Szkolenia Test Driven Development (TDD)

Szkolenia Test Driven Development (TDD)

Praktyczne szkolenia na żywo z Test Driven Development (TDD) obejmują takie obszary jak: Acceptance Test Driven Development (ATDD), Behavior Driven Development (BDD), Cucumber i język Gherkin.

Szkolenie Tdd jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Zapytaj konsultanta NobleProg o dedykowane szkolenie dla Twojego zespołu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii TDD

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Ten 5-dniowy kurs jest przeznaczony dla programistów, którzy chcą pisać wysokiej jakości aplikacje iOS w Swift. Jest to kurs praktyczny, który obejmuje pisanie wielu coraz bardziej złożonych aplikacji wysokiej jakości. Uczestnicy muszą posiadać komputer Apple z zainstalowaną najnowszą wersją OS X i Xcode. Uczestnicy, którzy chcą uruchamiać aplikacje na prawdziwych urządzeniach, a nie na emulatorach, muszą być zarejestrowani w Apple jako programiści iOS i mieć zarejestrowane swoje urządzenia.
21 godzin
Kurs ten wprowadza zasady Test Driven Development.
21 godzin
TDD, czyli Test Driven Development, to podejście do tworzenia oprogramowania, w którym kodowanie, testowanie i projektowanie występują jednocześnie w całym cyklu rozwoju oprogramowania. TDD Agile to szerszy proces i podejście do zarządzania tworzeniem oprogramowania, które kładzie nacisk na przyrostowe dostarczanie, współpracę zespołową, ciągłe planowanie i ciągłe uczenie się. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się, jak pisać wysokiej jakości aplikacje C przy użyciu podejścia programistycznego TDD i Agile. Uczestnicy wykorzystają swoją wiedzę w praktyce, wykonując serię praktycznych ćwiczeń, aby stworzyć dobrze zaprojektowaną i dobrze przetestowaną aplikację C. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalowanie i konfigurowanie narzędzi programistycznych i testowych potrzebnych do przeprowadzenia TDD Projektowanie, tworzenie i testowanie jednostkowe aplikacji C przy użyciu podejścia TDD Stosowanie praktyk planowania i zarządzania rozwojem Agile
Publiczność
    Deweloperzy Kierownicy projektów
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwagi
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Test Driven Development, TDD (Test Driven Development) boot camp, Szkolenia Zdalne Test Driven Development (TDD), szkolenie wieczorowe Test Driven Development (TDD), szkolenie weekendowe TDD, Kurs Test Driven Development,Kursy TDD, Trener TDD, instruktor TDD, kurs zdalny TDD (Test Driven Development), edukacja zdalna TDD, nauczanie wirtualne TDD, lekcje UML, nauka przez internet Test Driven Development (TDD), e-learning Test Driven Development (TDD), kurs online TDD (Test Driven Development), wykładowca Test Driven Development (TDD)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions