsamości użytkownika. Niektóre problemy związane z tożsamością cyfrową obejmują podpisy elektroniczne, kontrolę dostępu i wykrywanie oszustw. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów z firm telekomunikacyjnych, którzy chcą stworzyć kompleksowy system zarządzania tożsamością cyfrową. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozum, oceniaj i przyjmuj różne podejścia do zarządzania nazwami użytkowników i hasłami.
 • Skonfiguruj pojedynczy system logowania, który działa we wszystkich aplikacjach używanych w środowisku telekomunikacyjnym.
 • Korzystaj z technologii tożsamości, aby lepiej zrozumieć swoich klientów i ich potrzeby.
 • Zaimplementuj system uwierzytelniania, który działa na różnych platformach (laptop, telefon komórkowy itp.).
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Telecom

Szkolenie Telecom, Telecom boot camp, Szkolenia Zdalne Telecom, szkolenie wieczorowe Telecom, szkolenie weekendowe Telecom, Kurs Telecom,Kursy Telecom, Trener Telecom, instruktor Telecom, kurs zdalny Telecom, edukacja zdalna Telecom, nauczanie wirtualne Telecom, lekcje UML, nauka przez internet Telecom, e-learning Telecom, kurs online Telecom, wykładowca Telecom

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions