Szkolenia Swagger

Szkolenia Swagger

Praktyczne szkolenia na żywo z Swagger. Swagger to platforma z zestawem narzędzi typu open source, które wykorzystują pliki specyfikacji Open API Specification (OAS) do budowania, projektowania, dokumentowania i korzystania z usług sieciowych RESTful.
Szkolenie Swagger jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Swagger

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Swagger to framework narzędzi open source, które wykorzystują pliki Open API Specification (OAS) do tworzenia, projektowania, dokumentowania i korzystania z usług internetowych RESTful. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów zaplecza, którzy chcą używać Swagger do tworzenia, projektowania, dokumentowania i korzystania z usług internetowych RESTful. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie strategii zarządzania API dla infrastruktury oprogramowania. Używanie narzędzi Swagger do edycji plików OAS i tworzenia zestawów SDK. Wdrażanie zabezpieczeń API, wersjonowania, dokumentacji i innych ważnych funkcji.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
SwaggerHub to zintegrowana platforma narzędzi open-source. Jest ona zbudowana w oparciu o specyfikację Swagger (OpenAPI) i służy do tworzenia interfejsów API RESTful oraz zarządzania ich cyklem życia. Trzy główne narzędzia SwaggerHub: Swagger Editor, UI i Codegen pozwalają zespołom współpracować i wzmacniać przepływ pracy nad API dla aplikacji biznesowych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (w trybie online lub na miejscu) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać SwaggerHub do projektowania, tworzenia i wdrażania interfejsów API zgodnie z określonymi celami przedsiębiorstwa. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Konfiguracja i konfiguracja środowiska SwaggerHub w celu rozpoczęcia programowania. Wykorzystanie i integracja narzędzi SwaggerHub do tworzenia interfejsów API RESTful. Generowanie interaktywnej dokumentacji dla definicji API w oparciu o specyfikację OpenAPI. Wdrażanie dodatków do frameworka SwaggerHub w celu ulepszenia komponentów i funkcji API. Zarządzanie ogólnym cyklem życia opracowanego interfejsu API i jego opublikowanych wersji.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Swagger, Swagger boot camp, Szkolenia Zdalne Swagger, szkolenie wieczorowe Swagger, szkolenie weekendowe Swagger, Kurs Swagger,Kursy Swagger, Trener Swagger, instruktor Swagger, kurs zdalny Swagger, edukacja zdalna Swagger, nauczanie wirtualne Swagger, lekcje UML, nauka przez internet Swagger, e-learning Swagger, kurs online Swagger, wykładowca Swagger

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions