Szkolenia Swagger

Szkolenia Swagger

Praktyczne szkolenia na żywo z Swagger. Swagger to platforma z zestawem narzędzi typu open source, które wykorzystują pliki specyfikacji Open API Specification (OAS) do budowania, projektowania, dokumentowania i korzystania z usług sieciowych RESTful.
Szkolenie Swagger jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Swagger

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Swagger to platforma open source narzędzi, które wykorzystują pliki specyfikacji Open API Specification (OAS) do budowania, projektowania, dokumentowania i korzystania z usług sieciowych RESTful. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów zaplecza, którzy chcą używać Swagger do tworzenia, projektowania, dokumentowania i korzystania z usług sieciowych RESTful. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Utwórz strategię zarządzania interfejsem API dla infrastruktury oprogramowania.
 • Użyj narzędzi Swagger do edycji plików OAS i tworzenia zestawów SDK.
 • Zaimplementuj zabezpieczenia interfejsu API, wersjonowanie, dokumentację i inne ważne funkcje.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Hub to zintegrowana platforma narzędzi open-source. Jest zbudowany wokół Swagger (OpenAPI) Specyfikacji i jest używany do opracowania RESTful APIs i zarządzania ich cyklem życia. SwaggerHub's trzy główne narzędzia, Swagger Editor, UI i Codegen pozwala zespołom współpracować i wzmocnić swój przepływ pracy rozwoju API dla aplikacji biznesowych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć SwaggerHub do projektowania, tworzenia i rozmieszczania API zgodnie z konkretnymi celami przedsiębiorstwa. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw i skonfigurować środowisko SwaggerHub, aby rozpocząć rozwój. Użyj i integruj narzędzia SwaggerHub, aby wyłączyć i zbudować RESTful APIs. Tworzenie interaktywnej dokumentacji dla definicji API opartej na specyfikacji OpenAPI. Wdrożenie SwaggerHub framework add-ons w celu poprawy komponentów i funkcji API. Zarządzaj ogólnym cyklem życia opracowanego API i jego opublikowanych wersji.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Swagger

Szkolenie Swagger, Swagger boot camp, Szkolenia Zdalne Swagger, szkolenie wieczorowe Swagger, szkolenie weekendowe Swagger, Kurs Swagger,Kursy Swagger, Trener Swagger, instruktor Swagger, kurs zdalny Swagger, edukacja zdalna Swagger, nauczanie wirtualne Swagger, lekcje UML, nauka przez internet Swagger, e-learning Swagger, kurs online Swagger, wykładowca Swagger

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions