Szkolenia Svelte

Szkolenia Svelte

Praktyczne szkolenia na żywo z Svelte. Kursy przedstawiają tworzenie aplikacji frontendowych i interfejsów graficznych aplikacji internetowych. Z pomocą Svelte można zbudować całą aplikację bądź dodać ją do już istniejącej bazy kodu.
Szkolenie z narzędzia Svelte jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Svelte

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Svelte to platforma komponentów front-end o otwartym kodzie źródłowym, która zapewnia nowoczesne środowisko do budowania statycznych aplikacji internetowych oraz komponentów wielokrotnego użytku dla każdego rodzaju projektu.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów na średnim poziomie, którzy chcą poznać zaawansowane koncepcje i funkcje Svelte do tworzenia aplikacji internetowych.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Korzystaj z zaawansowanych technik tworzenia Svelte aplikacji. Twórz aplikacje internetowe w ramach Svelte. Szybko twórz prototypy za pomocą TailwindCSS i DaisyUI.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Svelte.js jest kompilatorem JavaScript do generowania efektywnego kodu, który poprawia wydajność klienta w czasie pracy. Za pomocą Svelte.js użytkownicy mogą tworzyć aplikacje frontendowe i interfejsy użytkowników. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów sieci Web, którzy chcą używać Svelte.js do rozwoju frontend. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Rozwijanie aplikacji frontend i interfejsów użytkowników za pomocą Sveltes.js. Pre-render aplikacji internetowej na serwerze w celu poprawy SEO. Użyj Svelete.js jako alternatywy dla React.js, Angular i Vue.js.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Svelte jest kompilatorem do tworzenia interfejsów użytkowników. Różni się od ram, takich jak React i Vue w tym, że konwertuje kod aplikacji w JavaScript w czasie budowy, zamiast interpretować go w bieżącym czasie. Nie korzysta z wirtualnej domy. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na odległość lub na odległość) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą używać Svelte do opracowania aplikacji internetowych, które są szybsze niż React aplikacje i łatwiejsze do budowania. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Rozpocznij pisanie aplikacji internetowej szybko i z minimalnym wyprzedzeniem. Napisz aplikacje internetowe, które obsługują stan bez polegać na zewnętrznych uzależnieniach lub wtyczkach. Użyj funkcji, takich jak stylowanie zakresu, aby wyeliminować potrzebę dodatkowych rozszerzeń i dostosowanych syntax dla CSS. Budować pojedyncze Svelte składniki i zintegrować je w bazie kodowej istniejącego React projektu.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Svelte, Svelte boot camp, Szkolenia Zdalne Svelte, szkolenie wieczorowe Svelte, szkolenie weekendowe Svelte, Kurs Svelte,Kursy Svelte, Trener Svelte, instruktor Svelte, kurs zdalny Svelte, edukacja zdalna Svelte, nauczanie wirtualne Svelte, lekcje UML, nauka przez internet Svelte, e-learning Svelte, kurs online Svelte, wykładowca Svelte

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions